شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ترانه های من.....زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۳۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: The DaRk PrOpheT
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
پاسخ: 5
بازدید: 714

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترانه های من.....

۲-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ :عصر
ارسال: #1
ترانه های من.....
با سلام
دوستان در این پست من قصد دارم ترانه هایی که سروده ی خودم هستن و خواننده های عزیز خوندن و میخونن براتون بذارم
انشالا که مقبول امر واقع بشن
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، mahan ، sprit ، mohammad ، seda ، الهه ، STAR ، mostafa haddadi ، sima ، marjan ، atefeh.m
۳-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ :صبح
ارسال: #2
RE: ترانه های من.....
Ali-Abdolmaleki-halalet mikonam-Live-Concert

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، mostafa haddadi ، Administrator ، sima ، marjan ، farhad ، atefeh.m
۳-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
احسنت متین جون شعرت مثل بقیه ی شعرات خیلی خیلی به دل من نشست ... همه ی شعرات تو همین مضمونه ... واقعا علی عبدالمالکیم خیلی خوب اجراش کرده احسنت

فدای دلت بشم که شکسته شدنش رو خودم دیدم ... دوتامونم دلمون از جنس شیشه بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی من دور دلم حصار کشیدم ولی تو آزاد گذاشتیش که دختر همسایه با توپ بزنه دلتو بشکونه و من صدای شکسته شدن دلت رو بشنوم ... آرزو دارم با خورده های شیشه دلی که برا خودت ساختی بهترین دل دنیا باشه

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، nasrin67 ، sima ، marjan ، The DaRk PrOpheT ، farhad ، atefeh.m
۵-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :صبح، توسط The DaRk PrOpheT.)
ارسال: #4
Ali-Abdolmaleki-Halit-Nist-Live-Concert

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط Administrator ، seda ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، **sara** ، nasrin ، farhad ، atefeh.m
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ :صبح، توسط The DaRk PrOpheT.)
ارسال: #5
alireza rozegar-del e divone

mohsen yeganeh-khone

farhad taji-golam

-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط **sara** ، nasrin67 ، nasrin ، Administrator ، mostafa haddadi ، farhad ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود ترانه قدیمی و بسیار زیبای زمستون با صدای افشین مقدم amir_ch_1367 0 1,132 ۵-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ :عصر
آخرین ارسال: amir_ch_1367
  به یادبچگیا...ترانه های بچه های دیروز sima 0 520 ۵-۶-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: sima
  دو ترانه قشنگ با دو سبک .... mohammad 0 991 ۱۲-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ :عصر
آخرین ارسال: mohammad
  چند ترانه از آلبوم هشت mostafa haddadi 3 952 ۲۷-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ :عصر
آخرین ارسال: mohammad
  ترانه «تــا ثـــریـا» با صدای محمد اصفهانی MostafA 1 683 ۲۷-۹-۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ :صبح
آخرین ارسال: Administrator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو