شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

جشن بزرگ روز مهندسیزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۰۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sima
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 11
بازدید: 1426

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جشن بزرگ روز مهندسی

۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #1
جشن بزرگ روز مهندسی
خدمتی از کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
زمان :پنج شنبه 90/12/04
مکان :تهران،انتهای اشرفی اصفهانی، رو به روی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات،تالار اجتماعات بیمارستان فرهیختگان
برای رزرو و ثبت نام به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نمایید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، kaka ، Masoud Ebrahimi ، yasi ، seda ، atefeh.m ، marjan ، mohammad ، الهه
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ :عصر
ارسال: #2
RE: جشن بزرگ روز مهندسی
بچه‌ها شما تشريف ببريد. ببخشيد كه نمي‌تونم همراهيتون كنم. يكم سرم شلوغه. درگير كاراي سربازي و پايان نامم هستم. انشالله جشن بعدي جبران مي‌كنم.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ :عصر
ارسال: #3
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5 اسفند روز مهندسی مبارک باد

5 اسفند روز تولد خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس بر تمام مهندسان آز پی ان یو مبارک باد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، MostafA ، mahan ، atefeh.m ، ava_samin ، sima ، Administrator ، mohammad ، الهه ، yasi
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ :عصر
ارسال: #4
منم به مهندس‌هاي تالار تبريك مي‌گم. اين تبريك كه شامل حال من نمي‌شه.مهندسين عزيز اين تبريك نوش جانتون باشه.
 سپاس شده توسط atefeh.m ، sima ، Administrator
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ :عصر
ارسال: #5
بابا من کوچیک همتون هستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خجالتمون دادین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، sima ، mohammad
۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ :صبح
ارسال: #6
حیف بشه ما پیام نوری ها نمیتونیم بیایم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ :صبح، توسط sima.)
ارسال: #7
(۱-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ :صبح)atefeh.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف بشه ما پیام نوری ها نمیتونیم بیایم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاطفه جون الهه بگو ثبت نام کنه ی همراه هم میتونه بیاره ...شما هم بیاین...این الهه که قر وقمبیلش زیاده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگه شاید نیام تو جاش بیا من تنها نرم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط atefeh.m ، الهه
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #8
مهندسای گل روزتون مبارکمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیشب که رفتم جای همتون خالی...

مجری آقای جوشقانی بودن به همرا خانم نصیری ، خواننده آقای سروش که به تازگی اومدن ایران رو آوردن که آهنگ به یاد موندنی ی دنیا عاشقمو اجرا کردن ...به قول خودشون کلی زور زده بودن مجوز اجرای زنده براش بگیرن...چون ترانشو خیلی دوست دارم و واقعا زیباس براتون میزارمش

آقای امینی هم از اصفهان دعوت شده بودن برای سایه بازی ...و گل مجلسشون هم آقای حسن ریوندی بودن که از جک و خوانندگیو نمایش ترکوند....
پیشنهاد میکنم اگه جشنی داشتین واسه دانشگاه حتما دعوتش کنید بمب خنده انمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی تنبل خانما که زبونم مو در آورد از بس گفتم بشون بیاینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...ناز کردنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط MostafA ، seda ، Masoud Ebrahimi ، nasrin67 ، yasi ، Administrator ، The DaRk PrOpheT ، mohammad ، الهه
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ :عصر
ارسال: #9
انشاالله برادر فروزنده وقتي خواستند متينگ را راه بندازن دعوتشون مي‌كنيم. خوب باز به شما ديروز خوش گذشته.
 سپاس شده توسط sima
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ :عصر
ارسال: #10
(۵-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ :عصر)sima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی تنبل خانما که زبونم مو در آورد از بس گفتم بشون بیاینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...ناز کردنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیما جونم منظورت الهه استمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن!
بدون انتظار پاسخی از دنیا ،
بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده می شود
که به جای پاسخ لبخند ،
با تمام سازهایت می رقصد ...
 سپاس شده توسط sima ، الهه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو