شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز می‌شودزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۵۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: الهه
آخرین ارسال: Glaxy
پاسخ: 8
بازدید: 856

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز می‌شود

۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ :صبح
ارسال: #1
1 (18) ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز می‌شود
ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طریق سایت نمایشگاه کتاب صورت می‌گیرد.

به گزارش سرويس علمي،‌ پزشكي باشگاه خبرنگاران؛ ثبت‌نام بن‌کارت‌های دانشجویی از 25 فروردین آغاز و تا 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

دانشجویان می‌توانند به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه و از طریق فرمی‌ که بدین منظور آماده شده ثبت‌نام کنند.

علاقه‌مندان در هنگام ثبت‌نام در این سایت با استفاده از شماره کارت ملی و شماره کارت دانشجویی فرم مخصوص بن کارت را پر کرده و با واریز 200 هزار ریال ثبت‌نام را ادامه می‌دهند.

200 هزار ریال برای این بن کارت‌ها از طریق دانشجویان و 200 هزار ریال نیز از سوی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به این امر اختصاص یافته است.

از این رو دانشجویان بعد از ثبت‌نام از طریق سایت نمایشگاه برای تحویل گرفتن کارت به بانک صادرات مراجعه می‌کنند؛ تحویل این بن کارت‌ها پیش از نمایشگاه بیست و پنجم کتاب خواهد بود چرا که برای این بن‌کارت‌ها سقف تعیین شده که اگر میزان 20 میلیارد ریال سقف پر شود سایت بسته می‌شود.

امکان استفاده یک دانشجو از دو سهمیه وجود ندارد چرا که شماره‌های دانشجویی از وزارتخانه‌ها اخذ شده است. برای این بن‌کارت‌ها دانشجویان می‌توانند تا 15 اردیبهشت‌ماه اقدام کنند که این زمان در تهران و شهرستان‌ها یکسان خواهد بود.

دانشجویان برای ثبت‌نام می‌توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت‌نام مواجه نشوند
مشكل وقتي پيش مي اد كه به يك قدمي جواب رسيديم ولي ديگه نمي دونيم بايد چي كار كنيم چون كه هنوز كامل نيستيم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط The DaRk PrOpheT ، MostafA ، Administrator ، Ahmad ، Glaxy
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ :عصر
ارسال: #2
RE: ثبت‌نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز می‌شود
من الان هر کار میکنم نمیتونم ثبت نام کنم باید چیکار کنم؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ :عصر
ارسال: #3
این پیغام رو به من داد!

دانشجويان گرامي با عرض پوزش به دليل تکميل ظرفيت؛ ثبت نام به پايان رسيده است
از دانشجویانی که قبلاً در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند خواهشمند است برای دریافت کارت یارانه‌ای خرید کتاب با ارائه کارت ملی، کارت دانشجویی و گواهی ثبت‌نام از 2 اردیبهشت به شعب منتخب بانک صادرات مراجعه کنند

(چقدر سریع ظرفیت پر شده)
یک چند در این مدرسه ها گردیدیم *** از اهل کمال نکته ها پرسیدیم
یک مسئله ای که بوی عشق آید از آن*** در عمر خود از مدرسی نشنیدیم
 سپاس شده توسط الهه ، mahan
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ :عصر
ارسال: #4
آقا من بنه کتاب میخام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی به من کمک کنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ :عصر
ارسال: #5
با عرض پوزش تمام شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #6
شماره‌های دانشجویی از وزارتخانه‌ها اخذ شده است. برای این بن‌کارت‌ها
دانشجویان می‌توانند تا 15 اردیبهشت‌ماه اقدام کنند که این زمان در تهران و
شهرستان‌ها یکسان خواهد بود.

پس اين يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشكل وقتي پيش مي اد كه به يك قدمي جواب رسيديم ولي ديگه نمي دونيم بايد چي كار كنيم چون كه هنوز كامل نيستيم
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #7
(۲-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض پوزش تمام شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه آقای جزایری من که اینا میدونستم از روزه 31 فروردین بن ها تمام شده.
ولی من بنه کتاب میخاممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ :عصر
ارسال: #8
از دوستان هرکس میدونه که دیگه چه طور میشه بن تهیه کرد لطفا اطلاع بده. مرسی
یک چند در این مدرسه ها گردیدیم *** از اهل کمال نکته ها پرسیدیم
یک مسئله ای که بوی عشق آید از آن*** در عمر خود از مدرسی نشنیدیم
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نهمین نمایشگاه سالانه کتب دانشگاهی در دانشگاه شریف Administrator 0 322 ۳-۲-۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
1 (18) ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب آغاز شد kaka 8 824 ۳-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: nasrin
  نمایشگاه کتب دانشگاهی در دانشگاه صنعتی شریف Administrator 2 469 ۳-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ :صبح
  دستگیری دانشجویی که طلای دختربچه‌ها را سرقت می‌کرد manjoon 0 289 ۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ :صبح
آخرین ارسال: manjoon
  مسکن مهر دانشجویی Administrator 0 329 ۱۴-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ :صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری