شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تفریحزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۳۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: اسیر خودم
پاسخ: 4
بازدید: 485

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفریح

۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ :عصر
ارسال: #1
تفریح
نیم ساعته می خوام برم دستشویی اما بابام تو پذیرایی کمین کرده یکی رد بشه شروع کنه تحلیلشو درباره سوریه بگه !

بچه یکی از دوستانم معدلش شده بود 19/42 سه رو رفته بود تو اتاقش درو رو خودش بسته بود .من همسن این بودم 12 می شدم تا خونه با کیف رو پایی می زدم
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر
ارسال: #2
RE: تفریح
از تشییع جنازه پدربزرگم برگشتیم .عمه ام داشت خودشو از شدت ناراحتی می کشت .یکی از اقوام گفت عزیزم چقدر مدل موهات قشنگه !یهو عمه صاف نشست و گفت :تازه الان به هم ریخته اس !
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ :عصر
ارسال: #3
نسل ما که با کارتون پسر شجاع و داداش کایکو بزرگ شدیم نصفمون بچه سوسول و جیگول از اب در اومدن .وای به حال بچه هایی که با خاله شادونه و عمو پورنگ و فرنود بزرگ می شن
 سپاس شده توسط Rastak432
۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ :عصر
ارسال: #4
تاثیری که دختر همسایه (اونم فقط با حضورش پشت پنجره )روی بازی بچه ها ی محل می گذاشت پورشه نتونست روی بازیکن های استقلال پرسپولیس بگذاره
 سپاس شده توسط Rastak432
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
12 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ :عصر)، mostafa haddadi (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، STAR (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر)، sarina (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ :عصر)، sahar.n (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر)، pegah.kh (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ :صبح)، MshdN (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ :عصر)، Rastak432 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ :عصر)، sahar.i (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ :عصر)، h_v1988 (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ :عصر)، شاهین 57 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، اسیر خودم (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری