شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو
نظرسنجی: نظرتون؟
این نظرسنجی بسته شده است.
Administrator 22.79% 31 22.79%
MostafA 19.12% 26 19.12%
nasrin67 17.65% 24 17.65%
sima 9.56% 13 9.56%
STAR 13.24% 18 13.24%
seda 8.09% 11 8.09%
The DaRk PrOpheT 9.56% 13 9.56%
در کل 136 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

بهترین مدیر سال 91 از دیدگاه کاربران....زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 24
بازدید: 2558

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین مدیر سال 91 از دیدگاه کاربران....

۲۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
بهترین مدیر سال 91 از دیدگاه کاربران....
لطفا مارا از نظراتتون بی نصیب نذارید
هرکی انتقادی راجع به مدیریت و تیم مدیریت داره میتونه تو این پست مطرح کنه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، MostafA
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ :صبح
ارسال: #2
RE: بهترین مدیر سال 91 از دیدگاه کاربران....
سلام با اجازه تون من میخوام توی این پست یه چند کلمه حرف بزنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به روزهای اخر سال داریم نزدیک میشیم و اصولا ادمها این جور مواقع به کارهای که توی این یک سال انجام دادن فک میکنن و اتفاقاتی که براشون افتاد

منم وقتی به سطح اطلاعات خودم به نسبت سال قبل فک میکنم میبینم خیلی چیزا یاد گرفتم که همشون رو هم مدیون این سایتم

مرسی نسرین جون که من رو با تالار آز پی ان یو آشنا کردی

مرسی آقای علیدوستی بابت کلاس فتوشاپ و خیلی پستهای دیگه

و مرسی آقای جزایری برای کلاس cms و بابت راه اندازی این سایت و ..............

و از کاربرای خوبی که بهم کمک کردن تشکر میکنم ......... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی رو از قلم نیفتاد؟؟؟

چقد حرف زدم من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Rastak432 ، mohammad ، سامانی ، Ahmad ، AliReza ، parva ، maryam ، Administrator ، STAR ، neda.m ، MostafA
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ :صبح
ارسال: #3
من هم دقیقا چیزهایی که یادگرفتم واینکه یکم با کامپیوتر دوست شدم ،رو مدیون سایت آزپی ان یو هستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون واقعاقبلا از کار کردن با کامپیوتر فراری بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از آقای جزایری هم متشکرم بابت کلاسه خوبشون وبابت کارت شارزه ارزونشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وکاش زودتر عضو شده بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sahar.n ، سامانی ، Ahmad ، AliReza ، parva ، Administrator ، STAR ، fictional ، Masoud Ebrahimi ، neda.m
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ :صبح
ارسال: #4
ای بابا !!
کاربر رو سر 7 راهی قرار دادین؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه به همه رای ندیم به کی رای بدیم؟؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط AliReza ، Rastak432 ، nasrin67 ، sahar.n ، Administrator ، STAR ، neda.m
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ :صبح
ارسال: #5
حالا که این حرفا زده شد بذارید یه چیزی رو صاف و صادق بگم
اگه من توی زندگیم با مصطفی علیدوستی اشنا نمیشدم اطلاعاتم از کامپیوتر در برابر الانم صفر بود هرچند همین حالاشم هرچی بیشتر جلو میریم بیشتر میفهمم که نمیفهمم اما توی این 2 سال اونقدری که من از مصطفی سوال پرسیدم توی گوگل سرچ نکردم
و همچنین سید امین که هروقت برا سایت بهش زنگ زدم از جواب دادن دریغ نکردو و اگه الان چیزی از سایت میدونم مدیون ایشونم
 سپاس شده توسط Rastak432 ، sahar.n ، Administrator ، STAR ، Ahmad ، nasrin67 ، MostafA
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ :عصر
ارسال: #6
آقای جزایری هم آماده کنن که بایدشیرینی بدن اونم به صورت مالی نه معنوی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هم عیدیمون و هم شیرینی بهترین مدیر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Administrator ، AliReza ، Ahmad ، سامانی ، sahar.n
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ :عصر
ارسال: #7
نظر سنجی هنوز ادامه داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ :عصر
ارسال: #8
(۲۸-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر سنجی هنوز ادامه داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو میگی که شیرینی ندی؟
۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #9
(۲۸-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۸-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینو میگی که شیرینی ندی؟

نه منظورم اینه که یوقت من میخوابم بعد بیدار میشم میبینی شدم آخری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza ، Rastak432 ، Ahmad
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ :عصر
ارسال: #10
سلام بر مدیرای محترم و بزرگوار سایت...
منم میخاستم حسابی قدردانی کنم از زحماته مدیرای خوبمون....
از آقای جزایری به خاطر پاسخ گویی به همه سوالاتمون و رسیدگی به همه مشکلات سایت و همچنین کلاسای خوبی که برگزار کردن که واقعا عالی بودن و جای هیچگونه حرفی واسه کسی نزاشتن و همه کلاسها عالی برگزار شدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از آقای علیدوستی بابت همه زحمات بی دریقشون و پاسخ گویی به همه مشکلات بنده در همه موارد و همچنین کلاسهای بسیار مفید فتوشاپشون که تازه قراره فتوشاپ حرفه ایم واسمون بزارن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نسرین جووونم که واقعا باید همه زحماتش رو تحسین کرد.خانم نوذری هم خیلی کارا واسه سایت و کاربرای سایت انجام دادن...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسرین جوووون دووووست دارم زیاد زیادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازسیما خانم که بسیار مدیریت خوبی داشتن و از راه دور کمک رسان بچه ها بودن و با سخنان زیباشون ما رو بسیار خرسند و خوشحال میکردن...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ستاره جونم که با اسپم گرفتن بچه ها جووو سایت رو باحال میکرد و زحمات زیادی کشیدن واسه بچه هامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از صدا خانم که با این حال که زیاد آخرای سال نبودن ولی مشکلات سخت افزاری بچه ها رو خیلی عالی حل میکردن...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از آقای فروزنده که بسیار کارشناسانه توی سایت پرسه میزدن و به کلیه امور کارشناسی رسیدگی میکردن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همه مدیرای بزرگوارمون سپاسگذارم
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، sahar.n ، AliReza ، Ahmad ، The DaRk PrOpheT
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کاربر سال 91 از دیدگاه کاربران ... Administrator 32 3,433 ۲-۱-۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  بهترین کاربر از دیدگاه کاربران ... The DaRk PrOpheT 18 2,877 ۷-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  بهترین مدیر از دیدگاه کاربران.... The DaRk PrOpheT 10 2,151 ۲-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری