شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تحقیق در عملیات + اقتصاد مهندسیزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 11
بازدید: 1859

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحقیق در عملیات + اقتصاد مهندسی

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ :عصر
ارسال: #1
تحقیق در عملیات + اقتصاد مهندسی
این ترم این دروس رو من گرفتم

ولی خودخوانه و برگه ی مهمان برای این دو دروس هم از دانشگاه گرفتم ولی جای دانشگاه رو خالی گذاشتن
که من تحقیق کنم ببینم این دروس کجا ارایه شده و خودخوان نیست تا من نام اون دانشگاه رو وارد کنم

حالا تحقیق در عملیات + اقتصاد مهندسی کدوم دانشگاه ارایه میشه و خودخوان نیست ؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #2
RE: تحقیق در عملیات + اقتصاد مهندسی

اینجــــــــــــــــا: مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امین... برو بگرد چندتا رو پیدا کن که میخوان اینا رو بگیرن تا توی واحد خودمون واسه حذف و اضافه ارائه بدن و از خودخوانی دربیاد...!!!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ :عصر
ارسال: #3
پیام نور فارسان هم الان که خودخوان زدن ولی بستگی داره چند نفر بگیرنش اگه زیاد بودن کلاس تشکیل میشه در غیر این صورت همون خودخوانه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ :عصر
ارسال: #4
تو دانشگاه خودمون اکثرا گرفتن کسی نمونده که شاید 2 الی 3 نفر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ :عصر
ارسال: #5
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو دانشگاه خودمون اکثرا گرفتن کسی نمونده که شاید 2 الی 3 نفر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس با این اوصاف تنها امیدت فعلاً واحد فارسان خواهد بود و بس...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ :عصر
ارسال: #6
من میپرسم ببینم چند نفر گرفتن بعد بهتون میگم که اگه فارسان هم کم بودن فکر جای دیگه باشین
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ :عصر
ارسال: #7
اگه سیستم گلستان با من سر سازگاری پیدا کنه میگم واحد شهرکرد این دو درس خودخوان هستند یا نه
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ :عصر
ارسال: #8
شهرکرد هم خودخوانه
(عجبا دیشب تا حالا باز نمیشدا،، خوب که خرابی سیستم گلستان رو علنی اعلام کردم باز شد)
جل الخالق مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ :عصر
ارسال: #9
(۱۶-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ :عصر)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شهرکرد هم خودخوانه
(عجبا دیشب تا حالا باز نمیشدا،، خوب که خرابی سیستم گلستان رو علنی اعلام کردم باز شد)
جل الخالق مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کدوم رو تاحالا چند نفر گرفته بودن...!؟؟!

۱۶-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ :عصر
ارسال: #10
هیچکس این دروس رو فقط برا من باز کردن

هر کی درسی میخواست بگیره نامه مینوشت برا آقای ابراهیمی آقای ابراهیمی زیر نامه رو پاراف میکرد و میدادن به خانم کریمی و خانم کریمی موردی باز میکرد درس رو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sahar.i (۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۳۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری