شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ترفندی که فقط خودتون بتونید مانیتور خود را ببینید !!!!زمان کنونی: ۲۲-۹-۱۳۹۶، ۰۸:۵۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi
آخرین ارسال: mahdi
پاسخ: 1
بازدید: 409

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترفندی که فقط خودتون بتونید مانیتور خود را ببینید !!!!

۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ :عصر
ارسال: #1
ترفندی که فقط خودتون بتونید مانیتور خود را ببینید !!!!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.در نمایشگر های LCD یک لایه فیلم پلاریزه بر روی صفحه وجود دارد. این فیلم پلاریزه به ما این امکان را می دهد که تصاویر در حال پخش در نمایشگر را ببینیم. ولی اگر این لایه پولاریزه وجود نداشته باشد، چشم ما نمی تواند تصاویر را ببیند. در این مقاله مشاهده خواهید کرد که چگونه با حذف این لایه پلاریزه، نمایشگرتان را از دید دیگران پنهان بسازید. برای انجام این کار تنها نیاز به یک مانیتور و یک فریم عینک خواهید داشت.

اگر لایه پلاریزه نمایشگر را از روی آن حذف کنید، تصاویر در حال پخش روی نمایشگر قابل مشاهده نخواهند بود. در صورت حذف این لایه پلاریزه، همه افراد، نمایشگر را به صورت یک صفحه سفید مشاهده می کنند؛ مگر اینکه لایه پلاریزه شده را جلوی صورت خود قرار دهند. در واقع برای مشاهده تصاویر نمایشگر، باید از یک لایه پلاریزه استفاده کنید. این لایه می تواند بر روی مانیتور قرار گیرد یا به صورت عینک روی صورت شما جای گیرد.

اگر این لایه را به صورت عینک جلوی چشم خود قرار دهید، می توانید آنچه در مانیتور پخش می شود را مشاهده کنید.

شما می توانید این لایه پلاریزه را از روی نمایشگر مانیتور خود حذف کنید و آن را در یک فریم عینک نصب کنید تا هر زمان که عینک را به چشم خود زدید تصاویر را ببینید و هر زمان که آن را برداشتید شما هم مانندسایرین تنها یک تصویر سفید مشاهده کنید.

برای انجام این کار تنها نیاز به یک مانتیور قدیمی، یک فریم عینک و مقداری تینر داریم. در ادامه روش شخصی سازی مانیتور را به شما آموزش خواهیم داد.

ابتدا پیچ پشت مانیتور را باز کنید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.اکنون مانیتور را به طرف نمایشگر آن باز گردانید و یک کاتر را به لبه بیرونی دستگاه بکشید تا بتوانید لایه رویی نمایشگر را از آن جدا کنید. در قسمت روی نمایشگر دو لایه فیلم نازک وجود دارد. لایه اول، یک فیلم ضد رفلکس نور است که با آن نیاز نداریم. بنابراین این لایه را بکنید و اگر تکه تکه هم شد، نگران نباشید. لایه دوم تلق پلاریزه شده ای است که به آن نیاز دارید. این لایه را از روی نمایشگر جدا کنید. توجه کنید که این فیلم با یک چسب قوی به نمایشگر متصل شده است. بنابراین باید آن را به دقت از روی نمایشگر جدا کنید

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.اکنون باید چسب روی نمایشگر را پاک کنید. برای انجام این کار ابتدا صفحه روی نمایشگر را با تینر کاملا پاک کنید. ولی احتمالا چسب روی نمایشگر پاک نخواهد شد. بنابراین تکه های دستمال کاغذی را آغشته به تینر کنید و روی نمایشگر قرار دهید و بگذارید مدتی روی آن بماند. به این ترتیب چسب روی نمایشگر تا حدی شل می شود و می توانید آن را از روی صفحه پاک کنید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.اکنون نوبت به ساخت عینک می رسد. برای ساخت عینک پلاریزه، نیاز به یک فریم عینک دارید. ما برای ساخت عینک مناسب، از فریم عینک سه بعدی استفاده کردیم. ما قاب عینک را باز کردیم، و سپس عینک و شیشه آن را اسکن کردیم. بر اساس اندازه عینک و شیشه آن، الگوی مناسبی برای برش تلق پلاریزه تهیه کردیم و بعد از برش تلق، آن را درون فریم، قرار دادیم.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.پس از حذف لایه پلاریزه شده و بستن مجدد نمایشگر، می توانید با استفاده از عینک، نمایشگر را مشاهده کنید ولی بدون عینک تنها یک صفحه سفید خواهید دید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، nasrin67 ، Administrator ، STAR ، AliReza
ارسال پاسخ 


کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
bahram.r (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :عصر)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری