شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

برهانی:از تعویضم ناراحت نیستم/ذوب‌آهن خیلی عوض شده بودزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mesibook
آخرین ارسال: mesibook
پاسخ: 1
بازدید: 281

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برهانی:از تعویضم ناراحت نیستم/ذوب‌آهن خیلی عوض شده بود

۱۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ :عصر، توسط mesibook.)
ارسال: #1
برهانی:از تعویضم ناراحت نیستم/ذوب‌آهن خیلی عوض شده بود
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: خرابی زمین باعث تعویضم شده و من از این موضوع ناراحت نیستم.
آرش برهانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص بازی استقلال و ذوب آهن و دیدار آینده آبی پوشان مقابل ابومسلم صحبت های زیر را انجام داد:
فارس: در اصفهان نتوانستید پیروز شوید. چرا؟
انصافا بازی اصلا خوب نبود. در آن زمین اصلا نمی شد خوب بازی کرد. به خاطر شرایط زمین هر دو تیم به بازی مستقیم رو آورده بودند و تماشاگران بازی جذابی ندیدند.
فارس: ذوب‌آهن را چطور دیدی؟
آنها خیلی تغییر کرده بودند. تصور نمی کردم آنها اینگونه بازی کنند ولی خیلی نسبت به نیم‌فصل‌ اول عوض شده و فوتبال بهتری را انجام دادند.
فارس: و دوباره زود تعویض شدی. دلیل خاصی داشت؟
بین دو نیمه قلعه نویی گفت که به خاطر شرایط زمین تو بازی نکنی بهتر است. همانطور که گفتم فوتبال در آن زمین سخت بود. اصلا هم از تعویضم ناراخت نبودم. البته آنقدر هوا سرد بود که پس از شروع نیمه دوم دوش گرفته و اشتباها به جایگاه خبرنگاران رفتم! بلافاصله هم جایم را عوض کردم و راهی جایگاه ویژه شدم.
فارس: بازی آینده شما با ابومسلم در جام حذفی است. آن مسابقه را طور می بینی؟
بازی سختی در ورزشگاه آزادی داریم.آنها انگیزه زیادی دارند و ما هم می خواهیم مثل سال گذشته قهرمان جام حذفی شویم. جام حذفی جای اشتباه نیست و ممکن است هر تیمی بازی متفاوتی از خود ارائه کند. به همین دلیل هم باید جلوی اتفاقات را بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم. درست است که ابومسلم تیم لیگ یکی محسوب می شود اما آنها تجربه زیادی در لیگ برتر دارند و باید حواسمان را جمع کنیم.
فارس: نکونام و رحمتی هم که ظاهرا آشتی کردند؟
قهری در کار نبود.این حرف و حدیث ها از بیرون به وجود آمده بود که حل شد.
فارس: چرا در این چند هفته کمتر گل می زنی؟
موقعیت نداشتم. در بازی قبل هم که مقابل سایپا گل نزدم از روی بی دقتی نبود. ضربه خوبی زدم و رحمان احمدی هم خوب گرفت.
فارس: صحبتی نداری؟
امیدورام هواداران روز چهارشنبه به ورزشگاه بیایند چون حضور آنها به ما دلگرمی خاصی می دهد.
mesibook.com

منبع
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری