شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حال مزاحم تلفني (ايرانسل) تونو بگيرينزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۴۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 5
بازدید: 2170

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حال مزاحم تلفني (ايرانسل) تونو بگيرين

۲۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ :صبح
ارسال: #1
حال مزاحم تلفني (ايرانسل) تونو بگيرين
اینو یه جایی دیدم گفتم واسه شما هم بزارمش بد نیست برین امتحان کنید

اين فقط براي كسايي جواب ميده كه شماره مزاحمشون ايرانسلي باشه او خودشون فرق نميكنه همراه اول يا ايرانسل فقط شماره مزاحم ايرانسل و بس ...

اين بر روي همه گوشي ها جواب ميده

روش حالگيري 1 :

وقتي مزاحم بهتون زنگ زد اون دكمه ي سبز روي كيبورد گوشيتون كه عكس يه تلفن هست رو موقعي كه گوشي رو برداشتيد تا اونجايي كه ميتونيد بزنيد :
اين كار باعث ميشه نتونه تلفنشو قطع كنه (و مخابرات هم يه حالي ميبره )

تست شده براي مزاحم تلفن ايرانسلي

روش حالگيري 2 :

بريد قسمت تنظيمات تماس گوشيتون و گوشي تونو رو شماره پليس 110 دايورت كنيد.

اين كار باعث ميشه طرف (مزاحم تلفني ) از ترس سكته كنه

روش حالگيري 3 :

استفاده از بلك ليتست گوشي

روش حالگيري 4 :

اين رو تو يه پيام كوتاه براش بفرستيد :

مثلا ali :

a tab l tab l tab

منظور از كلمه تب ايجاد 8 كاراكتر فاصله است فقط توجه كنيد كه اين فايل متني رو تو كامپيوتر با يه فايل تكست ذخيره و به گوشي اتقال بدين و به قسمت اس ام اس ها انتقال بديد (ز روش ذخيره ) بعد با يه اس اام اس به يارو بفرستيدش و تا يادم نرفته بگم اسم هر چي طولاني تر باشه عمل زير زودتر اتفاق ميافته

حالا چي كار ميكنه ؟

وقتي اس ام استونو باز كنه گوشيش ري استارت ميشه و خيلي دير بالا مياد حتي نميتونه حذفش كنه بايد گوشي شو يا فلش كنه يا از طريق كامپيوتر حذفش كنه

راه حل پنجم تير اخر :

را جب پنجم متاسفانه ممكنه براتون جواب نده حالا به عنوان تير اخر شايد به كار بياد من ديروز امتحان كردن رو 5 تا خط ايرانسل (از جايزه ها ) روي 3 تاش جواب داد و روش پيش شماره 0939 هم به هيچ عنوان جواب نميده :

برسيم به اصل مطلب شما بايد اينو :

101090503010
يه جوري به طرف اس ام اس كنيد و وادارش كنيد كه با اين رمز گوشيشو شارز كنه

بعضي ها ميگن چجوري ؟

راههاي زيادي وجود داره كه طرف طمع بگيره و شارز كنه با اين رمز اعتبارشو

يكي از راه ها :

سلام , تو رو خدا اين رمز شارزو 2 تومني (101090503010 )رو بگير و دست از سر من بردار اين شارزو دادم تا ديگه مزاحم من نشي باشه؟
و..... (خودتون دور از جون مزاحم باشين و اين اس ام اس واستون بياد گوشي تونو شارز نميكني؟؟؟

البته راه هايي ديگيري واسه وسوسه طرف وجود داره

حالا چي ميـــــــــــــــكنه اين رمز شارز:

با شارژ كردن اعتبار طرف با اين رمز شماره خط مزاحم بدبخت به لسيت سياه ايرانسل رفته و مسدود ميگردد.

و بايد براي رفع مسدودي 10 تومن پياده شه مزاحم عزيزمون

(101090503010 اين رمز شارز به دليل اينكه در اوايل متولد شدن ايرانسل باعث شارز رايگان ميشد و يك باگ محصوب ميشد توسط كارشناس هاي ايرانسل شناسايي و جزو شما ره هاي سياه اعلام شد )

البته ممكن 30 در صد جواب نده اما من بر روي 3 تا خط جايزه كه داشتم جواب داد)
خوب عملیات با موفقیت انجام شد حالش گرفت حالا شما برید حال کنیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، Administrator ، MostafA ، atefeh.m ، The DaRk PrOpheT ، sima ، Arezoo ، fahime.azad69 ، scorpion ، mahdi ، hichkas ، سامانی ، ice girl ، Rastak432
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: حال مزاحم تلفني (ايرانسل) تونو بگيرين
نقل قول: روش حالگيري 2 :

بريد قسمت تنظيمات تماس گوشيتون و گوشي تونو رو شماره پليس 110 دايورت كنيد.

اين كار باعث ميشه طرف (مزاحم تلفني ) از ترس سكته كنه

روش حالگيري 3 :

استفاده از بلك ليتست گوشي

روش سوم
گوشی خوده بنده بلک لیست نداره یعنی لیستی نیست که بتونم شماره های مزاحم رو تو اون قرار بدم
ولی لیستی هست که بتونم شماره هایی که دوست دارم بهم زنگ بزنن رو داخلش قرار بدم ولی کلی با بلک لیست فرق میکنه میشه اسمشو گذاشت وایت لیست
(لیست سفید )
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط atefeh.m
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #3
نرم افزار Handy Black List براي گوشي‌هاي نوكيا. سري 60. اين نرم افزار روي گوشي‌هاي نوكيا N73 و N82 به درستي جواب داده. بقيه گوشي‌ها را نمي‌دونم. پسوندش هم sis است. احتمالا روي اكثر گوشي‌هاي نوكيا نصب بشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ :عصر
ارسال: #4
(۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ :عصر)R.B.M Co.Software نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نرم افزار Handy Black List براي گوشي‌هاي نوكيا. سري 60. اين نرم افزار روي گوشي‌هاي نوكيا N73 و N82 به درستي جواب داده. بقيه گوشي‌ها را نمي‌دونم. پسوندش هم sis است. احتمالا روي اكثر گوشي‌هاي نوكيا نصب بشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسوندsisاصلا روی گوشی n73من نصب نمیشه!البته برنامه هارو با بلوتوث میفرستم رو گوشیم و بعد نصبشون میکنم.شما چطوری نصبش میکنید؟
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ :عصر
ارسال: #5
(۲۱-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ :عصر)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ :عصر)R.B.M Co.Software نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسوندsisاصلا روی گوشی n73من نصب نمیشه!البته برنامه هارو با بلوتوث میفرستم رو گوشیم و بعد نصبشون میکنم.شما چطوری نصبش میکنید؟

شاید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بتونید به جوابتون برسید...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط fahime.azad69
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
fahime.azad69 (۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر)، pani99 (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :عصر)، آلاله (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری