شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بدون سیم کارت اس ام اس بفرستیم!!زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامانی
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 33
بازدید: 4170

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 4.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدون سیم کارت اس ام اس بفرستیم!!

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #1
بدون سیم کارت اس ام اس بفرستیم!!
سلام به دوستان این که بدون سیم کارت اسم اس بفرستیم برای من جالب بود گفتم به شما هم بگم.یه سایتی هست به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو این سایت میتونید اس اماس بفرستین!اما به این صورته که فقط برای ایرانسل میتونید بفرستید.و همچنین باید شماره گیرنده رو با+98 بذارید مثلا +98935.....و نیازی نیست شماره فرستنده رو درست وارد کنین چون اس ام اسی که به اون شماره فرستادین شماره فرستنده هم شماره اون شخصه!!مثه اینه که خودش واسه خودش اس ام اس فرستاده!!! راستی وقتی سایتو باز کردین برید توو قسمت ایران!
این سایت برای کسایی خوبه که همیشه به اینترنت متصل هستن و سرعت بالایی دارن.اینجوری مجانی اس ام اس میفرستنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، The DaRk PrOpheT ، yasi ، tinaa
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ :عصر
ارسال: #2
RE: بدون سیم کارت اس ام اس بفرستیم!!

آدرس رو درست ذکر کردین؟؟
واسه من باز نمیشه که...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ :عصر، توسط SHIRIN.)
ارسال: #3
برای منم که باز نشد خانم مهندس
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #4
از اونجا هم میشه رفت .یکم اشتباه کردم!لینک مستقیمش اینه!!! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #5
الان باز شد واستون؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ :عصر
ارسال: #6
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان باز شد واستون؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه من باز شد ولی چون مال پاکستانه، اجازه ارسال به ایران رو نمیده...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #7
بالا سمت راست عکس نقشه ایرانو گذاشته. برید قسمت ایرانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ :عصر
ارسال: #8
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالا سمت راست عکس نقشه ایرانو گذاشته. برید قسمت ایرانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون موقع هم من ایران رو انتخاب کردم و به شماره ایراد میگیرفت...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۱۰ :عصر
ارسال: #9
من هفته گذشته به سیم کارت ایرانسل خودم ارسال کردم ومطمئنم ارسال میشه..در حال حاضر ایرانسلی در دسترس ندارم دوباره امتحان کنم.عجیبه!میخواید بجای +98 فقط 98 رو بنویسیدو ارسال کنید.ببینید درست میشه.برنامشم هست پیداش میکنمو میذارم.
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ :عصر
ارسال: #10
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هفته گذشته به سیم کارت ایرانسل خودم ارسال کردم ومطمئنم ارسال میشه..در حال حاضر ایرانسلی در دسترس ندارم دوباره امتحان کنم.عجیبه!میخواید بجای +98 فقط 98 رو بنویسیدو ارسال کنید.ببینید درست میشه.برنامشم هست پیداش میکنمو میذارم.

بدون + اول شماره جواب داد و شماره ای که توی قسمت فرستنده نوشته بودم به عنوان فرستنده روی گوشی گیرنده افتاد... دستتون درد نکنه... چیز جالبیه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتبارش هم بهتون میدم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
47 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، sima (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، STAR (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :صبح)، nasrin (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ :عصر)، fahime.azad69 (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :عصر)، mahan (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :عصر)، سامانی (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ :عصر)، sahar.n (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ :عصر)، MshdN (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ :عصر)، af.rad (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :عصر)، farhad (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ :عصر)، tahoora (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :صبح)، Rastak432 (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، یاسی (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ :عصر)، badbakht (۲۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :عصر)، اتنا1 (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ :صبح)، آرش4430 (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :صبح)، tinaa (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ :عصر)، delshekasteh (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ :عصر)، ladyrima (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ :عصر)، میلادخلیلی (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ :صبح)، rad_sarina (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :عصر)، reza-novin (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ :صبح)، دکتر (۱۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ :عصر)، آرشیا (۲۷-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ :صبح)، rhparisa (۲۹-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ :عصر)، zohreee69 (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ :صبح)، amin+te (۱۶-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ :عصر)، Usefph (۲۸-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ :عصر)، fhy (۴-۶-۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ :عصر)، Royi (۹-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ :صبح)، hmbde3202814tct6 (۹-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ :عصر)، علیرضا۱۳۷۴۱۳۷۴ (۲۴-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ :صبح)، alirezafer (۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ :عصر)، alireza000007 (۲۲-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ :عصر)، Farbodiii (۴-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ :عصر)، henase (۱۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ :صبح)، khazaei13 (۴-۱۲-۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ :صبح)، shiiiiiiiiiiima (۱-۱-۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ :عصر)، فرهاد فروزنده (۸-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ :صبح)، پوما (۱۲-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۱۷ :صبح)، fatemeh.jj (۲۱-۳-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ :عصر)، sina365 (۲۹-۵-۱۳۹۴, ۰۸:۲۵ :عصر)، محمد15 (۸-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ :عصر)، nazanin kh (۴-۱۰-۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ :عصر)، mghofli (۲۵-۲-۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ :صبح)، rahajan82 (۲۹-۷-۱۳۹۵, ۰۶:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری