شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تلخ اما واقعي...متاسفمزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 3
بازدید: 438

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تلخ اما واقعي...متاسفم

۱۰-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ :عصر
ارسال: #1
1 (7) تلخ اما واقعي...متاسفم
مدیر: خانم اگه میخوای اسم پسرت رو بنویسی باید صدو پنجاه هزار تومن بریزی به حساب همیاری…

زن : مگه اینجا مدرسه دولتی نیست !؟
مدیر : اگه دولتی نبود که می گفتم یک میلیون تومن بریز!
زن : آقا آخه مدارس دولتی نباید شهریه بگیرن ؟!
مدیر : این که شهریه نیست اسمش همیاریه !!!
زن : اسمش هر چی هست. تلویزیون گفته به همه مدارس بخشنامه شده که مدارس دولتی هیچگونه وجهی نمیتونن دریافت کنن.
مدیر : خب برو اسم بچت را تو تلویزیون بنویس!! اینقدر هم وقت منو نگیر…
زن : آقای مدیر من دو تا بچه یتیم دارم! آخه از کجا بیارم ؟!!
مدیر : خانم محترم! وقتی وارد اینجا شدی رو تابلوش نوشته بود یتیم خونه یا مدرسه؟! آقای مستخدم، این خانم رو به بیرون راهنمایی کن …!!!

....

زن با چشمهای پر اشک منتظر اتوبوس واحد بود، اتومبیل مدل بالائی ترمز کرد و زن سوار شد …
روزنامه ای که روی صندلی جا مانده بود رو برداشت و بهش خیره شد:
کمیته مبارزه با فقر در جلسه امروز …
ستاد مبارزه با بیسوادی …
تیتر درشت بالای صفحه نوشته بود: با 200000 زن خیابانی چه می کنید؟!!
زن با خودکاری که از کیفش بیرون آورده بود عدد را تصحیح کرد:

با 200001 زن خیابانی چه می کنید ؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، marjan ، mohammad ، farhad ، mahan ، yasi ، MostafA ، hichkas ، mahdi hashemi ، nasrin ، mostafa haddadi ، Administrator ، The DaRk PrOpheT
۱۰-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ :عصر
ارسال: #2
RE: تلخ اما واقعي...متاسفم
در یکی از ۴راه های شهرماندختری دیدم که با روسری گل منگلی اش ودستان سیاهش سپند دود می کند وبلند می گوید...آقا تور وخدا فقط یه دونه فقط یه دونه ثواب داره .توروخدا....داد می زند ومی گوید گل-ادامس وفال اما کسی دردش را نمی پرسد.
سر همان ۴ راه دختری کار میکند.البته دیگر بااندکی تاخیر.تاخیرش هم زیاد است حالا او با ۴ سال و ۶ ساعت تاخیرسر همان ۴راه ایستاده اما خبری از فال ومنقل اسپند نیست.روسری دختر داستان عوض شده.راستی لاک زرد هم زده بود.واندکی بعد سوار ماشین غریبه ای شد.نه برای فروش فال!نه برای فروش گل بلکه برای فروش انسانیتش!
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط STAR ، marjan ، mohammad ، farhad ، mahan ، pegah.kh ، M0safer ، MostafA ، hichkas ، mahdi hashemi ، nasrin ، mostafa haddadi ، Administrator ، sinderela ، The DaRk PrOpheT
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ :صبح
ارسال: #3
RE: تلخ اما واقعي...متاسفم
من خودم چندین بار دیدم که به همین دختران سر چهارراه ها پیشنهاد میشه که باهاشون .... کنند

خداییش چرا باید بین افراداینقدر تفاوت باشه؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاريکاتوري که واقعي شد Ahmad 0 285 ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
5 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mostafa haddadi (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، nasrin67 (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :صبح)، STAR (۴-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ :صبح)، sahar.n (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :صبح)، mahdi hashemi (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری