شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بیایید برای آز پی ان یو هفت سین درست کنیم زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۵۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 15
بازدید: 3188

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیایید برای آز پی ان یو هفت سین درست کنیم

۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ :عصر
ارسال: #1
بیایید برای آز پی ان یو هفت سین درست کنیم
هر که تا شب عید یک هفت سین برای آز پی ان یو بفرسته
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولیش رو خودم میزارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، nasrin ، Masoud Ebrahimi ، The DaRk PrOpheT ، sima ، اتوتو ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، MostafA ، mohammad ، Glaxy ، marjan ، AliReza ، Arezoo ، ice girl ، soha
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ :عصر
ارسال: #2
RE: بیایید برای آز پی ان یو هفت سین درست کنیم

دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط sima ، Administrator ، STAR ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، mahan ، seda ، MostafA ، mohammad ، Glaxy ، marjan ، AliReza ، Arezoo
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ :عصر
ارسال: #3
اینم هفت سین من برای آز پی ان یو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، mahan ، nasrin ، seda ، MostafA ، mohammad ، Glaxy ، marjan ، AliReza
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۲-۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #4

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط STAR ، mahan ، nasrin ، seda ، MostafA ، mohammad ، Glaxy ، marjan ، AliReza ، Ahmad
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ :عصر
ارسال: #5
بچه ها از سفره هفت سین های خونه خودتونم عکس بگیرین و بزارین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، seda ، marjan
۱-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ :عصر
ارسال: #6
بچه ها این سفره هفت سین خونه خودمونهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، sima ، Glaxy ، nasrin ، marjan ، AliReza ، STAR ، MostafA ، ice girl ، Ahmad ، ch_arezoo
۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :صبح
ارسال: #7
میگم چرا توی سفره کاربر نسرین موشه ،توی سفره ادمین ام خرگوشه! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه امسال سال دلفین نبودهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط AliReza
۲-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ :صبح، توسط ehsan joon.)
ارسال: #8
چرا این سایت اینجوریه
یه عکس مسخوام بزارم نمیشه
یه پست از خودم میخوام حذف کنم نمیشه
به نظرتون سایت نیاز ب یه سری اصلاحات نداره؟
کاش یکی بود یکی نبود اول قصه ها نبود..!
۲-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #9
(۲-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ :صبح)ehsan joon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا این سایت اینجوریه
یه عکس مخوام بزارم نمیشه
یه پست از خودم میخوام حذف کنم نمیشه
به نظرتون سایت نیاز ب یه سری اصلاحات نداره؟

یکم تلاش کنی میتونی عکس بذاری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جورای باید دکمه حذف رو برا شما باز کنم تا خودتون اسپم های که تو تالار میدید رو حذف کنید من که خسته شدم از بس اسپم شما رو پاک کردم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ :عصر
ارسال: #10

سپاس شده توسط Administrator ، mahan ، nasrin67 ، Arezoo ، STAR ، MostafA ، Ahmad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق درست کردن نیمرودخترها وپسرها sinderela 0 333 ۱-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ :عصر
آخرین ارسال: sinderela
  بیایید حال بیل گیتس را بگیریم Masoud Ebrahimi 0 383 ۲۶-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  به نظرتون کدوم درست میگه؟! nasrin67 3 490 ۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
Rainbow بیایید اینگونه به زندگی امیدوار باشیم... atefeh.m 2 497 ۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ :صبح
آخرین ارسال: atefeh.m
  بدوبدو آموزش درست کردن بستنی سنتی... peymangoodboy 1 1,775 ۱۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  چندتانکته برای اینکه قشنگتر زندگی کنیم atefeh.m 0 306 ۶-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ :عصر
آخرین ارسال: atefeh.m
  بیایید با هم چند تعارف ترکی رو مرور کنیم mostafa haddadi 0 1,822 ۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  بیایید به خودمون قول بدیم اینجوری نباشیم z.d 0 473 ۱۹-۸-۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: z.d

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :عصر)، ch_arezoo (۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری