شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بدهزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 22
بازدید: 4042

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بده

۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بده
اگه قرار بود بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بدی برام چی مینوشتی؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sima ، Administrator ، mahdi ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، seda ، mohammad ، atefeh.m
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ :صبح
ارسال: #2
RE: لطفا بگید...
بزرگترين تجربه زندگی من: براي زندگي بهتر بايد از تجربه هاي ديگران استفاده کرد
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، nasrin ، mahdi ، mostafa haddadi ، sima
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ :صبح
ارسال: #3
تا میتونی خودت کارتو راه بنداز رو به اینو اون نزن
دیگه واقعا وقتی دیدی درها همه به روت بستس بعد برو زیر منت بقیه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahdi ، MostafA ، kaka ، nasrin ، mostafa haddadi ، sima ، SHIRIN ، AliReza ، Ahmad
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ :صبح
ارسال: #4
(۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا میتونی خودت کارتو راه بنداز رو به اینو اون نزن
دیگه واقعا وقتی دیدی درها همه به روت بستس بعد برو زیر منت بقیه

احسنت
حرف دل منو زدی
الهی رو به یکی نزنی اگه هم زدی حداقل روتو بگیره نه با وجود اینکه کلی کارم براش کرده باشی ولی وقتی ازش کمک میخوای اصلا انگار نه انگار که این آدم کلی برام کار کرده بزار یه بارجواب زحمتاشو بدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، mahdi ، nasrin ، sima ، SHIRIN ، atefeh.m ، ستاره ، AliReza
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ :صبح، توسط mahdi.)
ارسال: #5
RE: بزرگترین تجربه زندگیتو یادم بده
بزرگترین تجربه زندگی ،، تجربه زندگی کردن است
 سپاس شده توسط nasrin67 ، nasrin ، mostafa haddadi ، sima ، atefeh.m
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ :صبح
ارسال: #6
قدر کسایی که داری بدون
دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahdi ، nasrin ، mostafa haddadi ، sima ، mohammad ، SHIRIN
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ :صبح
ارسال: #7
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط nasrin ، mahdi ، sima ، nasrin67
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #8
اگه کاری برای کسی انجام میدی نه واسه خودش باشه نه واسه خودت
اگه واسه اون باشه ممکنه باناسپاسی دلسردت کنه نه تنها از خودش بلکه از همه آدما...
اگه واسه خودت باشه ممکنه نتیجش راضیت نکنه
واسه خدا و رضای اون باشه تا حس کنی از تو به یک اشاره از من به سر دویدن رو توی حس معامله با خدا نه بنده های حسابگر که اونجا دیگه دو دو تا چهارتا نیست ....بی نهایته.....
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط Administrator ، seda ، mahdi ، mostafa haddadi ، nasrin ، nasrin67 ، SHIRIN ، atefeh.m ، mohammad ، Fereshte
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ :عصر
ارسال: #9
غرور...

گاهی وقتا که لازمه غرورتو بشکنی بشکن ... وگر نه تو خودت می شکنی.
اگه به کسی خوبی کرده منتظر نباش جواب خوبی رو از همون آدم بگیری...فقط پاداش خوبیت رو از خدا بخواه .... اینطوری خیلی آرامش می گیری .
 سپاس شده توسط sima ، mahdi ، mostafa haddadi ، nasrin ، SHIRIN ، mohammad ، Fereshte
۲۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۱۷ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #10
بزرگترین تجربه زندگی من این بود که یه روزی یه موضوعی رو فهمیدم که تا قبلش یه چیز دیگه ای بود و یه فکر دیگه ای میکردم که بعد از فهمیدن طرز فکرم تغییر کرد باعث رویگردانی من از خدا و دلگیری از خدا،عصبانیت از دست خدا ،و حتی کاهش اعتماد به نفس خودم شد ولی همون خدا از روی مهربانی خود سیلی محکمی بهم زد ، تا بچشم مزۀ تلخ رویگردانی ازش را ، درس بزرگی گرفتم که همیشه او را باور کنم ، به او اعتماد داشته باشم ، خدایا شکرت که مرا دوست داشتی و به من فهماندی ، الحمدلله .
اینو باور داشته باشیم
گر خدا زحکمت ببندد دری، ز رحمت گشاید در دیگری
(۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ :عصر)sima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کاری برای کسی انجام میدی نه واسه خودش باشه نه واسه خودت
اگه واسه اون باشه ممکنه باناسپاسی دلسردت کنه نه تنها از خودش بلکه از همه آدما...
اگه واسه خودت باشه ممکنه نتیجش راضیت نکنه
واسه خدا و رضای اون باشه تا حس کنی از تو به یک اشاره از من به سر دویدن رو توی حس معامله با خدا نه بنده های حسابگر که اونجا دیگه دو دو تا چهارتا نیست ....بی نهایته.....

(۲۳-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه به کسی خوبی کرده منتظر نباش جواب خوبی رو از همون آدم بگیری...فقط پاداش خوبیت رو از خدا بخواه .... اینطوری خیلی آرامش می گیری .[/align]

یه حسی بهم گفت اینا در جواب به پستی که من گذاشته بودم هست
ببخشید تایپیک رو هم خراب میکنم با این پست، ولی باید بگم
من کاری که برا کسی میکنم هیچ وقت منتظر اینکه ازم تشکر کنن یا یه در عوضش برام کاری کنن نیستم
ولی وقتی خودت دچار یه مشکل شدی مطمئنی توسط همینا حل میشه بهشون میگی فلانی این کار رو برام میکنی ولی اصلا جوابت رو هم نمیدن چه حالی بهت دست میده
این اتفاق برام افتاده بود که گفتم و تصمیم گرفته بودم مثل خودشون رفتار کنم ولی متاسفانه نتونستم بازم مثل سابق اگه کاری از دستم برمیومد انجام میدادم
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط sima ، SHIRIN ، nasrin ، atefeh.m ، mahdi ، mohammad ، Administrator ، mahan ، Fereshte
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ :عصر)، takgirl (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، اسیر خودم (۲-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری