شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

برترین سوژه های ایرانی در گوگلزمان کنونی: ۳۰-۱۱-۱۳۹۶، ۱۱:۰۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sayson
آخرین ارسال: sayson
پاسخ: 9
بازدید: 718

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برترین سوژه های ایرانی در گوگل

۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ :عصر
ارسال: #1
برترین سوژه های ایرانی در گوگل

الف مثل آشپزی

بالاترین آمار جست‌وجو در حرف الف مختص به کلمه آشپزی هستش. به نظر می‌آید کاربران ایرانی در اینترنت نیز به دنبال غذاهای خوش طعم و خوشمزه می‌گردند. این کلمه بیش از 20 میلیون بار در گوگل جست‌وجو شده است. ذوق‌ ایرانیان با جست‌وجوی کلمه ‌آهنگ نیز رعایت شده است، این ‌کلمه بیش از 13 میلیون بار مورد جست‌وجو قرار‌گرفته است


ب مثل بانک ملی

قصد تبلیغ برای بانک‌ملی را ندارم اما کاربران ایرانی بیش از 13 میلیون بار این کلمه را در جست‌وجوگر گوگل وارد‌کرده‌اند و این نشانگر رشد بانکداری الکترونیکی در نزد ایرانی هاست.
بانک صادرات با پنج میلیون جست‌وجو در رتبه سوم قرار دارد. البته کلمه بازار‌کار نیز با 10 میلیون بار جست‌وجو در مکان دوم جای‌گرفته

پ مثل پست

مسئولان پست باید بسیار‌خوشحال باشند که ایرانیان بیش از 47 میلیون بار این کلمه را جست‌وجو‌کردند. برای شرکت ‌پستی که‌ضرر دهی ‌آن ‌بسیار‌ زیاد است، این آمار ... کلمه پرسپولیس و پارس‌خودرو با 37 و هشت میلیون بار جست‌وجو در رتبه دوم و سوم قرار دارند.ت مثل تبیان
موسسه تبیان.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کلمه با 41 میلیون بار جست‌وجو در‌میان کاربران ایرانی از معدود مواردی است که یک سایت جست‌وجو می‌شود. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ :عصر
ارسال: #2
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

ث مثل ثبت‌نام کارشناسی
ثبت‌نام کارشناسی یك میلیون و 260 هزار بار جست‌وجو شده است. بازار ثبت‌نام در این قسمت بسیار بالاست، ثبت‌نام ازدواج دانشجویی و ثبت احوال نیز در رتبه دوم و سوم قرار دارد اما نکته جالب ثبت‌نام برج میلاد است که 324 هزار بار مورد‌جست‌وجو قرار گرفته است. برج میلادی‌ها از همین حالا می‌توانند بر روی درآمدی نجومی ‌حساب باز کنند

ج مثل جوک
کاربران ایرانی با 19 میلیون بار جست‌وجوی کلمه جوک آمار بسیار بالایی از شوخ طبعی دیجیتال را به نمایش گذاشته‌اند

چ مثل چوب
هر‌چه بیشتر فکر کردم به نتیجه نرسیدم که 36 میلیون بار جست‌وجوی کلمه چوب در بین کاربران ایرانی به چه‌دلیل بوده؟ خودتون پاسخ مناسب رو برای خود پیدا کنید

ح مثل حوادث
15 میلیون بار جست‌وجوی کلمه حوادث. کلمه حج و حج عمره با سه و یك میلیون بار جست‌وجو به ترتیب دوم و سوم هستند

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ :عصر
ارسال: #3
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

خ مثل خدا
93میلیون بار اسم معظم خدا توسط کاربران ایرانی جست‌وجو شده و کلمه خبر نیز با 51 میلیون و 400 هزار بار در رتبه دوم قرار دارد

د مثل دختر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قضاوت 111 میلیون بار جست‌وجوی کلمه دختر در بین کاربران ایرانی را به‌عهده خودتون اما در رتبه‌های بعدی کلمات دانلود و داستان با 26 و 13 میلیون جست‌وجو قرار دارند

ر مثل رقص

کاربران ایرانی‌گوگل بیش از 40 میلیون بار‌کلمه رقص را جست‌وجو کردند و روزنامه با هفت میلیون بار جست‌وجو در‌مکان بعدی قرار دارد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ :عصر
ارسال: #4
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

ز مثل زنان زیبا
زنان زیبا شش میلیون‌بار توسط کاربران ایرانی جست‌وجو شده‌اند.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در رتبه بعدی زنگ موبایل با بیش از دو میلیون بار جست‌وجو قرار دارد

ژ مثل ژاپن


یکی از معدود کشور‌هایی که توسط کاربران ایرانی مورد جست‌وجو قرار‌گرفته، کشور ژاپن است. این کشور 142 میلیون بار توسط این‌کاربران در‌گوگل جست‌وجو شده است. کلمه ژورنال نیز 13 میلیون بار مورد جست‌وجو قرار گرفته است


س مثل سایپا

سایپا مطمئن

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ :عصر
ارسال: #5
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

ش مثل شعر

بیش از 35 میلیون بار جست‌وجوی کلمه شعر در نزد کاربران ایرانی از ذوق شعر این کاربران خبر می‌دهد.

ض مثل ضرب المثل

ضرب المثل‌های ایرانی‌ها از گذشته معرف این قشر بوده‌اند. در فضای سایبر نیز کاربران ایرانی 13 میلیون بار کلمه ضرب المثل را جست‌وجو کرده‌اند. کلمه ضد شیلتر نیز با 713 هزار بار جست‌وجو از علاقه‌مندی این کاربران است.

ظ مثل ظهور امام زمان(عج)

ظهور امام زمان(عج) به تعداد سه میلیون بار فضای جست‌وجوگر گوگل را مزین کرده است.

ع مثل عکس

46میلیون بار جست‌وجوی کلمه‌عکس در بین کاربران ایرانی نشان از علاقه وافر این کاربران به عکس دارد.کلمه عشق با 28 میلیون بار جست‌وجو و عروس با 14 میلیون بار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ :عصر
ارسال: #6
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

غ مثل غزل

ذوق ایرانی با جست‌وجوی چهار میلیون و 560 هزار بار کلمه غزل کامل شده . این کلمه یکی از کلماتی است که آمار بالایی را به خود اختصاص داده است.

ف مثل فال حافظ

13 میلیون و400 هزار بار جست‌وجو در گوگل توسط کاربران ایرانی. شیلتر شکن نیز با یك میلیون و 910 هزار جست‌وجو در رتبه بعدی قرار دارد.

ق مثل قرآن کریم

به کلمه «ق» که رسیدیم حدسمان درست از آب درآمد. 21 میلیون و 500 هزار جست‌وجوی قرآن کریم

گ مثل گالری عکس

کاربران ایرانی گوگل 24 میلیون و 700 هزار بار کلمه گالری عکس را مورد جست‌وجو قرار داده‌اند. کلمه گل نیز با 18 میلیون بار جست‌وجو در رتبه بعدی قرار دارد.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ :عصر
ارسال: #7
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

ل مثل لبنان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیگر از کشورهایی که کاربران ایرانی به آن علاقه وافری دارند، لبنان است مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کشور بیش از 24 میلیون بار توسط کاربران ایرانی مورد جست‌وجو قرار گرفته است. کلمه لباس عروس نیز با هفت میلیون و 30هزار بار جست‌وجو در مکان بعدی ایستاده است.

م مثل مترجم

هفت میلیون و 390 هزار بار جست‌وجو‌ی کلمه مترجم در سایت گوگل توسط کاربران ایرانی نشان دهنده رشد نرم‌افزارهای مترجم آنلاین در‌کشور است که می‌توان این نکته را به فال نیک گرفت.

ن مثل نور

کلمه‌نور با بیش از 47 میلیون بار جست‌وجو رتبه نخست را در کلمه «ن» دارا ست و نوکیا نیز با 15 میلیون و 600 هزار جست‌وجو رتبه‌دوم را در کشور‌دارد. نوکیا پیش از این ایران را یکی از بزرگ‌ترین بازارهای خود قلمداد کرده بود.

و مثل وزارت بهداشت

وزارت بهداشت با15 میلیون و 700 هزار جست‌وجو و وزارت علوم با 16 میلیون و 800 هزار جست‌وجو بالاتر از ویکیپدیا قرار دارند.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ :عصر
ارسال: #8
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

ه مثل همشهری

کلمه همشهری با 21 میلیون بار جست‌وجو رتبه اول و همراه اول با 17 میلیون و 400 هزار بار جست‌وجو در رتبه بعدی قرار دارد. اما نکته جالب رتبه‌سوم است که یك میلیون و 730 هزار بار نام هدیه تهرانی هنرپیشه سینما در گوگل ثبت شده است.

ی مثل یوتیوپ

اما نکته جالب و آخر این که سایت یوتیوپ با وجود شیلتر شدن 52 میلیون بار توسط کاربران ایرانی یافت شده است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ :عصر
ارسال: #9
RE: برترین سوژه های ایرانی در گوگل

سود‌گوگل از ایرانی‌ها
براساس نتایج تحقیقات به‌عمل آمده که چندی قبل از سوی مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی منتشر شده بود، کل سود موتور جست‌وجوی گوگل در سال 2011 حدود 36 میلیارد دلار بوده که سود این موتور جست‌وجو از کاربران ایرانی در سال گذشته، 443 میلیارد تومان – البته با قیمت دلار 1600 تومانی - تخمین زده شده است. براین اساس هر ایرانی روزانه به طور میانگین پنج بار در گوگل جست‌وجو می‌کند و میانگین سالیانه تعداد دفعات جست‌وجو در گوگل توسط کاربران ایرانی یک هزار و 825 بار اعلام‌شده است. در این بررسی‌ها مشخص شده که 40 درصد کلیک‌کاربران ایرانی روی لینک‌های تبلیغاتی ظاهر شده در‌نتایج جست‌وجو است و 7.3 بار تعداد دفعاتی است که کاربران ایرانی در سال بر روی لینک‌های تبلیغاتی کلیک می‌کنند. براین اساس میانگین درآمد گوگل به‌ازای هر‌کلیک بر لینک‌های تبلیغاتی 1.04 دلار و میانگین درآمد سالیانه‌گوگل از هر کاربر 7.3 دلار است و در‌مجموع این موتور جست‌وجو از کاربران ایرانی طی یک سال277 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

منبع: گوگل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برترین لوگوهای گوگل nasrin67 0 484 ۳-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری