شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بعد از حذف آی دی یاهو!! میل های که بعد حذف می دن چطور می شن ؟زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۳۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soha
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 6
بازدید: 598

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بعد از حذف آی دی یاهو!! میل های که بعد حذف می دن چطور می شن ؟

۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #1
بعد از حذف آی دی یاهو!! میل های که بعد حذف می دن چطور می شن ؟
سلام
سال نو پیشاپیش مبارک !
راهی هست که آی دی یاهو را مسدود کرد طوری که هیچکی نتونه میل یا یاهو مسنجر پیامی بذاره ؟ و موقع میل دادن به آی دی خطا بده؟؟
سوال دوم؟
امکان ارسال میل به ای دی که ساخته نشده وجود داره ؟
یعنی من میل حذف کنم وقتی که کسی بعدش میل به ای دی ارسال می کنه موقع ارسال میل چیزی نمیده که این آی دی نیست ! حذف شده یا امثالهم
(داریم خونه تکونی می کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ :عصر
ارسال: #2
RE: بعد از حذف آی دی یاهو!! میل های که بعد حذف می دن چطور می شن ؟
شما تو یاهو مسنجر میتونید طرف رو ignore کنید
برای ایمیل میتونید آی دی طرف رو بلاک کنید که فقط تو inbox ایمیل نمیاد ولی ارسال میشه به spam
برای ایمیلی که وجود نداره بعد از ارسال ایمیل یه ایمیل دریافت میکنید که اطلاع میده که برا ایمیل فلان فرستاده نشد
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط soha ، kaka
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #3
(۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ایمیل میتونید آی دی طرف رو بلاک کنید که فقط تو inbox ایمیل نمیاد ولی ارسال میشه به spam
برای ایمیلی که وجود نداره بعد از ارسال ایمیل یه ایمیل دریافت میکنید که اطلاع میده که برا ایمیل فلان فرستاده نشد

مطمئنید ؟ من امتحان کردم این جوری نشد ؟ پس چرا!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسنجر و... چطوری میشه؟
لبخند بزن...
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ :عصر
ارسال: #4
(۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ :عصر)soha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنید ؟ من امتحان کردم این جوری نشد ؟ پس چرا!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسنجر و... چطوری میشه؟

الان با یاهو فرستادم چیزی نیومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی چند وقت پیش با ایمیل خود سایت info برای 10 نفر از همکلاسیام متنی رو ارسال کردم بعدا یه ایملی دریافت کردم
که یکی از 10 ایمیل رو قرمز رنگ نشون داده بود و ...
بعدا متوجه شدم که ایمیل برا همون فرد ارسال نشده و دوباره ایمل دوستم رو که پرسیدم متوجه شدم به جای _ من - گذاشته بودم

..........

روی آی دی مورد نظر کلیک کنید تا صفحه چت باز بشه بعد در لیست آی دی هاتون رو آی دی مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه اخر Delete رو بزنید

حالا کادری باز میشود و از شما میپرسه که ایا مطمئن هستید میخواهید این ای دی را از لیستتان پاک کنید روی Yes کلیک کنید

بعد از این کار ای دی به طور کامل از لیست شما حذف میشه بعد به صفحه چت با یارو که همون ابتدا باز کردین مراجعه کنید گوشه بالا سمت راست بر روی گزینه ignore کلیک کنید

بعد روی گزینه OK کلیک کنید تا مسدود بشه
 سپاس شده توسط soha
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ :عصر
ارسال: #5
بعد از delete میتونی از اینجا هم ignore کنید

mesenger----preferences----ignore list----add
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #6
می خواستم آی دی حذف کنم اما کسایی که میل دارن بدونن که پیام ها و میل ها نمی رسه
مشکل حذف یه نفر یا مزاحمت نبود کلی بود !!
لبخند بزن...
باورکن......
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور جلو باز شدن صفحات تبلیغاتی را بگیریم nematolahi_22 5 1,096 ۲۳-۴-۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ :صبح
آخرین ارسال: MostafA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری