شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

برند لپ تاپ .....راهنمایی!!؟؟زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sima
آخرین ارسال: zamane
پاسخ: 6
بازدید: 1055

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برند لپ تاپ .....راهنمایی!!؟؟

۲۸-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ :عصر
ارسال: #1
برند لپ تاپ .....راهنمایی!!؟؟
به نظر شما برند لپ تاپ چی خوبه ؟
و
برای خرید لپ تاپ چه معیارهایی رو باید در نظر گرفت...؟؟
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #2
RE: برند لپ تاپ .....راهنمایی!!؟؟
من خیلی وارد نیستم اما اولین چیزایی که درمورد یه لب تاپ میپرسم امکانات سخت افزاریش هست
بعدشم مدل
البته بنظر من تفاوت مارک ها توی مچ کردن و تولید قطعات سخت افزاری هستش
اینکه مارک ایسوز سخت افزار هاش رو خودش تولید میکنه
چیزی که من پرسیدم اول میگن اپل بعدشم سونی
بعد از اونا ایسوز و اچ پی و الی اخر
که بیشتر ایسوز رو باتوجه به قیمت و امکاناتش پیشنهاد میدن
 سپاس شده توسط sima ، Administrator ، Ahmad
۲۸-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ :عصر
ارسال: #3

من ASUS رو پیشنهاد میدم، انصافاً چیزهای خوبی هستند.

ولی اگه نیاز به جابجایی ندارید میتونید بجای لپ تاپ یه PC قدرتمند بگیرید که حجم پردازشش با همون سخت افزاری که روی لپ تاپ هست، حداقل دوبرابر لپ تاپ خواهد بود... اینو به چشم دیدم که میگمآ...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza ، sima ، seda ، Administrator ، Ahmad
۳-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ :عصر
ارسال: #4
میشه یکمم در مورد لنووو بگین؟؟؟
هر که خواهد گو بیا و هر چه خواهد گو بگو،

کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست.......
۳-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ :عصر
ارسال: #5
(۳-۹-۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ :عصر)zamane نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یکمم در مورد لنووو بگین؟؟؟

Lenovo با اینکه تبلیغات زیادی کرده و یکی از محصولاتش که لپ تاپ هست در بازار زیاد دیده میشه اما برای خیلی از مردم هنوز که هنوزه جدید و غریب به نظر میاد . در واقع Lenovo مثل برندهای سامسونگ ، ال جی ، سونی ، ایسوس ، اچ پی و اپل شناخته شده نیست . خیلی ها هنوز نمی دونن که لپ تاپ Lenovo لنوو هم داریم . تبلت Lenovo هم داریم اگر هم بدونن شاید ندونن که لنوو محصول کدوم کشوره . خیلی از مردم به برند Lenovo مثل برندهای در پیت بازار نگاه میکنن در حالیکه جز ۴ شرکت برتر دنیا در زمینه تولید لپ تاپ به شمار میره . لپ تاپ هایی با ظاهر شیک ، کانفیگ خوب و البته قیمت مناسب .
شاید براتون سوال پیش بیاد که Lenovo محصول چه کشوری است ؟
شرکت Lenovo که نام کامل ترش Lenovo Group Limited هست در سال ۱۹۸۴ و با نام اصلی Legend ( لِجند ) به معنی افسانه در شهر پکن چین تاسیس شد . داخل پرانتز این رو بگم که پایتخت چین در زبان انگلیسی بِیجینگ ( Beijing ) و گهگاه پِکینگ ( Peking ) تلفظ میشه . شرکت Lenovo یک شرکت چند ملیتی است که شعبه مرکزی اون در شهر پکن قرار داره البته یه شعبه مهم دیگه هم در شهر موریسویل ( Morrisville ) آمریکا داره . مثل اینکه شرکت لنوو در کشور چین رقبایی داره یا داشته و خیلی تلاش کرده تا این رقبا رو به خاک و خون بکشه . در همین راستا شرکت لنوو با شرکت IBM آمریکا دست همکاری میفشارن و از سال ۲۰۰۵ به بعد اسم IBM هم در محصولات Lenovo دیده میشه . در واقع یه جورایی شرکت IBM از اعتبار ، سابقه و روابط چندین و چند ساله خودش و همچنین ایده و نظرات مهندسین آمریکایی در محصولات Lenovo لنوو مایه میگذاره و مسلما سودش رو هم میبره . پس Lenovo لنوو اصلا و نسباً یک شرکت چینی است که با IBM آمریکا همکاری میکنه . این همکاری ، Lenovo رو به یکی از ابر قدرت ترین سازندگان لپ تاپ در دنیا بدل کرده و واقعا هم کارشون درسته ( من تایید میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) .

من لپ تاپهای لنوو که قیمتشون بالاتر از 2 ملیون تومن هستن رو شدیدا تایید میکنم، حتی بعضاً از هم قطارهای ایسوس و سونی هم دیدم قویتر عمل کردن...
واقعا قوی هست این شرکت... حدود 8 الی 9 ساله که من این مارک رو میشناسم واولین لپ تاپ بدون فن خنک کننده ای که دیدم هم همون لپ تاپ 8 سال پیش از این شرکت بود که بازش کردیم که رمشو ارتقا بدیم، و در عین ناباوری دیدیم که فن نداره واقعا... البته از بی سر و صدا بودنش هم میشد فهمید ولی تا به چشم ندیدیم باورمون نشد...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کل خیلی خوبن، شک نکنید توی خریدتون...
بنظر من درحال حاضر فوجیتسو و ایسر و دل و اچ پی نخرید، هرچی خریدید، خریدید...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Ahmad ، Administrator ، zamane
۴-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ :عصر
ارسال: #6
مرسی جالب بود. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر که خواهد گو بیا و هر چه خواهد گو بگو،

کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست.......
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
18 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۴-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ :عصر)، MostafA (۴-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ :عصر)، mostafa haddadi (۴-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ :عصر)، Ahmad (۳-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ :عصر)، nasrin67 (۵-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ :عصر)، mahdi (۳-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ :عصر)، STAR (۳-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ :عصر)، yasi (۱۳-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ :عصر)، Rastak432 (۸-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ :عصر)، sahar.i (۱۱-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ :عصر)، zamane (۴-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ :عصر)، t-s (۱۷-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ :صبح)، mahdi ostadi (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ :عصر)، hosseon2k1370 (۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :صبح)، مارال (۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ :عصر)، hamed68 (۹-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :عصر)، s and n (۱-۱۲-۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ :عصر)، صمدخان (۳-۶-۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری