شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تکلیف چهارم دوره فتوشاپ...زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 35
بازدید: 3068

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تکلیف چهارم دوره فتوشاپ...

۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
تکلیف چهارم دوره فتوشاپ...
اینو رنگی کنید...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، neda.m ، Ati ، SHIRIN
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ :عصر
ارسال: #2
RE: تکلیف چهارم دوره فتوشاپ...
میگم این که جلوشه چی چیه؟؟؟؟
من نمیدونم چه رنگیش کنم؟؟؟؟
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #3
اینم اون یکی تکلیف....
استاد باید به من 20 بدیهااااااااااااااااا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ :عصر، توسط sahar.n.)
ارسال: #4
وای من با پیراهن این آقا مشکل دارم رنگ روش نمیشینه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ :عصر
ارسال: #5
(۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من با پیراهن این آقا مشکل دارم رنگ روش نمیشینه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیرهنشو با Color Replacement Tool رنگ کنید...

سپاس شده توسط sahar.n
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #6

من راضی نیستم از رنگی که کردیدآ...!!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار با لایه جدید درست کردن و ... رنگ کردید، حالا یه بار هم بیایید و با Color Replacement Tool رنگ کنید ببینید نتیجه بهتری نمیگیرید...!!!

خانم عسگری، یکم زوم باید میکردید جلو که لبه های تصویرتون اینقدر تابلو نشه...
خیلی هم از رنگهای تیره استفاده کردیدآ... تابلو هست که رنگ شده با فتوشاپ... شما باید یه جوری کار کنید که تشخیص اینکه روی اون کار شده سخت باشه... این که داداش کوچیکه من دیدش گفت "با گواش این نقاشی رو کشیدن...!!!" مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sahar.n ، Ahmad
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ :عصر
ارسال: #7
چقدر از این آپلود سنتر بدم میاد! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی میزنم و ایراد میگیره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تکلیفامو انجام میدم.
اینم اینقدر عالی رنگ کردم که نگو!ولی آپلود سنتر خودم که انگار داون شده!آپلود سنتر سایت هم اذیتم میکنه!
چیکار کنم خوب؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ :عصر
ارسال: #8
آقا 1 نظر!
هر کی تکلیفشو بهتر انجام داد,5اعتبار بهش بدین.اینجوری بیشتر ایجاد انگیزه میشه.
البته آپلود سنتر رو هم واسه فتوشاپیا درست کنین که همjpgقبول کنه هم عضوش باشیم.
ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #9
(۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ :عصر)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا 1 نظر!
هر کی تکلیفشو بهتر انجام داد,5اعتبار بهش بدین.اینجوری بیشتر ایجاد انگیزه میشه.
البته آپلود سنتر رو هم واسه فتوشاپیا درست کنین که همjpgقبول کنه هم عضوش باشیم.
ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آپلود سنتر jpg قبول میکنه فقط باید لوگین کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ :عصر
ارسال: #10
عکسم ترکیب رنگ نداره چون ست کردن لباس آقایون خیلی سخت بود

خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تمرین چهارم از دوره پیشرفته (تابستان 1392) MostafA 16 1,490 ۳۰-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  تکلیف پنجــم دوره فتوشاپ... MostafA 13 1,684 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ :صبح
آخرین ارسال: sama
  تکلیف ششم دوره فتوشاپ... MostafA 20 2,268 ۱۲-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ :صبح
آخرین ارسال: sama
  تکلیف دوازدهــم دوره فتوشاپ... MostafA 8 925 ۱۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ :صبح
آخرین ارسال: neda.m
  تکلیف هشتــم دوره فتوشاپ... MostafA 23 1,916 ۸-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ :صبح
آخرین ارسال: sinderela
  تکلیف یازدهــم دوره فتوشاپ... MostafA 8 845 ۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ :صبح
آخرین ارسال: af.rad
  تکلیف سوم دوره فتوشاپ... MostafA 19 1,436 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  تکلیف دهــم دوره فتوشاپ... MostafA 9 664 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n
  تکلیف نهــم دوره فتوشاپ... MostafA 27 2,514 ۶-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  تکلیف هفتــم دوره فتوشاپ... MostafA 21 1,792 ۵-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ :عصر
آخرین ارسال: af.rad

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
33 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ :عصر)، MostafA (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ :عصر)، mostafa haddadi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ :عصر)، ستاره (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ :صبح)، Masoud Ebrahimi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر)، nasrin67 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :صبح)، nasrin (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، mahan (۳۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :صبح)، kave (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ :عصر)، sahar.n (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :عصر)، Ati (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ :عصر)، neda.m (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ :عصر)، AliReza (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :عصر)، af.rad (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ :صبح)، sinderela (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ :صبح)، Azar_pastil (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :عصر)، soha (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، ماه تاب (۶-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ :عصر)، Rastak432 (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر)، ava (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :عصر)، معتمد محل (۱۴-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ :صبح)، ریحانه (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ :صبح)، asiye (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ :عصر)، anahita368 (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ :عصر)، motamed (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ :صبح)، parnia (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ :عصر)، sama (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ :صبح)، zamane (۶-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ :عصر)، Videoalireza (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)، masoudshahi (۶-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ :عصر)، m.fn (۵-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :صبح)، mahdi.tajerian (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری