شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تکلیف هشتــم دوره فتوشاپ...زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: sinderela
پاسخ: 24
بازدید: 1919

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تکلیف هشتــم دوره فتوشاپ...

۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
تکلیف هشتــم دوره فتوشاپ...

این عکس خام رو بردارید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و چند تا تصویر (حداقل 2 تصویر) به انتخاب خودتون رو بذارید داخلش و وسایه ای از جنس خودش واسش بسازید...

یه نمونه خودم درست کردم که بدونید مقصود چیه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، ماه تاب ، marjan
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ :عصر
ارسال: #2
RE: تکلیف هشتــم دوره فتوشاپ...
میخواستم یه عکس دیگه هم بذارم کنارش نشد.... واسه قرینه کردنش مشکل داشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلد نبودم
با آپلودش توی آپلود سنتر هم مشکل داشتم رمز عبورمو نمیپذیره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خود را می توان نابود ساخت ! نخست با گردن نهادن بر پیشگاه ناداوری فرمانروایان و دیگر تن دادن به رسوایی و بدنامی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط af.rad
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ :عصر
ارسال: #3
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواستم یه عکس دیگه هم بذارم کنارش نشد.... واسه قرینه کردنش مشکل داشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلد نبودم

ینی چجوری مشکل پیدا میکردین... خب همین کارو یه بار دیگه انجام میدادین درست میشد که...!!!
این یکی رو که خیلی خوب درست کردین، حالا اینکه مشکل چی بوده که یکی دیگه نتونستین بذارین اللهُ اعلم...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ :عصر
ارسال: #4
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلد نبودم

ینی چجوری مشکل پیدا میکردین... خب همین کارو یه بار دیگه انجام میدادین درست میشد که...!!!
این یکی رو که خیلی خوب درست کردین، حالا اینکه مشکل چی بوده که یکی دیگه نتونستین بذارین اللهُ اعلم...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول اینو گذاشتم و سیو کردم بعد دوباره همین عکسو باز کردم و اون یکی عکس هم گذاشتم اما سیوش نمیکرد اخطار فرانسوی میدادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای علیدوستی چجوری قرینه رو انجام میدادین؟ من تابش دادممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود را می توان نابود ساخت ! نخست با گردن نهادن بر پیشگاه ناداوری فرمانروایان و دیگر تن دادن به رسوایی و بدنامی
 سپاس شده توسط af.rad
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #5
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علیدوستی چجوری قرینه رو انجام میدادین؟ من تابش دادممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لایه رو انتخاب میکردیم... بعد با ctrl + J ازش یه کپی میساختیم،
بعد با ctrl + T اونو انتخاب میکردیم، بعد که کادر تغییر اندازه میومد دورش، روی اون کلیک کرده و Flip Vertical رو انتخاب میکردیم و بعد Enter میزدیم تا کادر تغییر اندازه از دورش برداشته بشه و بتونیم بقیه کارهامونو انجام بدیم...

سپاس شده توسط ماه تاب
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ :عصر
ارسال: #6
آقا من حسابی شرمنده شدم با این فعالیت بچه ها
فردا حتما همه کارامو آپلود میکنم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ :عصر
ارسال: #7
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لایه رو انتخاب میکردیم... بعد با ctrl + J ازش یه کپی میساختیم،
بعد با ctrl + T اونو انتخاب میکردیم، بعد که کادر تغییر اندازه میومد دورش، روی اون کلیک کرده و Flip Vertical رو انتخاب میکردیم و بعد Enter میزدیم تا کادر تغییر اندازه از دورش برداشته بشه و بتونیم بقیه کارهامونو انجام بدیم...

من یه کپی ازش درست کردم و همه اینکارو رو انجام دادم اما هر سه تا لایم با هم قرینه میشدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط af.rad
۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ :عصر
ارسال: #8
(۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ :عصر)ماه تاب نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه کپی ازش درست کردم و همه اینکارو رو انجام دادم اما هر سه تا لایم با هم قرینه میشدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید به هم لینکشون کردید لایه ها رو...!!!
شاید هم با هم ادغامشون کردید و تبدیل به یک لایه کردید اونا رو...!!!

۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ :صبح
ارسال: #9

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط MostafA ، SHIRIN ، maryam
۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ :صبح
ارسال: #10

مرسی مرجان خانم...
سایه تصویر رو درست انداختین ولی یکم دقت کنید به سایه متنی که نوشتید ببینید درسته یا نه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط marjan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تکلیف پنجــم دوره فتوشاپ... MostafA 13 1,684 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ :صبح
آخرین ارسال: sama
  تکلیف ششم دوره فتوشاپ... MostafA 20 2,269 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ :صبح
آخرین ارسال: sama
  تکلیف چهارم دوره فتوشاپ... MostafA 34 3,068 ۱۰-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: soha
  تکلیف دوازدهــم دوره فتوشاپ... MostafA 8 925 ۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ :صبح
آخرین ارسال: neda.m
  تکلیف یازدهــم دوره فتوشاپ... MostafA 8 845 ۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ :صبح
آخرین ارسال: af.rad
  تکلیف سوم دوره فتوشاپ... MostafA 19 1,438 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  تکلیف دهــم دوره فتوشاپ... MostafA 9 665 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n
  تکلیف نهــم دوره فتوشاپ... MostafA 27 2,535 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  تکلیف هفتــم دوره فتوشاپ... MostafA 21 1,794 ۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: af.rad
  بچه های دوره فتوشاپ بیان داخل... MostafA 35 3,065 ۵-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ :صبح
آخرین ارسال: fahime.azad69

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳۰-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ :عصر)، MostafA (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ :صبح)، sahar.n (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ :عصر)، sinderela (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ :صبح)، Azar_pastil (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ :عصر)، engin_atefe (۲۰-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ :عصر)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ :صبح)، sama (۱۲-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری