شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

جزوه شبکه استاد مختاریزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 12
بازدید: 3787

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جزوه شبکه استاد مختاری

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ :عصر
ارسال: #1
جزوه شبکه استاد مختاری
سلام دوستان

استاد مختاری جزوه شبکه1 هم داره؟

اگه داره و دوستان در اختیار دارند برای استفاده بزارن
ممنون میشم
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ :عصر
ارسال: #2
RE: جزوه شبکه استاد مختاری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، nasrin67 ، Administrator
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ :عصر
ارسال: #3
من خیلی کم کلاسای این درس رو رفتم

به نظرتون اگه خیلی خوب جزوه ی استاد رو بخونم نمره بالایی میارم یا نیازه کتاب رو هم بخونم؟

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4
کتابش خیلی خوب توضیح داده...
من بدون کلاس رفتن و میانترم بالای 18 آوردم... یادمه فقط 2روز واسش وقت گذاشتم...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ :عصر
ارسال: #5
(۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتابش خیلی خوب توضیح داده...
من بدون کلاس رفتن و میانترم بالای 17 آوردم... یادمه فقط 2روز واسش وقت گذاشتم...

بابا دمت گرم .... 2 روز برایِ یه درس وقت گذاشتی(شوخی کردم، اتفاقا منم فردا و پس فردا رو وقت دارم بخونم)

آخه الان کاملا تستیه امتحانش
استاد هم که نکته های مهمش رو سوا کرده

به نظرتون وقت تلف کردن نیست من همه ی کتاب رو بخونم و خلاصش(جزوه ی استاد) رو نخونم؟

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ :عصر
ارسال: #6
جزوه استاد مختاری فرد خیلی خوب خلاصه کرده ، اگه وقت نکردین کتابو بخونید ، این جزوه رو بخونید .
اتفاقا منم خودخوان با نمره 19.5 پاس کردم.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط MostafA
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ :عصر
ارسال: #7
اگه وقتتون کمه اول جزوه استاد بخونین و اگه وقت کردین کتابم یه نگاهی بندازین آخه فصلای 4و5 یه کم الگوریتم داره ، شاید سوال تستی ازش امد و نیاز به حل کردن باشه.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ :عصر
ارسال: #8
(۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جزوه استاد مختاری فرد خیلی خوب خلاصه کرده ، اگه وقت نکردین کتابو بخونید ، این جزوه رو بخونید .
اتفاقا منم خودخوان با نمره 19.5 پاس کردم.

کتاب رو خوندید یا جزوه ی استاد رو؟

۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ :عصر
ارسال: #9
من 3 فصل اول رو از جزوه استاد خوندم( البته یه کمی هم از کتاب ) و فصل 4 و 5 رو از رو کتاب خوندم
برای شما چون کامل تستیه و گفتین 2 روز وقت دارین پیشنهاد میکنم یه دور جزوه استادو بخونین و اگه وقت کردین حتما کتابو به صورت تست و نکته نگاهی بندازین ، تو طول ترم تا حالا کتابو خوندین ؟؟
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۴-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ :عصر
ارسال: #10
(۴-۱۰-۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 3 فصل اول رو از جزوه استاد خوندم( البته یه کمی هم از کتاب ) و فصل 4 و 5 رو از رو کتاب خوندم
برای شما چون کامل تستیه و گفتین 2 روز وقت دارین پیشنهاد میکنم یه دور جزوه استادو بخونین و اگه وقت کردین حتما کتابو به صورت تست و نکته نگاهی بندازین ، تو طول ترم تا حالا کتابو خوندین ؟؟

متاسفانه چندان وقت نداشتم
دو ماه ابتدایی ترم پاییز(مهر و آبان) سرم خیلی گرم بود، ماه سوم هم تموم عقب موندگی های زندگی رو جمع و جور کردم
الانم میخوام امتحان بدم
نتیجه می گیریم که نه این درس رو، بلکه مابقی درس ها رو هم(به جز یکیشون که کمی برای میانترمش خوندم) نخوندممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من ابتدا یک سری جزوه ی استاد رو میخونم
بعدا اولویتم خوندن فصل های 4 و 5 از روی کتابه و درصورت وقت آوردن سه فصل دیگه رو هم از روی کتاب به صورت تستی میخونممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از همکاریتون

سپاس شده توسط nasrin
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه گرامر زبان عمومی + جزوه گرامر زبان تخصصی کامپیوتر Administrator 0 2,246 ۲۷-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  جزوه هوش مصنوعی مختاری فرد z.d 1 2,120 ۲-۱۰-۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
18 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ :عصر)، STAR (۲۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۴:۳۴ :عصر)، p.h (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ :عصر)، sama (۴-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ :عصر)، miladziveh (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر)، hamed0861 (۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ :صبح)، mdradikal (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ :عصر)، آینه (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ :عصر)، moolak_aroosak (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، zahra23 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :صبح)، mhdi20 (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :صبح)، sadeqi1404 (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ :عصر)، سحرکرمی (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :عصر)، omidshz (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ :عصر)، rednet (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ :صبح)، ریحانا (۲۸-۷-۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ :عصر)، baratimohamad (۱۲-۸-۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ :عصر)، ahmadifard.fafa (۱۱-۱۲-۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری