شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

توصیه به دانشجوی ترم بهمنی!زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amash
آخرین ارسال: elitanha
پاسخ: 3
بازدید: 338

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توصیه به دانشجوی ترم بهمنی!

۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ :صبح
ارسال: #1
توصیه به دانشجوی ترم بهمنی!
سلام
من در تکمیل ظرفیت برای ترم بهمن ارشد نرم افزار دانشگاه غیرانتفاعی پذیرفته شدم.میخوام از این چند ماه مونده تا بهمن بطور مفید استفاده کنم.
برای ثبت نام که رفته بودم مسؤل تحصیلات تکمیلی میگفت این چند ماهه رو بیکار نشین و بیا و از استادها موضوع پروژه یا مقاله بگیر!
ولی نمیدونم اساتید قبول میکنن یا نه؟کسی تا حالا همچین کارایی انجام داده؟
اگه خودم بخوام موضوع انتخاب کنم و مقاله بنویسم باید چه جوری شروع کنم و موضوعمو چه جوری انتخاب کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #2
RE: توصیه به دانشجوی ترم بهمنی!
تو زمینه ای که تخصص داری ( موضوعی که علاقه داری ) چندتا (10 الی 30 ) مقاله به روز دانلود کن و ترجمشون و کن و بخونشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ :صبح
ارسال: #3
RE: توصیه به دانشجوی ترم بهمنی!
سلام

منم تکمیل ظرفیت پیام نور قشم قبول شدم بهمن انتخاب واحد دارم از دوستان کسی میتونه کمک کنه که چه کتابایی بگیرم از حالا بخونم که برای ترم بعد اذیت نشم اخه شاغلم وقتم کمه

منابع درسی از سایت گرفتم ولی منابع لاتین بود کتابهای ترجمه شده اگه معرفی کنید ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
20 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ :صبح)، fahime.azad69 (۶-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ :عصر)، mahan (۲-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ :صبح)، ava_samin (۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ :عصر)، sahar.n (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ :عصر)، mehdi3234 (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ :عصر)، مش قربون (۳-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ :عصر)، artan200 (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ :عصر)، aminzayer (۲-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ :عصر)، amash (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ :صبح)، pishva (۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ :عصر)، mmmmz (۳-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ :عصر)، mahdi ostadi (۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ :عصر)، ya30 (۲۵-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ :عصر)، F A R Z A N E (۱۴-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :صبح)، kiani (۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ :صبح)، elitanha (۸-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ :صبح)، mrg_vb (۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ :عصر)، 3516 (۲-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ :صبح)، ayande (۲۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری