شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تجربه وب گردی سریع در اینترنت با مرورگر Opera 12.00 Finalزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۱۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 1
بازدید: 457

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربه وب گردی سریع در اینترنت با مرورگر Opera 12.00 Final

۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ :عصر
ارسال: #1
تجربه وب گردی سریع در اینترنت با مرورگر Opera 12.00 Final
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب طبق فرمایشات برادر ادمین تالار بنده توضیحات این نرم افزار را از خودم می تراوشم. معمولا کسی جز افرادی که از قبل با Opera آشنا نباشن سراغش نمی رن. این Browser طرفدارای خاص خودش را داره. این گونه افراد حاضر نیستند قبول کنن که Opera یه دورانی خوب بود و ایده های خاصش داره رو به افول می ره. یکی از دلایل اصلی طرفدارانش اینه که این شرکت برای بار اول مفهوم Tab را در Browserها تعریف کرده. ما هم منکرش نمی شیم ولی آیا همه چیز به این امکان ختم می شه؟!! بنده از طرفدارای این Browser نیستم ولی پیشنهاد می کنم برای یکبار هم که شده هر Browserی که تازه با آن آشنا می شوید را امتحان کنید چون بنده خودم از همین را با FireFox آشنا شدم و الان Browser محبوب بنده است. مدتی هم با Opera کار کردم.

اینم یکمی از ویژگی های این برنامه:
پشتیبانی از فناوری Opera Turbo جهت بهینه سازی سرعت اینترنت
پشتیبانی از فناوری Speed Dial جهت دسترسی سریع به سایت ها
قابلیت گشت و گذار سریع و آسان در اینترنت
دارا بودن دانلود منیجر مجزا و پر سرعت
سازگار با ویندوز های XP/Vista/7
دارا بودن امنیت بسیار بالا
و …

http://dl.ir-dl.com/user20/Up/Opera_12.00(www.IR-DL.com).rar

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرورگر امن ، سریع و قدرتمند Comodo IceDragon 17.0.1 Masoud Ebrahimi 1 429 ۱۴-۹-۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ :عصر
آخرین ارسال: dcashop
  مرورگر امن ، سریع و قدرتمند Comodo Dragon 23.0 Masoud Ebrahimi 1 465 ۲۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
1 (19) Mozilla Firefox 12.0 Final + Farsi + Portable - مرورگر فایرفکس 12 jasoos1991 0 442 ۲۲-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ :عصر
آخرین ارسال: jasoos1991

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
M-SH-IT (۶-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ :عصر)، mohsen666i@yahoo.com (۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری