شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودندزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 20
بازدید: 1570

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند

۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ :عصر
ارسال: #1
1 (19) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند
مشاور عالی سازمان سنجش خبر از تغییر زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال جاری داد و اعلام کرد که طبق دستورالعمل جدیدی که امروز(24مهرماه 91)صادر شد تمام داوطلبانی که برای انتخاب رشته مجاز نشدند حق شرکت در تکمیل ظرفیت را دارند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: بر اساس تازه ترین دستورالعملی که امروز صادر شد تمام داوطلبانی که پس از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مجاز به انتخاب رشته نشده بودند در مرحله تکمیل ظرفیت امکان حضور و انتخاب رشته دارند که تا پیش از صدور این دستورالعمل، داوطلبان مذکور حق انتخاب رشته مجدد نداشتند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، تمام داوطلبان از عصر امروز می توانند لیست کامل کدرشته محلهای جدید و یا تکمیل ظرفیت را از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دریافت کنند.

توکلی اعلام کرد که هر داوطلب می تواند در صورت علاقمندی حداکثر ۲۰ کدرشته محل را از کد رشته محلهای امتحانی مربوط انتخاب و در روزهای اول تا سوم آبان ماه بر حسب علاقه نسبت به انتخاب کدرشته محلهای امتحانی و بر اساس کارنامه نتایج اولیه آزمون در رشته و گرایش اقدام و به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته درج کنند.

وی خاطرنشان کرد که اطلاعیه مربوط به چگونگی شرکت در این مرحله امشب روی پایگاه سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور سازمان سنجش گفت: ظرفیت پذیرش در این مرحله هیچ تغییری نکرده است.

24مهر91
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sima ، mahan ، Administrator ، Masoud Ebrahimi ، ice girl ، marjan ، سامانی
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند
این طور که من متوجه شدم برای رشته های کامپیوتر نیست.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ice girl
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ :عصر
ارسال: #3
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این طور که من متوجه شدم برای رشته های کامپیوتر نیست.

جدی؟آخه چرااااااااامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ا.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...هیچوقت ما کامپیوتریای طفلکیو محل نمیدن..........مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رسيديم به جايى که بايد همه چيز را از نو معنى کنيم از نو بفهميم..اما سعى کنيم اين بار عمل کنيم..
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ :عصر
ارسال: #4
نه بابا هم ولسه کامپیوتریا هست و هم واسه آی تی ها.
برین فایلشا تو سایت بگییرین و ببینین.
ولی اکثرشون مجازی و غیرانتفاعین.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط ice girl
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ :عصر
ارسال: #5
من توی فایلش جستجو کردم ولی کامپیوتر ندیدما؟!!!
 سپاس شده توسط ice girl
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ :عصر
ارسال: #6
ولی من دیدم حتی همه گرایشاتونا تک تک مشخص کرده بود و دانشگاهاشم مشخص کرده بود,هر کدومم حداکثر 12 تا ظرفیت داشت.ی پنج شش تاش پیام نور بود و بقیه انتخاباتون مجازی و غیرانتفاعی بود.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، ice girl
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ :عصر
ارسال: #7
Ok. No problem.
بازم خوب شد شما بودید و گرنه من بچه ها را به اشتباه می نداختم.
 سپاس شده توسط mahan ، ice girl
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ :عصر
ارسال: #8
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی من دیدم حتی همه گرایشاتونا تک تک مشخص کرده بود و دانشگاهاشم مشخص کرده بود,هر کدومم حداکثر 12 تا ظرفیت داشت.ی پنج شش تاش پیام نور بود و بقیه انتخاباتون مجازی و غیرانتفاعی بود.

خانومی بیا انتخابامونو هماهنگ با هم بزنیم ,من به دلم افتاده قبول میشیم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط mahan
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ :عصر
ارسال: #9
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ :عصر)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانومی بیا انتخابامونو هماهنگ با هم بزنیم ,من به دلم افتاده قبول میشیم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه عزیز من رتبم خیلی داغونه,مطمینم قبول نمیشم
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ :عصر
ارسال: #10
ببخشید تو سایت سازمان سنجش که من چیزی پیدا نکردم!میشه بگید دفترچشو از کجا دانلود کنم؟
رسيديم به جايى که بايد همه چيز را از نو معنى کنيم از نو بفهميم..اما سعى کنيم اين بار عمل کنيم..
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناسی ارشد آموزش محور یا پژوهش محور؟! Masoud Ebrahimi 20 9,350 ۲۷-۷-۱۳۹۵ ۰۷:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: Zahra520
  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد sahar.n 6 549 ۲۰-۱۰-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: sahar.n
  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 93 شروع شد Administrator 4 688 ۱۴-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  آغاز تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 92 Administrator 0 439 ۲۳-۷-۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: Administrator
  آغاز ثبت نام کنکور فراگیر کارشناسی ارشد از مهرماه kaka 2 590 ۲۹-۶-۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ :عصر
آخرین ارسال: aminzayer
  نتایج آزمون کارشناسی ارشد چهارشنبه اعلام می‌شود kaka 0 407 ۳-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) ثبت نام آزمون تعیین سطح رایگان مقطع کارشناسی ارشد kaka 0 690 ۲۷-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ :صبح
1 (17) پذیرش بدون آزمون در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه پیام‌نور kaka 0 593 ۱۶-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ :صبح
  آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکترا در پیام نور mahan 0 555 ۱۲-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ :عصر
آخرین ارسال: mahan
  توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده(خرداد۹۲) kaka 0 436 ۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری