شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تحولات در تیم مدیریتزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۵۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: nasrin
پاسخ: 9
بازدید: 779

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحولات در تیم مدیریت

۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
تحولات در تیم مدیریت
با سلام
تحولاتی در تیم مدیریت تالار آز پی ان یو جدیدا به وجود اومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با مشورت تیم مدیریت و تصمیم گیری تیم مدیریت کاربر seda به تیم مدیریت تالار و به گروه معاونین پیوستن خوش آمدید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر Eslami از معاونت به مدیریت تالار ارتقا پیدا کردن مبارک باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر sima همچنان در گروه مدیرتی خودش ایفای نقش میکنند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر The DaRk PrOpheT هم همچنان کارشاس سایت میمانند و خواهند ماند ... فکر نکنم این گروه اصلا ترفیع داشته باشند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر nasrin67 به گروه مدیران ارشد تالار ترفیع پیدا میکنند ... تبریک عرض میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر My Dear که بنا بر فعالیتشون در تالار کامپیوتری آز پی ان یو مدیریت تالار کامپیوتری رو به ایشون واگذار کردیم ... تبریک عرض میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر MostafA ترفیع پیدا میکنند و همه ی اختیارات و دسترسی های تالار براشون باز میشه و هر دسترسی که بنده به تالار دارم ایشون هم دارند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک عرض می کنم

کاربر Administrator بنده ی حقیر هم همیشه تلاش میکنم و خواهم کرد تالار آز پی ان یو همیشه به خودش و کاربرای خوبش بباله و افتخار کنه

یجورایی هم بنده دیگه مدیر باز نشسته شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، seda ، mostafa haddadi ، Ahmad ، mahan ، MostafA ، nasrin ، The DaRk PrOpheT ، الهه ، STAR ، karimi ، SHIRIN ، sima ، Masoud Ebrahimi ، hichkas ، kaka ، sayson ، marjan ، maryam
۱-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ :عصر
ارسال: #2
RE: تحولات در تیم مدیریت
من میبینم مصطفی سبز شده!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پَ بگو ترفیع گرفته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقایون و خانوم های گرامی به همه تبریک عرض میکنم
ایشالا تو زندگی هم همینجوری ترفیع بگیرید
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، mahan ، MostafA ، nasrin ، STAR ، Masoud Ebrahimi ، sayson
۱-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :عصر
ارسال: #3
من به همه تبریک میگم مخصوصا داداش مصطفی
انشالا که همیشه در تمام مراحل زندگی ترفیع بگیریدو با موفقیت برید جلو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، STAR ، Administrator ، sayson
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ :عصر، توسط مهران امانی.)
ارسال: #4
منم به همه تبریک میگم بخصوص اقای جزایریمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که
نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشد
نه شعور لازم برای خاموش ماندن
 سپاس شده توسط MostafA ، STAR ، Administrator ، seda ، nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، sayson
۴-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #5
(۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربر My Dear که بنا بر فعالیتشون در تالار کامپیوتری آز پی ان یو مدیریت تالار کامپیوتری رو به ایشون واگذار کردیم ... تبریک عرض میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرضم به حضور شما که این درجه برای بنده ترفیع نیست یه جورایی خلع یا نزول. یه چیزی بین معاون و کاربر عادی است. دستشون هم درد نکنه.
جا داره همین جا به کاربر seda بخاطر ترفیعشون تبریک عرض کنم.
به نظر بنده انتخاب شایسته ای بود که ایشون به معاونت تالار انتخاب بشن.

و اما بنده با اجازتون دارم می رم سربازی به همین زودی ها. خوبی که از ما ندید ولی بدی ها را حلال کنید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط sayson
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ :صبح
ارسال: #6
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسعود رفتی خدمت یه چند تا نارنجک بیار چند وقته تلفات نداشیم
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط hichkas ، Masoud Ebrahimi ، sayson
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ :عصر
ارسال: #7
(۴-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اما بنده با اجازتون دارم می رم سربازی به همین زودی ها. خوبی که از ما ندید ولی بدی ها را حلال کنید.

کی اشکاتو پاک میکنه وقتی تو پادگانی
دست رو موهات کی میکشه وقتی که مو نداری

به سلامتی همه ی سربازها
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AliReza ، mostafa haddadi ، mahan ، nasrin ، MostafA ، Masoud Ebrahimi ، sayson ، maryam ، seda
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ :عصر
ارسال: #8
موفق و پیروز باشید
در هر رنگ و حتی اگه بی رنگ هستید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، mahan ، kaka
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ :عصر
ارسال: #9
موفق باشید
خوش بگذره برادر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، sayson ، mahan ، seda
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری