شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزادزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۰۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahar.n
آخرین ارسال: sahar.n
پاسخ: 7
بازدید: 549

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :عصر
ارسال: #1
تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
سلام بچه ها کسی نمیدونه که اگه شماره داوطلبی رو گم کرده باشیم به روش دیگه ای میشه توی تکمیل ظرفیت شرکت کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

و اینکه برای قبولی دانشگاه آزاد نجف آباد تراز باید حدودا چقد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
صد در صد راه دیگه ای است مثلا با کد رهگیری و ... تو خود سایت سوالات متداول رو بعدا مطالعه کنید

تراز و رتبه بر اساس آخرين نفر قبولي

نجف آباد اصفهان:
رتبه: 28
تراز: 6840
توضيح: نجف آباد در مرحله اول 20 نفر گرفت.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :عصر
ارسال: #3
(۱۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صد در صد راه دیگه ای است مثلا با کد رهگیری و ... تو خود سایت سوالات متداول رو بعدا مطالعه کنید

تراز و رتبه بر اساس آخرين نفر قبولي

نجف آباد اصفهان:
رتبه: 28
تراز: 6840
توضيح: نجف آباد در مرحله اول 20 نفر گرفت.

من فقط اسم و فامیلم و شماره شناسنامه و تاریخ تولدم رو دارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تراز من 5200 هست امکان قبولیم هست؟
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :عصر
ارسال: #4
نجف آباد خیر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ :عصر
ارسال: #5
(۱۹-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نجف آباد خیر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر پس بشینم بخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا کنه امسال بیارم نجف آباد رو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #6
برای دریافت شماره داوطبلی به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برید جواب سوال اول با گفتن شماره شناسنامه

یک کم ترافیک تماساش بالاست . اما بالاخره جواب میده . من که گرفتم ازشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، Administrator
۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ :عصر
ارسال: #7
(۲۰-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دریافت شماره داوطبلی به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برید جواب سوال اول با گفتن شماره شناسنامه

یک کم ترافیک تماساش بالاست . اما بالاخره جواب میده . من که گرفتم ازشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعاااااااااااا

مرسی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا شنبه شب وقت داره

حالا شانس خودم رو امتحان میکنم ببینم نجف آباد رو میارم یا نه
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط mohammad
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آغاز تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 92 Administrator 0 436 ۲۳-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: Administrator
  امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟ Administrator 21 2,839 ۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده(خرداد۹۲) kaka 0 435 ۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) زمان برگزاری و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 7 788 ۲۹-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
1 (17) دستورالعمل انتخاباتی دانشگاه‌ها تا ۱۰ روز آینده/آغاز زودهنگام امتحانات دانشگاه‌ها kaka 0 363 ۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ :عصر
  آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده(بهمن ۹۱) kaka 2 447 ۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ :عصر
1 (10) افزایش 49 درصدی ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 0 388 ۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ :عصر
1 (18) اسامی پذیرفته‌ شدگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد فردا اعلام می‌شود kaka 0 364 ۳۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ :عصر
  نتایج تکمیل ظرفیت کنکور91 ارشد دانشگاه آزاد فردا صبح اعلام می‌شود nasrin 32 1,702 ۱۶-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :عصر
آخرین ارسال: soha
1 (18) نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد نيمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامي فردا اعلام مي شود kaka 1 434 ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
22 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ :عصر)، Ahmad (۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، mohammad (۱۴-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ :عصر)، nasrin67 (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :صبح)، nasrin (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ :عصر)، mahan (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ :عصر)، maryam (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ :صبح)، ebrahim.alaee (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :عصر)، sahar.n (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ :صبح)، AliReza (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ :عصر)، af.rad (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ :عصر)، khoram22 (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :صبح)، Rastak432 (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ :عصر)، habib (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :عصر)، dara (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :عصر)، asiye (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :صبح)، anahita368 (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ :عصر)، najmehjoon (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ :صبح)، sama (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ :عصر)، poorpooya (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ :عصر)، F A R Z A N E (۱۲-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ :صبح)، iraj72 (۲۱-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری