شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تست خفن روانشناسیزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sarina
آخرین ارسال: mohammad
پاسخ: 12
بازدید: 1974

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست خفن روانشناسی

۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ :صبح، توسط sarina.)
ارسال: #1
تست خفن روانشناسی
سوالی رو که در پایین متن مشاهده می کنید و یک تست روانشانی csi:crime scene investigation است . متن را با دقت بخوانید تک تک کلمات در جواب نهایی تاثیر دارند:

یک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردی را می بیند که قبلا او را نمی شناخت. او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رویایی من است و در همان جا عاشق او می شود .اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند. چند روز بعد او خواهر خود را می کشد.

به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

چند دقیقه با خود فکر کنید و پاسخ صحیح:

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

v

و اما پاسخ :

ان زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید ان مرد را دوباره ببنید.
اگر توانسته اید به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی یا psychopath هستید.
یکی از بزگترین روانشناسان امریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام تا به این نتیجه برسد که چه کسانی پاسخ صحیح می دهند.
نکته ی جالب اینکه اکثر قاتل های سریالی به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح بدهند.
بنابراین اگر پاسخ شما صحیح بود احتمالا شما یکی از قاتل های سریالی آینده خواهید بود! مبارک است
خب حالا کی تونست جواب درستا بگه؟؟!!
....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، sima ، الهه ، farhad ، MostafA ، mohammad ، marjan ، pegah.kh ، hichkas ، sinderela
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ :صبح
ارسال: #2
RE: تست خفن روانشناسی
من گفتم نکنه عاشق شوهر خواهرش شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sarina ، marjan ، hichkas
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ :صبح
ارسال: #3
من فکر کردم اون مرد عاشق خواهرش شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator ، sima ، sarina ، mostafa haddadi ، marjan
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ :صبح
ارسال: #4
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فکر کردم اون مرد عاشق خواهرش شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری تو داستان اصلا مرده عاشق نمیشه دختره عاشق میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67 ، farhad ، sarina
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ :صبح
ارسال: #5
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم نوذری تو داستان اصلا مرده عاشق نمیشه دختره عاشق میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم فکر کردم مرده عاشق خواهرش شده و اونم چون مرده رو دوست داشته خواهرشو کشتهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Administrator ، sima
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ :عصر
ارسال: #6
من فکر کردم خواهر مخ مرد رو زده بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sarina
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #7

حالا که همه دارن فکر میکنن، با اجازه بگم که من فکر کردم مرده خواهره میخواد شوهره رو مخ زنه رو و همه رو همه بزنه...... صلــــــــــوات!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، sarina
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ :عصر
ارسال: #8
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا که همه دارن فکر میکنن، با اجازه بگم که من فکر کردم مرده خواهره میخواد شوهره رو مخ زنه رو و همه رو همه بزنه...... صلــــــــــوات!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا خودتون فهمیدین چی گفتین؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سامانی
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ :عصر
ارسال: #9
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا خودتون فهمیدین چی گفتین؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر​...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلاً چرا شما صلوات آخرش رو ول کردید، گیر دادید به چرندیات اولش...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ :عصر
ارسال: #10
به خدا من قاتل نیستم!!!من روح خیلی لطیفی دارم!!حاضر نیستم مورچه خار تو پاش بره!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، sarina ، sinderela
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شگفت انگیزترین تست روانشناسی !! mohammad.habibiyan 0 583 ۲۲-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ :عصر
آخرین ارسال: mohammad.habibiyan
  یه تست روانشناسی جالب pegah.kh 1 700 ۱۴-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ :صبح
آخرین ارسال: sarina

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
محمدرضا (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ :صبح)، sarina (۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :صبح)، ف.فرجی (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح)، samira8800 (۳-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ :عصر)، goust (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :عصر)، hamid.amir20 (۸-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ :صبح)، parisan92 (۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ :عصر)، sami2016 (۱۳-۷-۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری