شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تمرین نهم از دوره پیشرفته (تابستان 1392)زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 24
بازدید: 1986

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمرین نهم از دوره پیشرفته (تابستان 1392)

۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ :عصر
ارسال: #1
تمرین نهم از دوره پیشرفته (تابستان 1392)
درورد...
توی جلسه نهم از دوره پیشرفته روش ساختن تصاویر خلاقانه رو با استفاده از دانش ابزاری که توی دوره مقدماتی و اندکی هم در دوره پیشرفته فراگرفته بودیم رو شرح دادیم و یک تصویر ساختیم...
شما هم با استفاده از دانش فراگرفته شده و همچنین ذوق و سلیقه هنری خودتون طرحی رو پیاده کنید و نتیجه رو اینجا بذارید تا روی اون بحث کنیم...

کاری که سر کلاس انجام دادیم این بود :

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیست لایه ها فراموش نشه:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سامانی ، mahan ، ماه تاب ، nasrin67 ، Ahmad ، sahar.n
۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: تمرین نهم از دوره پیشرفته (تابستان 1392)

این هم تصویر درخته که باید خودتون ببریدش با همون روش استفاده از کانالها...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط سامانی ، nasrin67
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #3
اینم از تمرین من البته یادم رفت از لایه ها عکس بگیرم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیز دیگه، من براش کلاغ نداشتم به جاش پروانه گذاشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Rastak432 ، MostafA ، mahan ، Ahmad
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4

آفرین مهندس...
تنها مشکلش اینه که تصویر اون خانمی که انتخاب کردین کیفیتش پاییه... سایزش خیلی کوچیک بوده، بزرگ که کردین پیکسلهاش معلومه...

و این هم براش پرنده ها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #5

میدونم این طرح ذوق وسلیقه میخواد و البته فوت و فن کوزه گری هم داره هر کاری ،،ولی خوب من با این چیزایی که یاد گرفتم اینو ساختم و از بچه ها درخواست دارم یکم چیزایی که سر کلاس گرفتن و من نتونستنم انجام بدم اینجا بگن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اشکال داره هم بگید چون میخوام قشنگ یادشون بگیرم

یه اشکال کلی دارم که مثلا اون قسمتایی که با درخت کاور شده رو مثلا شاخ و برگ درخت صورت رو کاور کرده و تنه ی درخت رو موهاشه بعد میخوام رنگ اون قسمت که موهاشه فرق کنه و رنگ صورتش هم مثلا سبز باشه....مثل اون که آقای علیدوستی گذاشتن و قسمتی که سیاه بوده هم رنگ تنه ی درخت هم سیاه شده.....اشکالمو از این واضح تر و قشنگ تر نمیتونستم بگم....اینکم کلی فکر کردم تا به زبونش بیارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، Ahmad ، ماه تاب
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :عصر
ارسال: #6
آقای علیدوستی براش ها واسه من اضافه نمیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :عصر
ارسال: #7
من ی ایراد دارم تو این تمرین....
بچه ها هر کی اشکالمو میدونه لطف کنه و بهم بگه.
من بعد اینکه کلاغ ها رو روی چهره میزارم،میرم روی لایه براش کلاغ ها و کنترل رو میگیرم تا کلاغ ها انتخاب بشن و همون طور که کلاغ ها انتخابن میرم رو لایه چهره و ctrl+j میزنم ولی لایه جدیدمو دوباره همون کلاغ ها رو میده؟؟؟!!!!!!!!!چرا؟؟؟
جیکار کنم که چهره ام تو لایه جدیدم انتخاب بشه؟؟؟؟
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :عصر
ارسال: #8

آفرین خانم بیات... آفرین...
فقط تنه درخت ها رو یادتون رفته ادامه بدین... یکیشون به کل رو هواست... یکیشون نسبتاً روی هواست و اون یکیشون هم ربعش رو هواست...

سپاس شده توسط سامانی ، Rastak432
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر
ارسال: #9
(۳۰-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ :عصر)سامانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیدوستی براش ها واسه من اضافه نمیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Ahmad ، سامانی
۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #10
(۳۰-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ی ایراد دارم تو این تمرین....
بچه ها هر کی اشکالمو میدونه لطف کنه و بهم بگه.
من بعد اینکه کلاغ ها رو روی چهره میزارم،میرم روی لایه براش کلاغ ها و کنترل رو میگیرم تا کلاغ ها انتخاب بشن و همون طور که کلاغ ها انتخابن میرم رو لایه چهره و ctrl+j میزنم ولی لایه جدیدمو دوباره همون کلاغ ها رو میده؟؟؟!!!!!!!!!چرا؟؟؟
جیکار کنم که چهره ام تو لایه جدیدم انتخاب بشه؟؟؟؟

چون باید اونا رو حذف کنی یعنی DELET رو بزنی بعد با همون انتخابی که داری از دختره کپی رو بگیری یعنی باید بری روی اون لایه و CTRL+J رو بزنی
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تمرین هشتم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 3 647 ۵-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n
  تمرین سوم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 10 1,277 ۵-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ :صبح
آخرین ارسال: MostafA
  تمرین دهم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 7 956 ۴-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432
  تمرین دوم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 2 594 ۱۴-۵-۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  تمرین پنجم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 3 587 ۱۲-۵-۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: neda.m
  تمرین ششم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 12 1,268 ۲-۵-۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432
  تمرین چهارم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 16 1,490 ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  تمرین هفتم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 0 429 ۲۸-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  تمرین اول از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 35 3,552 ۲۷-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ :عصر
آخرین ارسال: fahime.azad69

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
36 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ :عصر)، z.d (۲۸-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ :عصر)، MostafA (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، mostafa haddadi (۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ :عصر)، Ahmad (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر)، kaka (۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ :عصر)، ستاره (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ :عصر)، nasrin67 (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :صبح)، mahdi (۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :عصر)، atefeh.m (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ :صبح)، yasi (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، mahan (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :صبح)، maryam (۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح)، سامانی (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ :عصر)، sahar.n (۸-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر)، Ati (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ :عصر)، M_A_S (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :صبح)، neda.m (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر)، AliReza (۲-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ :صبح)، af.rad (۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ :عصر)، parva (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ :عصر)، sinderela (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :صبح)، f_AllahbeiGy (۹-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ :عصر)، soha (۳۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، ماه تاب (۲۰-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ :صبح)، Rastak432 (۶-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ :عصر)، mahmodi (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ :عصر)، ava (۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، معتمد محل (۱۴-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ :صبح)، anahita368 (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ :عصر)، motamed (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ :عصر)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ :صبح)، sama (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :صبح)، Z_12570 (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ :عصر)، ariya (۲۸-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)، abbss (۳۰-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۵۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری