شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تلخ ترین صحنه ی ورزشی ایرانزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 7
بازدید: 826

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تلخ ترین صحنه ی ورزشی ایران

۹-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ :صبح، توسط mahdi hashemi.)
ارسال: #1
تلخ ترین صحنه ی ورزشی ایران
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسطوره فراموش نشدنی دوستت داریم
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، mostafa haddadi ، Administrator ، nasrin67 ، Rastak432 ، Ahmad ، mohammad ، farhad
۹-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح
ارسال: #2
RE: تلخ ترین صحنه ی ورزشی ایران
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Ahmad ، mohammad ، farhad
۹-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :صبح
ارسال: #3

لعنت به باعث و بانی جاری شدن این اشکها... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط mahdi hashemi ، Ahmad
۹-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :صبح
ارسال: #4
حالا میبینیم که خدا خوب هواشونا داره
دل این اسطوره و مردم شکسته شده دیگه چه فایده
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ :عصر
ارسال: #5
جریانش چی بوده ؟؟:|
رسيديم به جايى که بايد همه چيز را از نو معنى کنيم از نو بفهميم..اما سعى کنيم اين بار عمل کنيم..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۳-۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ :عصر، توسط mahdi hashemi.)
ارسال: #6
مهدوی کیا که به مناسب خداحافظی غیرمنتظره اش از فوتبال به برنامه 90 دعوت شده بود، در چند نوبت به شدت احساساتی شد و اشک ریخت.

مهدی مهدوی کیا تاکید کرد که قطعاً از تصمیمی که گرفته برنمی گردد.

او در بخشی از سخنانش با اشاره به اینکه «به آلمان خواهد رفت، چون آنجا هر کسی که دوستت دارد یا متنفر باشد، مستقیم بیان می کند» ، تصریح کرد که قطعاً همواره به یاد مردم ایران خواهد بود.

این بخش از سخنان او، بار دیگر باعث شد او احساساتی شود و گریه کند.

فردوسی پور در واکنش به اشک های مهدوی کیا ، در حالی که صدایش می لرزید، گفت: اگر یکبار دیگر گریه کنی، من هم گریه می کنم.

مجری برنامه 90 گفت که نمی خواهد خداحافظی مهدوی یا با مردم، با گریه همراه باشد ، لذا خواستار پخش یک ایتم دیگر شد.

پس از پخش این آیتم، مهدوی کیا در آخرین بخش از سخنانش، از همه کسانی که از او حمایت کردند قدردانی کرد و مخصوصاً، برای یحیی گل محمدی (که پیشنهاد خداحافظی او از فوتبال را مطرح کرده بود)، آرزوی موفقیت کرد.

فردوسی پور در پایان مصاحبه ی سراسر احساسی و مملو از اشک و ناراحتی، مهدوی کیا را در آغوش گرفت و مجدداً خواستار پخش یک آیتم دیگر شد تا «بار دیگر کار مهدوی کیا (گریه کردن) را تکرار نکند»

گل محمدی روی خط آمد: به خاطر رفاقتم با مهدی، از پرسپولیس کناره گیری می کنم

گل محمدی سپس روی خط آمد و درحالیکه او هم به شدت احساساتی شده بود، گفت: شرمنده ام، دوست نداشتم اشک او را ببینم و جداً بهم ریخته ام.

وی گفت: به خدا قسم و به جان تنها فرزندم که تازه به دنیا آمده، تنها قصد من این بود که شان او حفظ شود.

سرمربی تیم پرسپولیس افزود: دوست ندارم باعث و بانی خداخافظی او شوم.

او افزود : مهدی را بیشتر از برادرم دوست دارم.

گل محمدی در پایان، یک اظهار نظری شگفت انگیزی به زبان آورد و گفت: من اینجا استعفای خود را به خاطر این اتفاق اعلام می کنم، قبل از اینکه مهدی از پرسپولیس برود من می روم . من رفاقتم بیشتر از اینها با مهدی ارزش دارد.

سرمبی پرسپولیس افزود: بهتر است آقای رویانیان فکر یک مربی دیگر باشد.

وی در واکنش به این سخن فردوسی پور که «تصمیمت احساسی است» گفت: نمی دانم احساسی یا غیرمنطقی است یا نه، اما من از خودم بدم آمده است.

گل محمدی گفت: فقط می خواهم به هواداران و بقیه ثابت کنم که من برای مهدی بیش از اینها ارزش قائلم. برای اینکه ثابت کنم من آن آدم بده که اینجا مشخص شد، نیستم
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Administrator ، Ahmad ، ice girl
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ :عصر
ارسال: #7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عجب صحنه ای mahdi hashemi 0 488 ۵-۵-۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ :صبح
  یک حرکت غیر ورزشی در بسکتبال mahdi hashemi 0 466 ۲۸-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ :صبح

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
6 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sima (۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :عصر)، Ahmad (۲۰-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ :عصر)، ستاره (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ :عصر)، Rastak432 (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :عصر)، sahar.i (۱۸-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ :عصر)، مینی نیمی (۱۹-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری