شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تنظیمات کامل ایمیل یاهوزمان کنونی: ۲۶-۹-۱۳۹۶، ۰۱:۲۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: fahime.azad69
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 2
بازدید: 959

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تنظیمات کامل ایمیل یاهو

۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ :صبح
ارسال: #1
1 (10) تنظیمات کامل ایمیل یاهو
بخش اول تنظيمات مربوط به Spam Mail يا هرزنامه است. ياهو به‌صورت پيش فرض يك سري از نامه‌ها را به عنوان Spam فيلتر كرده و در پوشه Bulk شما مي‌ريزد. اما اين فيلتر كردن چندان هم دقيق نيست و شما براي كم كردن اشتباه‌هاي اين فيلتر مي‌توانيد تنظيمات خاص خود را انجام دهيد. در قصمت اول (Spam Protection) تنظيمات اوليه مقابله با هرزنامه صورت مي‌گيرد و با كليك روي اين گزينه به صفحه تنظيمات وارد مي‌شويد. اگر مي‌خواهيد به‌طور كلي بي‌خيال اين حفاظت ياهو شويد روي اين ( Turn Spam Guard Off) كليك كنيد. اگر نمي‌خواهيد ياهو هرزنامه‌هايي را كه به‌صورت پيش فرض به پوشه Bulk منتقل مي‌كند را نگه دارد با انتخاب گزينه اول در بخش دوم كاري كنيد كه اين نامه‌ها به محض دريافت پاك شوند. اما بهتر است با انتخاب گزينه ...Save These Message In the آن‌ها را براي مدتي نگه داريد تا بتوانيد بعد از مرور آنها را حذف كنيد. مي‌توانيد از ياهو بخواهيد آن‌ها را براي 1 يا 2 هفته و يا يك ماه نگهداري كند و سپس آنها را حذف كند.

گزينه دوم بخش Spam كه با عنوان Anti-Spam Resource Center مشخص شده شما را به این صفحه مي‌برد و آخرين اطلاعات در مورد ترفندهاي مقابله با هرزنامه و امكانات جديد ياهو در اين مورد و هزاران مطلب ديگر را در اختيار شما قرار مي‌دهد.در بخش Block Addresses می‌توانيد آدرس‌هاي ايميل خاصي را كه دوست نداريد از آن نامه دريافت كنيد را مسدود نمايد. براي اين منظور روي اين گزينه كليك كنيد. آدرس مورد نظر را وارد نموده و روي دكمه Add Block كليك كنيد. حالا آدرس مورد نظر شما به به ليست پايين كه قبلا خالي بود اضافه مي‌شود و اگر زماني پشيمان شديد مي‌توانيد آدرس مورد نظر را انتخاب و سپس دكمه Remove Block را فشار دهيد.

غیر فعال کردن bulk در یاهو : یاهو ایمیل هایی را که هرز نامه تشخیص می دهد به جای قرار دادن در Inbox در قسمت bulk قرار می دهد. این ایمیل ها به طور خودکار در این قسمت یک ماه یکبار پاک می شود.برای تغییر این تنظیمات پس از ورود به ایمیل خود در یاهو در سمت راست بالا روی Options کلیک کنید در صفحه جدید در قسمت mail options روی Spam Proection کلیک کنید . اگر می خواهید چک کردن هرز نامه بودن ایمیل ها را غیر فعال کنید . در قسمت Spam filter روی Turn Spam Guard Off کلیک کنید. اگر هم می خواهید هرزنامه ها به صورت مستقیم حذف شده و در BULK قرار نگیرند گزینه Immediately delete these messages upon receipt را در قسمت Spam Filter انتخاب نمایید. برای اعمال تغییرات save change در پایین صفحه را هم فشار دهید .

2- با رفتن به بخش Filters مي‌توانيد نامه‌هايتان را به صورت خودكار مرتب كنيد شما مي‌توانيد با تعريف فليترهاي مختلف از ياهو بخواهيد كه نامه‌هاي شما را دسته بندي كند با كليك روي اين گزينه به پنجره جديدي مي‌رويد. براي اضافه كردن فيلتر جديد روي گزينه Add كليك كنيد. در منوي باز شده بايد اول نام فيلتر را مشخص كنيد. شما مي‌توانيد نامه‌هاي رسيده را بر اساس چهار متغير “ فرستنده - دريافت كننده - عنوان و متن نامه ” مورد ارزيابي قرار دهيد. مثلا اگر مي‌خواهيد نامه‌هايي كه از Gmail دريافت مي‌كنيد در پوشه خاصي وارد شوند كافي است در بخش Form Header شما كلمه Gmail را وارد كنيد. در بخش پايين نام پوشه را انتخاب نماييد و اگر پوشه جديدي مي‌خواهيد گزينه New Folder را انتخاب كنيد.

تقسیم کردن ایمیل های رسیده به یاهو : آیا می خواهید چگونه می توان در یاهو هر ایمیل به یک فولدر مخصوص به خود برود ، پس بخوانید : برای اینکار وارد ایمیل یاهوی خود شوید . در قسمت راست ، بالای صفحه روی Option کلیک کنید . وسط صفحه ای که می آید و در بخش Management روی Filters کلیک کنید .

پس از اینکار برای اضافه کردن یک ف ی ل ت ر برای انتقال ایمیل های مورد نظرتان به یک فولدر خاص روی Add کلیک کنید . پس از اینکار در قسمت Filter Name نام ف ی ل ت ر مورد نظر خود را وارد کنید . سپس اگر می خواهید برای ارسال کننده ایمیل شرط خاصی را اعمال کنید در مقابل From Header نام یا قسمتی از نام ارسال کننده مورد نظر را تایپ کنید . می توانید با انتخاب Contains مشخص کنید که قسمتی از نام یا ایمیل ارسال کننده بایدحاوی کلمه تایپ شده باشد، انتخاب Does not contains مشخص می کند که ارسال کننده نباید حاوی چنین کلمه ای باشد . همچنین Begins with و ends with ابتدا و انتهای نام ارسال کننده را مشخص کنید و نیز برای اعمال شرط روی دریافت کننده ایمیل در مقابل To/CC header کلمه مورد نظر را تایپ کنید . اعمال شرط روی Subject و بدنه (Body) ایمیل هم می توانید در مقابل هر کدام کلمه مورد نظر را وارد کنید . در پایین صفحه در مقابل Move the message to …. فولدری را که می خواهید ایمیل ها به آن منتقل شوند و برای ایجاد یک فولدر جدید


3- با رفتن به قسمت Signature شما مي‌توانيد امضايي براي اضافه شدن در زير همه نامه‌هاي ارسالي‌تان تهيه كنيد. اين امضا مي‌تواند يك متن ساده و يا يك به‌صورت( HTML) باشد. اگر مي‌خواهيد فقط يك متن ساده را وارد نماييد متن را تايپ نموده و سپس در كنار Add Signature To تيك بزنيد و دكمه Save را فشار دهيد. اگر مي‌خواهيد امضاي شما سر و شكل بهتري داشته باشد مي‌توانيد روي گزينه (Color Graphics) كليك كنيد شما مي‌توانيد رنگ حروف و فونت‌ها را تغيير داده و حتي شكلك اضافه كنيد. بعد از اتمام كار مراحل بعدي را مانند حالت متن تكرار كنيد. به اين ترتيب از اين به بعد به انتهاي تمام نامه هاي ارسالي از طرف شما اين امضا اضافه مي‌شود.

4- شما مي‌توانيد در زمان رفتن به مسافرت و يا زماني كه فرصت چك كردن نامه‌هاي‌تان را نداريد به آنها رسيدگي كنيد. براي اين منظور روي گزينه Vacation Response كليك کنید. در اين قسمت شما مي‌توانيد متني را وارد كنيد تا به صورت اتوماتيك براي تمام كسانی که براي شما نامه ارسال كرده‌اند فرستاده شود. در بخش اول شما بايد تاريخ شروع و پايان مسافرت را معلوم كنيد. در بخش بعدي متن نامه را تايپ نموده و در قسمت آخر در صورت لزوم متن ويژه‌اي براي نامه هاي ارسالي از سايتي خاص مشخص كنيد. براي مثال مي‌خواهيد متن خاصي را در جواب كساني كه از Gmail براي شما نامه ارسال مي‌كنند بدهيد. اول متن رسيد را وارد نماييد و در قسمت پايين Gmail.com را وارد نماييد. با زدن Turn Auto-Response on كار تمام است.

اكثر كاربران سرويس ايميل هر كدام از چند آدرس مختلف استفاده مي‌كنند. اما اگر شما از كنترل هر روز چند صندوق پستي متفاوت خسته شده‌ايد مي‌توانيد به وسيله گزينه Mail Accounts اين مشكل را حل كنيد. بعد از كليك روي اين گزينه شما وارد صفحه جديدي مي شويد. براي شناسايي اين ايميل‌ها را مشخص كنيد تا آنها را سريعا از ميان نامه هاي Account هاي ديگر تشخيص دهد اگر خواستيد بعدها اين تنظيمات را تغيير دهيد و يا حتي Account خاصي را حذف كنيد مي‌توانيد در صفحه اول تنظيمات Email Account از گزينه هاي Edit و Delete استفاده كنيد.

6- يكي از بخش‌هاي مهم اين قسمت كه شما بايد حتما با آن آشنا شويد General preferences است. در اين بخش شما مي‌توانيد تنظيمات اصلي پست الكترونيك خود را تغيير دهيد. در اولين قدم شما مي‌توانيد نام خود را به عنوان فرستنده نامه در Form Name تغيير دهيد. اگر شما مي‌خواهيد پاسخ دوستانتان به ايميل‌هاي ارسالي از طرف شما ( در صورت انتخاب گزينه Reply ) به آدرس ايميل ديگري ارسال شود مي‌توانيد در بخش To Reply اين آدرس را وارد نماييد.

در قسمت Message Ordering شما مي‌توانيد نحوه نمايش نامه‌هايتان را تغيير دهيد. به‌صورت پيش فرض نامه‌هاي جديد رسيده شما در بالاي فهرست قرار مي‌گيرد اما شما مي‌توانيد با انتخاب گزينه Ascending by Data از ياهو بخواهيد نامه هاي جديد را در انتهای ليست نمايش دهد.

در گزينه Message Per page هم شما مي‌توانيد تعداد نامه‌هاي نمايش داده شده در هر صفحه را تغيير دهيد.

در قسمت Special Folders در صورتي كه تمايل داريد يك كپي از نامه‌هاي ارسالي از طرف شما به‌صورت اتوماتيك در پوشه sent ذخيره شود كنار گزينه Save Your Sent Message تيك بزنيد اگر هم نمي‌خواهيد نامه‌هايي كه ياهو آن‌ها را هرزنامه تشخيص مي‌دهد در پوشه Bulk ذخيره شوند مي‌توانيد تيك كنار گزينه Redirect Incoming را برداريد.

در بخش Composing Mail شما مي‌توانيد نوع ايميل‌هايي را كه ارسال مي‌كنيد مشخص كنيد. به‌صورت پيش فرض اين گزينه روي حالت گرافيكي قرار دارد. شما مي‌توانيد با انتخاب گزينه دوم ابزار هاي گرافيكي ياهو در هنگام نوشتن ايميل را حذف كنيد.

در بخش بعدي تغيير گزينه Headers به Show All Headers باعث مي‌شود كه در ايميل‌هاي دريافتي شما اطلاعات كاملتري مانند IP فرستنده را به جاي اطلاعات خواسته شده مشاهده كنيد. در گزينه بعدي شما مي‌توانيد اندازه فونت نامه را تغيير دهيد و در دو گزينه بعدي مي‌توانيد تعداد حداكثر كاركترهاي نمايش داده شده در يك خط را براي مشاهده نامه‌ها و نوشتن نامه‌ها تغيير دهيد.

در قسمت Replying شما مي‌توانيد نحوه نمايش نامه اصلي را در جواب خودتان مشخص كنيد زماني كه شما به نامه‌اي Reply مي‌زنيد مي‌توانيد با انتخاب گزينه اول در اين قسمت مانع از نمايش نامه اصلي شويد. انتخاب گزينه دوم باعث نمايش تمام نامه اصلي مي‌شود.

ياهو براي راحت شدن ارسال نامه امكان كامل كردن خودكار آدرس‌ها را پيش بيني كرده است. اين كار بر اساس نشاني‌هاي ذخيره شده توسط شما صورت مي‌گيرد اگر مي‌خواهيد ياهو شما را در هنگام وارد نمودن نشاني كمك كند بايد در قسمت Auto Complete گزينه اول را انتخاب كنيد با اين كار با وارد نمودن حرف اول يك نشاني ياهو موارد مشابه در فهرست ذخيره شده توسط شما را پيشنهاد مي‌كند اگر هم احتياجي به اين سرويس نداريد گزينه دوم را مي‌توانيد انتخاب كنيد.

بخش search shortcuts در ایمیل یاهو : تکنیک های سریعتر برای چک کردن ایمیل های ارسال شده در حساب ایمیل شما در یاهو نیز وجود دارد . به این صورت که در صفحه اصلی به قسمت search shortcuts بروید در این صفحه دو گزینه پیش روی شما است:

کلیک روی گزینه اول تمام تصاویر که در نامه های شما وجود دارد به صورت کوچک نمایش داده می شوداز نامه های دریافتی آرشیو شده در پوشه های مختلف تا نامه های ارسالی شما کل اینها به ترتیب تاریخ ردیف می شوند و شما می توانید تصاویر مد نظر خود را دانلود کنید.

گزینه دوم نیز کامل شده گزینه قبلی است با این تفاوت که به غیر از تصاویر و عکس ، هرگونه فایل از قبیل فایل های متنی و اجرایی و ... را به نمایش در می آورد . یکی از کاربردهای این قسمت پیش نمایش فایل های موجود در نامه های نخوانده است در صورتی که نامه های دریافتی شما زیاد است به این قسمت مراجعه و فایل هایی را که می خواهید دانلود کنیدتنظیم Outlook برای ایمیل یاهو :

برای اینکار باید نرم افزاری به نام YahooPops روی ویندوز خود نصب کنید و مطابق دستورالعمل های کفته شده در این نرم افزار Outlook خود را تنظیم کنید . پس از نصب و اجرای این نرم فازار باید یک account جدید در Outlook از نوع pop3 ایجاد کنید . به جای Username و Password در آن نام کاربری و رمز عبور یاهو خود را وارد کنید . در قسمت Incoming mail server (pop3) و نیز Outgoing mail server ( SMTP ) هم Localhost را وارد کنید .
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ :عصر
ارسال: #2
RE: تنظیمات کامل ایمیل یاهو
فهمیه جون من نمیدونم ایمیلمو چیکار کنم خووووووووووووو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توروخدا ی راهنماییم به ما بکن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) ساخت اکانت ایمیل یاهو برای کاربران آز پی ان یو jasoos1991 0 306 ۱۰-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ :صبح
آخرین ارسال: jasoos1991
  داشتن ایمیل یاهو با نام کاربری دلخواه ! Administrator 2 759 ۲۷-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  آموزش تصویری ساخت ایمیل در یاهو mahdi hashemi 0 716 ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  امکان فعال کردن HTTPS در یاهو میل (دوستانی که ایمیل یاهو داراند حتماً بخونن) MostafA 6 1,291 ۲۲-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ :صبح
آخرین ارسال: AliReza

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mahdi (۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، motamed (۲۴-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)، moein2020 (۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ :عصر)، hamid.amir20 (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ :صبح)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری