شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بدون عنوان ......زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 1225
بازدید: 89605

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدون عنوان ......

۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ :عصر
ارسال: #1
بدون عنوان ......
جسـارت می خواهــد ...

نــزدیک شـــدن به افکـــار دختــری

کــه روز هــا

مـــردانه با زندگـــی میجنگـــد

امــا شــب ها

بالشــش از هق هق های دختـــرانه خیس است....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mohammad ، Administrator ، sima ، yasi ، MostafA ، The DaRk PrOpheT ، STAR ، sprit ، mostafa haddadi ، atefeh.m ، marjan ، mahan ، nasrin ، Ahmad ، الهه ، SHIRIN ، sahar.n ، **sara** ، atash ، pegah.kh ، sajad.h ، mahdi ، Fereshte ، moonface ، sara23 ، f_AllahbeiGy ، maryam ، mahdi hashemi ، Masoud Ebrahimi ، hichkas ، mahtab123 ، moon ، سامانی ، vision ، engin_atefe ، Mahe Asemoon ، MshdN ، shabbarani ، ستاره ، soshia ، sama ، AliReza ، sadaf.sh ، شاسلطان ، golebita ، z.d ، mehdi3234
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ :صبح
ارسال: #2
RE: بدون عنوان ......
زندگی به من آموخت، هیچ کس شبیه حرف هایش نیست.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، atefeh.m ، MostafA ، nasrin ، mahan ، nasrin67 ، SHIRIN ، mohammad ، **sara** ، atash ، f_AllahbeiGy ، ice girl
۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ :عصر
ارسال: #3
دلکَم
میدانم
توام مثل من
از بودن هاشان
از عادت دادن هاشان
از نبود همیشگی شان
از تکرار این تابع خسته شده ای
به احترام تن زخم دیده ات
معادله را عوض می کنم
بگذار بیایند و بروند
غصه نخور
عادت را خط زده ام

آدم دلتـــنگ
حرف حالی اش نمی شود
لطفاً برایش فلسفه نبافید …
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، MostafA ، mahan ، nasrin ، nasrin67 ، Glaxy ، The DaRk PrOpheT ، mohammad ، **sara** ، atash ، vision ، sadaf.sh
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ :صبح
ارسال: #4
عاشقی مقدور هر عیاش نیست
غم کشیدن صنعت نقاش نیست
 سپاس شده توسط atefeh.m ، MostafA ، nasrin ، mahan ، mostafa haddadi ، mohammad ، vision
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ :عصر
ارسال: #5
غروب شد
خورشید رفت
آفتاب گردان به دنبالش گشت
ناگاه ستاره ای چشمک زد
آفتاب گردان سرش را پایین انداخت
آری...... گلها هیچگاه خیانت نمیکنند
 سپاس شده توسط mahan ، MostafA ، mostafa haddadi ، الهه ، nasrin67 ، nasrin ، AliReza ، mohammad ، **sara** ، Fereshte ، sinderela ، moonface ، saba_asali
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ :عصر
ارسال: #6
هيچگاه نه كسي رو ببخش
نه فراموش كن
سر فرصت بزن دهنشو خرد كن
( دكتر شريعتي با اعصاب خراب)

الهام جان بجان خودم نمیخواستم پستتو خراب کنم میخواستم جو غم پستو کم کنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط seda ، الهه ، nasrin67 ، mahan ، MostafA ، nasrin ، sima ، The DaRk PrOpheT ، AliReza ، mohammad ، **sara** ، yasi ، farhad ، ستاره ، moonface ، hichkas ، sadaf.sh
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ :صبح
ارسال: #7
روزگارا تو اگر سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست

گرچه دلگیر تر از دیروزم

گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند

لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin ، MostafA ، atefeh.m ، nasrin67 ، seda ، mohammad ، **sara** ، moonface ، yasi ، شاسلطان ، sadaf.sh
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ :صبح
ارسال: #8
کنار بغض پنجره نشسته تار میزند، همان که در سکوت شب سپید جار میزند، سلام، ساده دل سلام، کدام تک ستاره ای؟ تمام ذهن کوچک را سحر به دار میزند.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط MostafA ، atefeh.m ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، mohammad
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ :صبح
ارسال: #9
خوشبحال فرهاد که تلخ ترین خاطره اش هم شیرین بود
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط seda ، MostafA ، atefeh.m ، hichkas ، moonface ، sadaf.sh
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ :عصر
ارسال: #10
من همینم

نه چشمان آبی دارم

نه کفش پاشنه بلند

کتانی میپوشم

روی چمن ها غلت میزنم

نگران پاک شدن رژ لبم نیستم

خالصانه همینم

مرا اینگونه اگر میخواهی،

بســــــــــــــــــم الله...!
 سپاس شده توسط MostafA ، The DaRk PrOpheT ، atefeh.m ، Administrator ، nasrin67 ، mohammad ، atash ، Fereshte ، mahan ، moonface ، yasi ، marjan ، ستاره ، soshia
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بدون عنوان sadaf.sh 2 381 ۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ :عصر
آخرین ارسال: sadaf.sh

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۳-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۲۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ :عصر)، sima (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر)، z.d (۲۳-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ :صبح)، MostafA (۲۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ :عصر)، mostafa haddadi (۱۳-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ :صبح)، Ahmad (۲۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ :صبح)، kaka (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ :عصر)، ستاره (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ :عصر)، mohammad (۴-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ :صبح)، nasrin67 (۳-۳-۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ :عصر)، seda (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :عصر)، mahdi (۱۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۶:۴۴ :عصر)، STAR (۱۳-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ :صبح)، simin (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ :عصر)، محمدرضا (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ :صبح)، Fereshte (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ :عصر)، sarina (۳-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ :صبح)، nasrin (۷-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ :عصر)، atefeh.m (۱۶-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ :صبح)، fahime.azad69 (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ :عصر)، yasi (۲۲-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ :عصر)، mahan (۲۱-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ :عصر)، ف.فرجی (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ :عصر)، marjan (۵-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ :عصر)، maryam (۶-۳-۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ :عصر)، mosafer (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ :عصر)، سامانی (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :عصر)، Glaxy (۱-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ :صبح)، kave (۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :صبح)، sahar.n (۱-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ :صبح)، pegah.kh (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح)، neda.m (۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، AliReza (۸-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ :عصر)، MshdN (۲۵-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ :عصر)، af.rad (۲۹-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ :عصر)، farhad (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ :عصر)، amir_ch_1367 (۱۹-۱-۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ :عصر)، mahdi hashemi (۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ :عصر)، parva (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ :صبح)، jzd (۷-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ :صبح)، hichkas (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ :صبح)، sinderela (۱۷-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ :عصر)، tahoora (۱۵-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ :صبح)، f_AllahbeiGy (۱۹-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ :عصر)، Nokia (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ :عصر)، flower (۱۱-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ :عصر)، sara23 (۱۹-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ :عصر)، masood_r (۱۹-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، mehdi3234 (۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ :عصر)، soha (۲-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ :عصر)، ice girl (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :صبح)، مش قربون (۱۷-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ :عصر)، engin_atefe (۲-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ :عصر)، morteza201 (۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۲-۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ :صبح)، soshia (۱۱-۶-۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ :عصر)، habib (۱۰-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ :عصر)، dara (۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ :عصر)، asiye (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :صبح)، شاسلطان (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ :عصر)، AzAr R (۳۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :عصر)، sahar.i (۱۴-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ :صبح)، firozeh_eskandari (۸-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ :صبح)، parnia (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ :عصر)، h_v1988 (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ :عصر)، شاهین 57 (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ :صبح)، sama (۲۹-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ :عصر)، artan200 (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ :عصر)، zahra.n (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ :عصر)، marzieh.k (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ :عصر)، zeinab (۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ :عصر)، SeDatE (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ :عصر)، Sarina joon (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ :صبح)، Z_12570 (۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ :صبح)، علی2 (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر)، par-par (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ :عصر)، aminzayer (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ :عصر)، ikhatami (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ :عصر)، اسیر خودم (۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :صبح)، sadaf.sh (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ :عصر)، *samin (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ :عصر)، golebita (۱۳-۴-۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ :صبح)، heda (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :صبح)، mina.happy (۲۲-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ :عصر)، arasherami (۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ :صبح)، mmmmz (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ :عصر)، gitar131 (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ :عصر)، سونيا (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :عصر)، Queen of night (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ :عصر)، amir70 (۱۵-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ :صبح)، مریم د (۵-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ :عصر)، خانم m (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :عصر)، hamid.amir20 (۱۵-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ :صبح)، sadegh (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ :عصر)، @li (۲۰-۵-۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ :عصر)، kiani (۱۸-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ :عصر)، farzanhp (۱۵-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری