شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

بیایید نظر بدیتزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 53
بازدید: 4896

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیایید نظر بدیت

۱۴-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
بیایید نظر بدیت
سلام به همه؛ بیایید به مناسبت تولد 1 سالگی تالار اسم چند تا کاربر فعال را بنویسیم و نظر ها و انتقاد های خود را در موردشون بگیم

ادمین
مصطفی علیدوستی
خانم نوذری
مدیر سیما
خانم اسلامی
کاربر یوزر
خانم مشهدلو(صدا)
متین فروزنده
مصطفی حدادی
کاربر مهدی
کاربر محمد
خانم علیدوستی
کاربر ماهان
کاربر مرجان
کاربر هیچکس
کاربر نمکی
کاربر سیندرلا
کاربر سارینا
کاربر من جون
کاربر نسرین
مسعود ابراهیمی
کاربر عاطفه
کاربر نعمت الهی
کاربر سامانی
و در آخر مهدی هاشمی

ببخشید اگه اسمی را از قلم انداختم
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، سامانی ، sarina ، nasrin ، atefeh.m ، STAR ، hichkas ، marjan ، Ahmad ، mohammad
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #2
RE: بیایید نظر بدیت
پس من چیییییییییی؟ خوبه الان آنلاینم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #3
(۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه؛ بیایید به مناسبت تولد 1 سالگی تالار اسم چند تا کاربر فعال را بنویسیم و نظر ها و انتقاد های خود را در موردشون بگیم

ادمین : کارش بیسته... واسه تالار از هیچ کوششی دریغ نمیکنه...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی علیدوستی : چمدونم والا...!!
خانم نوذری : جدیداً کم پیدا شده... دیگه افتخار نمیده بهمون...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر سیما : شیرین زبونه... مهربونه... ادبیاتش خیلی قویه... خلاصه کارش بیسته...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم اسلامی: دوباره فعال شده... توی پیدا کردن پستهای تکراری استاد بزرگیه... مهربونه... نمدونم چرا اینقدر از دنیای مجازی فراریه... هی میخواد بذارش کنار... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر یوزر : با سواد... با تجربه.
خانم مشهدلو(صدا): به به... ایشون که دیگه استاد سخت افزار هستن... خدایی هر مشکل سخت افزاری داشتید از ایشون بپرسید، معلوماتشون خیلی بالاست توی این زمنه.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین فروزنده: عجب عطری... این عمو که دیگه جایی واسه وصف نداره که... همه میشناسنش که چه گلپسریه... باسواد... با ادب... شوخ... مهربون...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی حدادی: یکم با من هی کل کل میکنه ولی چیزی توی دلش نی... بچه خوبیه... شعرهای خوبی هم میگه...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر مهدی: این هم به خونش تشنه بودم ولی حالا یکم با توضیحاتش از خونش گذشتم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر محمد: این که دیگه آخرشه... باور کنید وسط کلاس هم اگه جک خنده دار واسش بگی یهو با صدای بلند میزنه زیر خنده... خیلی خوش خنده و باحاله...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم علیدوستی: یه راهنمای فوق العاده واسه من... کلی این ترم به من کمک کردن... واقعاً نمیدونم چجوری میتونم این همه لطفشونو جبران کنم...!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر ماهان: ایشون هم که عاشق تالار هستن، فعال هستن، شیطون هم که هستن... راستی، یه بچه درسخونی هم هست که نگو و نپرس... ریاضیش خیلی قویه، تموم درسهای ریاضی رو با نمره بالای 19 پاس کرده...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر مرجان: ایشون هم که از هم دانشگاهی های ما هستن و همه هم دانشگاهی های ما کارشون بیسته...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر هیچکس: من زیاد شناخت ندارم ازشون ولی اگه یه کوچولو به خواهر محترمشون رفته باشن (که رفتن) ایشون هم کارشون بیسته...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر نمکی: بچه پرروی دوست داشتنیه... یه مشکلات عجیب و غریبی واسه کامپیوترش پیش میاد که من تاحالا نه دیدم و نه شنیدم...!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سیندرلا: ایشون هم که به خواهر شوهرشون رفتن و کارشون بیسته...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سارینا: ایشون هم که از بچه های دانشگاهمون بودن و ایضاً کارشون بیسته... ولی نمیدونم چرا توی صندلی داغ گفت که شخصیت منو هنوز نتونسته بشناسه...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر من جون : کی؟؟ من جون کیه پس؟؟
کاربر نسرین : خدایی وقتی تاپیکی که راجب پدر گذاشتن و هی پست میذارن توش رو میخونم، گریم میگیره... خدا بهشون صب بده... ایشون هم آدم سرحال، فعال، خوش اخلاق و مهربونی هستند...
مسعود ابراهیمی : معلوم نیست اخلاقش چرا اینقدر توی دنیای بیرون و دنیای مجازی باهم متفاوته... من مسعود دنیای واقعی رو دوست دارم زیـــــــــــــــــــاد...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عاطفه: ایشون هم که از پیشکسوتهای تالارهای گفتمانهایی که توشون بودیم هستن و ارادت داریم خدمتشون...!!
کاربر نعمت الهی: ایشون هم اگه اشتباه نکنم از هم استانی های ما نیستن ولی کارشون بیسته...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در آخر مهدی هاشمی: آمیتا باچان خودمونه دیگه... کارش بیسته...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط sarina ، mohammad ، kaka ، سامانی ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، nasrin ، atefeh.m ، STAR ، sinderela ، mahdi ، hichkas ، Ahmad ، marjan ، nematolahi_22 ، karimi ، mahan
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #4
(۱۴-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ :عصر)m_h_d1365 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین : مدیر مسئولیت پذیر و خوش برخورد... البته اگر عصبانی بشن دیگه خون جلوی چشمشون را میگیره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی علیدوستی : خوش برخورد .... ماشالله پرحرف و ظاهرا بسیار جسور شدند و شیطنتهای بسیار خطرناکی هم سرکلاس درس انجام میدن..!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری : خیلی مهربون باشند..انشالله در جمع دانشجویان ارشد سال آینده تالار هستند.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر سیما : ایشون هم مهربون هستند.البته زود رنج هم باید باشند.
خانم اسلامی : خودشون تاپیکها را به انحراف میکشونند بعد به کاربران عادی تذکر میدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر یوزر : بسیار قابل احترام و باشخصیتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم مشهدلو(صدا) : ایشون هم معاون آرومی هستند.هروقت رنگ صورتی میبینم یاد صدا خانم میفتممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین فروزنده : از دانشجوهای نمونه و سرزنده و شاداب بنده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی حدادی : فرد با احترام و باشخصیت که خیلی معتقد هستند و این کارشون قابل تحسین هست.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر مهدی : اولین فردی که در تالار آز پی ان یو باهاشون آشنا شدم....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر با خشونت باهاشون برخورد کردم.....خب عصبانی بودم دیگه ..دست خودم نبود....حلال کنیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر محمد : نمیشناسمشون.ولی وقتی زحمت میکشم و مطلبی در سایت قرار میدم و همه میخونند و زحمت میکشند و سپاس نمیدن ایشون تنها کسی هستند که سپاس میدن و من را به ادامه فعالیت امیدوار میکنندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر ماهان: توی پیام خصوصی که باهاشون در ارتباط هستم خیلی بامزه هستند.
کاربر مرجان: ایشون هم نمیشناسم ولی حرف دل هایی که مینویسند زیبا هستندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر هیچکس: اوایل خیلی فعال بودند ولی کم کم فعالیتشون کاهش یافتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر نمکی : خیلی کم پیدا شدند...الیته خودشون فرمودند به دلایل شخصیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سیندرلا : وای اولین برخوردی که در تاپیکی باهاشون داشتم چنان منو دعوا کردند که از داستان سیندرلا زده شدم.ولی فکر نکنم خیلی هم خشن باشندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سارینا : ایشون هم نمیشناسم .ولی فکر کنم کاربر سیندرلا را خیلی دوست دارند.همچنین کاربر هیچکس رامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر من جون : ایشون هم پستهایی میگذارند که اینقدر طولانی هستند که من هیچوقت نمیخونمشون.
کاربر نسرین : انشالله مادرشون زود خوب بشن و آرامش دهنده زندگیشون بشن
مسعود ابراهیمی : خیلی مودب هستند....چندبار سوال داشتم و ازشون سوال پرسیدم اینقدر مودب و با احترام جواب میدن که آدم خجالت میکشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عاطفه : ایشون هم خیلی کم پیدا هستند
کاربر نعمت الهی : اروم و بی سرو صدا
کاربر سامانی : انشالله اقتصاددان اینده مملکتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در آخر مهدی هاشمی : وای وای...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از دست ایشون مدتی ذله شده بودم.....ولی الان مدتی هست اروم شدندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، mohammad ، MostafA ، سامانی ، STAR ، atefeh.m ، mahdi ، nasrin67 ، hichkas ، nasrin ، Ahmad ، marjan ، sarina ، mahan
۱۴-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ :عصر، توسط سامانی.)
ارسال: #5

ادمین:مدیر خیلی خوبی هستن و اشکالات رو خوب برطرف میکنن و گاهی اوقات کاملا شوخ و گاهی اوقات کاملا جدی هستنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی علیدوستی: ایشون هم مدیر کار بلد و خوبی هستن و خیلی باهوشمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری:اگر هم دانشگاهی بودم حتما باهاشون دوست صمیمی میشدم.خیلی مهربون و خانوم هستن.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر سیما: شوخ و شیرین زبون .قرار بود تهران باهم ی میتینگ بذاریم که قسمت نشد.خیلی گلهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم اسلامی:اصلا نمیشناختمشون تا صندلی داغ!!خیلی از خصوصیاتشون مثل خصوصیات من هستش.خیلی از حرفاش به جا هستش و خیلی گلهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر یوزر:نتونستم زیاد بشناسمشون. ولی خیلی با سواد هستنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم مشهدلو(صدا): جدی و عاقلمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین فروزنده: اوایل خیلی شیطون و شوخ بودند در سایت و حسابی جمع رو به تکاپو مینداختن اما یک مقدار کمرنگ تر شده حضورشونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی حدادی: شاعر وحساس و گاهی اوقات پرحرف!از ترس سوالای ایشون صندلی داغ قبلی که رای آوردم رو پیچوندم!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر مهدی:کم پیدا هستن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر محمد:تشکرشون بخاطر امتحان خیلی جالب بود و تو تالار فهمیدم که ایشون آقای امیریان هستن!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم علیدوستی:با سواد مهربون و جدی و مشاور خوب برای راهیان ارشدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر ماهان:فعال و خیلی از مطالبایی که میذارن جالبهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر مرجان:ی دوست عالی و مهربون و خانم و هرچی بگم کم گفتم ازشمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر هیچکس:فعال بودن اما چند وقتی هست کم پیدانمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر نمکی:ایشون هم کم پیدا شدن و فکر کنم کمی کم تجربه هستن وحساس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سیندرلا:زن داداش فرنوشمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سارینا: مهربون و دوست و هم دانشگاهی خوبمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر من جون:منم دقیقا با خانم علیدوستی موافقم!!همیشه مطلباشو نصفه میخوندممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر نسرین:خدا بهشون صبر بده .خیلی خانم هستنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسعود ابراهیمی :باسواد.جدی.و اطلاعات کامپیوتری بالایی دارنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عاطفه:ایشون رو هم نمیشناسم.!!!!
کاربر نعمت الهی:اصلا نمیشناسمشونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سامانی : تعریف کنم از خودم یکم؟انقد...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در آخر مهدی هاشمی:قبلا فعالتر و آنلاین تر بودن.و از صندلی داغشون معلومه خیلی دلخوننمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، STAR ، mahdi ، nasrin67 ، hichkas ، nasrin ، marjan ، MostafA ، mohammad ، sarina ، mahan
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ :صبح، توسط atefeh.m.)
ارسال: #6
جناب جزایری شمام بیاید نظر بدید تا از نظرات ادمینانتون استفاده کنیم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط STAR ، kaka ، سامانی ، Administrator ، hichkas ، mostafa haddadi ، marjan ، MostafA ، mohammad ، nasrin67 ، mahan
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ :عصر
ارسال: #7

ادمین : پسر خوبیه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مصطفی علیدوستی : پا به پای آز پی ان یو جلو اومد بعضی وقتها از از پی ان یو سبقت میگرفت و بگسلش میکرد به خودش و میکشیدش که یوخت سایت درجا نزنه هر وقت کاری ازش خواستم نه تو دهنش نبود ... دست مریزاد مصطفی جون
خانم نوذری : یکی از مدیرای زحمت کش تالار که حتی اگه روزی هم بگه خداحافظ آز پی ان یو همچنان مدیر ارشد تالار باقی میمونند برای تالار خیلی زحمت کشیدن ... الهی رستگار بشن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر سیما : سخن رانیش محشره .. هر وقت میخواستم یه جمله باکلاس یا قانونی به تالار اضافه کنم ازش کمک میگرفتم آخه نیست من فقط نوشتار عامیانم خوبه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلیل غیبتهاشونم یجوری نامفهومه معلوم نیست برا چی غیبت زده

خانم اسلامی : به به خانم اسلامی ایشونم یکی از مدیرای خوب و زحمت کش تالارن که چند وقتی غیبت بودن ولی وقتی آنلاین شدند کاستی های قبل رو پر کردند میشه گفت اون قل خانم نوذری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر یوزر :یکی از منطقی طرین و با تجربه ترین کاربرای تالار ... مرتضی جون میخوامت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم مشهدلو(صدا) : خانم مشهدلو هم کاربر صورتی تالار که جدیدن کم پیدا شدن ایشونم نمیدونم چرا انقدر احساس میکنم کم حرف هستند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متین فروزنده : بذار یکم بخنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا بمب خندست مثل برادرم میمونه خیلی دوسش دارم میتونم تو یه جمله کاربریش رو توصیف کنم .:: از من بیشتر به فکر تالار هستش::.

مصطفی حدادی : خیلی دوست داشتم یکی از تاپیکهایی که اختصاص میداد به شعرهای مثلا فلان شاعر به جاش رکورد های گینس رو مینوشت
اولین روز ملاقات باش یادم نمیره یه دسته گل هم بهم هدیه داد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
... خیلی وقته حضوری ندیدمش .. مصطفی میخوامت

کاربر مهدی : اوایل بد جوری با آز پی ان یو اوخت شده بود ولی کم کم کم کم پرید حالا باز اومده با اون تاپیک های آموزشی و مفیدش
کاربر محمد : محمد که خیلی پایست ... چند وقت پیش پیام تبریک نمیدونم چی بود برای کاربرایی که در خبرنامه سایت عضو شدن فرستادم زنگ زده بود میگفت برا من از اینا نفرست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم علیدوستی : یه مدت نبودش خیلی دلم میخواست بدونم چرا ؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا اخبار دست اول به خصوص اخبار پیام نور و ارشد رو قرار میدن باید مدیر تالار ارشدش کنی
م مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر ماهان : ایشون دست به تایپش حرف نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی سایت رو دوست میداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم خیلی رنگهای جیغ رو هم دوست میداره

کاربر مرجان : یواش میاد یواش میره ولی فعالیتش خوبه مورد قبوله...دستتون درد نکنه
کاربر هیچکس : خیلی دوست دارم حضوری ببینمش ... خیلی با تجربس .. فکر کنم نام کاربریشهیچ دخلی به خواننده هیچکس نداره ... فعالیتشونم خوبه
کاربر نمکی : اوایل فعالیتش خوب بود ولی جدیدا پریده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سیندرلا : اگه بخواد تاپیک بزنه دست همه رو از پشت میبده در عرض 5 دقیقه 23 تا تاپیک ... فعالیتشون عالیه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر سارینا : هنوز پست یادبود صندلی داغ ننوشته فکر کنم ... اسم کاربریشون همیشه منو یاد یه آهنگی میندازه
کاربر من جون : من جون نداریم داریم ( تعجب رو داشته باش ... ایول دوربین ایول کیفیت )
کاربر نسرین : یکی از کاربرای مهربون سایت ... خیلی آروم بودند و هستند ... تراز ارشدشونم خیلی عالی بود
مسعود ابراهیمی : رفته اردبیل دیروز زنگ زدم کارش داشتم بهش گفتم میاد یه چندتا دسته بیل هم بیاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
... نوسانات زیادی داشته ... مدیر.. محروم ... سرپرست ... عاد
ی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عاطفه : نام کاربریش رو خودم براش ساختم و ایمیل کردم براش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جدیدا فعال شدن اگه ترشی نخورن همینجور فعال میمونند

کاربر نعمت الهی : وضعشون خوبه کافی نت دارند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یوخت رفتم شیراز حتما به کافینتشون سر میزنم

کاربر سامانی : فکر کنم یکم بازی گوش هستند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متنهاشون منو یاد کاربر برف سابق میندازه

و در آخر مهدی هاشمی : دیگه یوزر پسوردت رو در اختیار پسر دایت ندیا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار ورزشی رو پوکنده

خواهش میکنم در کل بگم همه ی کاربرای تالار بودند که این تالار رو تا اینجا پیش اوردند از تک آ تک کاربران تشکر میکنم و امیدوارم در همه ی مراحل زندگیشون موفق و سربلند باشند
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط hichkas ، mostafa haddadi ، STAR ، atefeh.m ، kaka ، nasrin ، mahdi ، marjan ، nasrin67 ، mohammad ، سامانی ، mahan
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #8
قابل توجه همه مدیران محترم و محترمه که نمیدونند کاربر من جون کی هست:مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #9
(۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه همه مدیران محترم و محترمه که نمیدونند کاربر من جون کی هست:مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کاربریشون رو دیده بودم. و میدونستم چنین کاربری هست، ولی اکثر فعالیت ایشون اون مدتی بود که من غایب بودم!! واسه همینم نوشتم نمیشناسمشون. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ :عصر
ارسال: #10

ادمین انسانیست بسیار خوب که چه عرض کنم والا
مصطفی علیدوستی تعریف نمیکنم ریا نشه،قبلنا مشکلاتم و حل میکرد اما الان دیگه نه
خانم نوذری خانم مهربون و دل سوز
مدیر سیما بچه پایتخت و مرفحان بی درد
خانم اسلامی قبلنا بهش گیر میدادم و خدایی چه کیفی میداد،جدیدا موقعیت گیر دادن نیست
کاربر یوزر نمیشناسم
خانم مشهدلو(صدا) بچه کوچه بغلی پایتخت،اینم خوبه
متین فروزنده . . . . . انسان بزرگواری هستش . . . . .
مصطفی حدادی اهل ادب و شعرو شاعری که من ازش هیچی سر در نمیارم
کاربر مهدی کدوم مهدی؟؟؟من مهدی زیاد میشناسم
کاربر محمد دوباره کدوم محمد؟؟؟
خانم علیدوستی چی بگم والا، چون با پسر عموش دوستم دختر خوبیه
کاربر ماهان هم دانشگاهی و سال بالایی و . . . همینا
کاربر مرجان اون موقع که فرخشهر بودم هم دانشگاهی بودیم،خوبه
کاربر هیچکس اینو من ندیدم اصلا تو مغازه متین اصلا
کاربر نمکی یدونه باشه،غم گین و تنها،هیچکی هم تحویلش نمیگیره
کاربر سیندرلا اینم من ندیدم اصلا تو مغازه متین
کاربر سارینا چون نمیشناسم زیاد خوبه
کاربر من جون اشناست ولی یادم نیست کیه،میدونم پسر خوبیه
کاربر نسرین خداوند پدرشون رو بیامرزه،بچه ناف تهرون، مرفحان دردمند
مسعود ابراهیمی نمیشناسم
کاربر عاطفه اشناست ولی یادم نمیاد،خوبس
کاربر نعمت الهی نمیشناسم
کاربر سامانی همشهری،قد بلند،عینکی،یبار اینقدر نمیدونم چرا عصبانی بود،اینقدر که خیلی ترسیدم،
و در آخر مهدی هاشمی به به،چون گناه داره اینم یدونه باشه،پسر خوبیه

در اخر بگم 2 کاربر صدا و سیما همیشه منو یاده تلویزیون میندازن
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، marjan ، nasrin67 ، STAR ، kaka ، Ahmad ، mohammad ، سامانی ، atefeh.m ، mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیایید درست بنویسیم Administrator 31 4,421 ۲۴-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  بچه ها بیایید اسم فامیل بازی کنیم mahan 10 1,634 ۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ :صبح
آخرین ارسال: mahdi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ :عصر)، STAR (۱۶-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۴۷ :عصر)، hamid.amir20 (۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری