شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تنها راهی که می شود لباس کماندویی این زن را از تنش خارج کردزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 1
بازدید: 341

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تنها راهی که می شود لباس کماندویی این زن را از تنش خارج کرد

۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ :عصر
ارسال: #1
تنها راهی که می شود لباس کماندویی این زن را از تنش خارج کرد
به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: تنها راهی که میتوان این زن را مجبور کرد لباس کماندویی اش را از تن خارج کند ازدواج با اوست.
این زن تنها زن عضو گارد سلطنتی بریتانیاست که مجبور شد برای پوشیدن لباس عروس لباس کماندویی اش را از تن خارج کند.

سرگرد "پیپ تاتر" 37 ساله با سروان "استوارت دلامر" در نوامبر 2010 زمانی که در حال رقابت در مسابقات سالانه قهرمانی اسنو برد در اتریش حضور داشتند با هم آشنا شدند و در یک مراسم کاملا خصوصی ازدواج کردند.
این خانم ارتشی در مورد همسرش میگوید: از لحظطه ای که او را دیدم فهمیدم که گرفتار شدم. من خیی خوشحالم که ازدواج کردم و احساس خوشبختی میکنم. زمان زیادی بود که لباس و کفش زنانه نپوشیده بودم و این هفته برای من همه اینها مثل یک رویا رخ داد.

پیپ تنها زنی است که موفق شد دوره 9 ماهه آموزشی کماندویی ویژه گارد سلطنتی را بگذراند. این دوره یکی از سخت ترین دوره های آموزشی در دنیاست.
او در اسل 2013 باز نشسته خواهد شد و روز 12 ژوئن امسال مشعل المپیک را در مسافتی در لندن به دست خواهد گرفت.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط الهه
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بلا و مشکلاتی که لباس‌های تنگ ایجاد می کنند و نمیدانیم!! sajad.h 0 226 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ :عصر
آخرین ارسال: sajad.h
  ریاضی رو اینجوری تو خارج درس ‌میدن که تو ذهنشون می‌مونه mahan 0 299 ۹-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری