شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

برداشتن رمز در ویندوز 7زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahar.n
آخرین ارسال: sahar.n
پاسخ: 12
بازدید: 2372

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برداشتن رمز در ویندوز 7

۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ :عصر
ارسال: #1
برداشتن رمز در ویندوز 7
سلام بچه ها

اگه به یه ویندوز 7 رمز داده باشیم و رمز رو فراموش کرده باشیم میشه بدون نرم افزار رمز رو برداشت؟؟؟؟؟؟

یه accoent هم بیشتر ندارم با safa mode هم بالا اومدم نشد
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: برداشتن رمز در ویندوز 7
از نرم افزار های استفاده کنید که boot میشن و پسورد رو از بین میبرند

Reset Windows Password یا Windows Password Remover
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ :عصر
ارسال: #3
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بدون نرم افزار نمیشه؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ :عصر
ارسال: #4
الآن Image یه نرم افزار میذارم... باید رایتش کنید روی CD، بعد باهاش بوت میکنید سیستمو و بعدطی مراحلی که داره میرید جلو و پسوردتون رو برمیدارید...

اگر نرم افزار بوتیبل Hiren's Boot رو دارید از همون هم میشه استفاده کرد، اینی که گفتم رو دارید یا اون ایمیجی که گفتم رو آپلود کنم واستون؟

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ :عصر
ارسال: #5
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بدون نرم افزار نمیشه؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم ویندوز سون مثل xp باگی چیزی داشته باشه که بشه بدون سی دی رمز رو برداشت
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ :عصر
ارسال: #6
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الآن Image یه نرم افزار میذارم... باید رایتش کنید روی CD، بعد باهاش بوت میکنید سیستمو و بعدطی مراحلی که داره میرید جلو و پسوردتون رو برمیدارید...

اگر نرم افزار بوتیبل Hiren's Boot رو دارید از همون هم میشه استفاده کرد، اینی که گفتم رو دارید یا اون ایمیجی که گفتم رو آپلود کنم واستون؟

این Hirens Boot حرف نداره صد درصد جواب میده
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ :عصر
ارسال: #7
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر و مرسی

بیزحمت نرم افزار رو بزارید تا دانلودش کنم
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ :عصر
ارسال: #8

این فایل رو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید، حاوی یک فایل ISO و یک فایل BurnCD هست...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرم افزار Burn رو باز کنید و یک سی دی خام داخل درایوتون بذارید و فایل ISO رو از طریق Brows انتخاب کرده و سرعت رو روی 24 بذارید و رایت کنید...
ینی اگه کار رو درست انجام بدید سی دی شما شامل این فایلهاست:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سی دی رو داخل دستگاهتون بذارید و سیستم رو از طریق اون بوت کنید...
مراحل رو برید جلو، اگه ازتون پسورد خواست شما 861136071 رو بزنید و بعد درایوی که ویندوز توش هست رو میپرسه فکر کنم و بعد کاربرهاتونو نشون میده و میگه کدومو میخوایید ریست کنید...
مراحلش مشخصه باید با اعدا یا حروفی که ازتون میپرسه برید جلو...
مشکلی داشتید من در خدمتم.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط sahar.n
۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :عصر
ارسال: #9
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فایل رو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید، حاوی یک فایل ISO و یک فایل BurnCD هست...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرم افزار Burn رو باز کنید و یک سی دی خام داخل درایوتون بذارید و فایل ISO رو از طریق Brows انتخاب کرده و سرعت رو روی 24 بذارید و رایت کنید...
ینی اگه کار رو درست انجام بدید سی دی شما شامل این فایلهاست:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سی دی رو داخل دستگاهتون بذارید و سیستم رو از طریق اون بوت کنید...
مراحل رو برید جلو، اگه ازتون پسورد خواست شما 861136071 رو بزنید و بعد درایوی که ویندوز توش هست رو میپرسه فکر کنم و بعد کاربرهاتونو نشون میده و میگه کدومو میخوایید ریست کنید...
مراحلش مشخصه باید با اعدا یا حروفی که ازتون میپرسه برید جلو...
مشکلی داشتید من در خدمتم.

خیلی ممنون لطف کردید الان امتحان میکنم

البته با این سرعت اینترنت تا فایل دانلود بشه طول میکشه
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط MostafA
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ :عصر
ارسال: #10
من بعد از این که سی دی رو گذاشتم و شروع کرد به boot کردن از cd که وسطای کار خطا میداد که کامپیوتر شما ویروس داره و دیگه کاری انجام نمیداد نمیشد که restart کنم مجبور شدم بزارم تا باطری لپ تاپ تموم بشه و خاموش بشه یه بار دیگه هم امتحان کردم نشد یعنی باید ویندوز عوض کنم؟؟؟؟؟؟
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
10 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
soshia (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح)، ma_reyhan (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ :صبح)، shahram172 (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، denilson (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :عصر)، Hooomany (۸-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ :عصر)، stahban (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ :صبح)، hosseinyaghoobi (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :صبح)، lifeman (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :عصر)، bofalo (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ :عصر)، Hooty (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری