شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تعیین استاد راهنمای سمینارزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۲۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 6
بازدید: 709

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تعیین استاد راهنمای سمینار

۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ :صبح
ارسال: #1
تعیین استاد راهنمای سمینار
سلام
بچه ها من باید فرم انتخاب 10 استاد رو برای استاد راهنمای سمینارم که استاد پایان نامه هم همین استاد میشه رو پر کنم ، بر چه مبنایی باید پر کنم ؟

یه سوال دیگه :
اینکه میگن باید درباره یه موضوعی مقاله ارائه بدی ، چطوری باید پیاده سازی کنی ؟ اصلا منظور از پیاده سازی چیه ؟ کسی تا به حال مقاله ای رو پیاده سازی کرده ؟

بچه ها میتونید یه موضوع خوب در مورد فازی بهم معرفی کنید که دربارش مقاله ببرم و پیاده سازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ :صبح، توسط kaka.)
ارسال: #2
RE: تعیین استاد راهنمای سمینار
سلام

1)برمبنای موضوعی که میخواهی برای پایان نامتون انتخاب کنید و اون استادها هم توی اون زمینه کار کرده باشند.مثلا استادی درزمینه نرم افزار کارمیکنه و استاددیگه درزمینه شبکه یا ... وشما ببین چه موضوعی را میخواهید انتخاب کنید و براون اساس استاد راهنماتون مشخص کنید.همچنین براساس سواد استاد.میزان کمکی که به دانشجویانش میکنه و اخلاقش هم خوب باشه ! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2)منظورشون اینه که مقاله را که میخونی و میبینی چه کاری شده را خودت حالا انجامش بدی و به اون نتایج برسی.یعنی مقاله را پیاده سازی کنی و اینکه میگن پیاده سازی کن یعنی ببین اون کار چطور انجام شده.مثلا کدنویسی توی مثلا نرم افزارمتلب بوده یا به هرطریقی که اون نتایج مقاله بدست اومده

3) توی سایت سیویلیکا مقاله فارسی هست .سرچ کنید و توی جستجو هم کلمه فازی را بزنید مقالات دراین باره پیدا میشه.ببینید کدوم موضوعش خوبه

من یه موضوع فازی دارم که ترم 2 که درس فازی داشتم؛ مقاله اش را بردم .صبرکنید مقاله را براتون قرار بدم ببین چطور هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ :صبح، توسط kaka.)
ارسال: #3
موضوع مقاله درباره فازی ببینید این چطوره؟

تشخيص خودكار مراحل خواب با استفاده از جدول جستجوي فازي

لینکش هم اینه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر میخواهید تا مقاله را براتون دانلودش کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ :صبح
ارسال: #4
لطفا دانلودش کن

خیلی خیلی ممنون
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط kaka
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ :صبح
ارسال: #5
راستی یه سوال دیگه بپرسم :

اگه بخوام یه مقاله ژورنال که در 5 سال اخیر چاپ شده رو پیدا کنم ، چطوری باید سرچ کنم که دقیقا چنین مقال ای پیدا بشه ؟؟؟؟؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ :صبح
ارسال: #6
موقع سرچ کردن تاریخ سال هم وارد کنید و درکنار عنوان موضوعی که مینویسید مثلا 2012 یا 2011 یا 2010 را هم قرار بدید که مقاله هایی را پیدا کنه که در این سال چاپ شدند مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرمایید.این هم مقاله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : do.php
دفعات دانلود : 30
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : kaka
نوع فایل : .php
 سپاس شده توسط nasrin
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
9 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mohsen_moh338 (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :عصر)، omid1990raha (۵-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ :صبح)، divoon (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :صبح)، h_v1988 (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :عصر)، rkazpnu (۲۰-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ :صبح)، talent94 (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ :عصر)، niloomf (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ :صبح)، fateh2 (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :صبح)، fsalimi88 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری