شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حذف آی دی از لیست دوستانزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۰۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 16
بازدید: 1871

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حذف آی دی از لیست دوستان

۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
حذف آی دی از لیست دوستان
سلام خدمت مهندسین محترم

چه جوری میتونیم ایمیلمونو از لیست دوستامون پاک بکنیم
البته غیر از این روش که توی این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید انجام بدیم
چون این روش امتحان کردیم جواب نداده
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ :عصر
ارسال: #2
RE: حذف آی دی از لیست دوستان
مگه اصلا شدنیه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاهو چیزی در مورد این امکانش منتشر نکرده
بعید میدونم بشه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #3
(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه اصلا شدنیه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاهو چیزی در مورد این امکانش منتشر نکرده
بعید میدونم بشه

نمیدونم تو گوگل سرچ کردم یه روش بود که تو اون سایت باید میرفتیم انجام میدادیم ولی جواب نداد و آی دیم حذف نشد خواستم بدونم روش دیگه ای نیست ؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ :عصر
ارسال: #4
بعید میدونم سایتی به غیر خود سایت یاهو بتونه این کار رو بکنه
یوخت که اون سایت غریبه بهتون نگفت آی دی تون رو وارد کنید و پسوردتون رو ... که بخواد پسوردتون رو به دست بیاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعید میدونم سایتی به غیر خود سایت یاهو بتونه این کار رو بکنه
یوخت که اون سایت غریبه بهتون نگفت آی دی تون رو وارد کنید و پسوردتون رو ... که بخواد پسوردتون رو به دست بیاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره بهم گفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای نکنه نباید وارد میکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم درستش کنم زدم خرابترش کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #6
آره دیگه آخه شما چرا سایتی که نمیشناسید و ساب دامین یاهو نیست میرید آی دی و پسوردتون رو در اختیارشون میذارید
بعد میگن ایمیلمون هک شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زودتر پسوردتون رو عوض کنید

یه روش خیلی جالب دیدم ولی خنده دار حتی با طرف هم چت کردم گفت به این طریق 30 تا ایمیل هک کردم

عنوانش این بود هک کردن ایمیل یاهو

بعد طرف اینطوری توضیح داده بود
برای اینکه بتونید ایمیلی رو هک کنید اول ایمیل خودتون بعد پسوردتون رو بنویسید و بعد ایمیل اونی که میخوایید هک کنید رو بنویسید و بعد بنویسید pass و با کاما ( ، ) اینا رو جدا کنید

و موضوع ایمیل رو بذارید pass.yahoo.ID و به ایمیل فکر کنم این بود pass.yahoo@yahoo.com بفرستید بعد از 10 دقیقه پسورد اون آی دی که میخواستید هک کنید به ایمیلتون ارسال میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا این ایمیل pass.yahoo@yahoo.com مال کیه مال همون شخصی که این متن رو نوشته

و به راحتی پسورد و آی دی میفتاد دسته یه نفری و با حیله هکتون میکرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آی دیش رو ادد کردم گفتم این چه کاریه گفت من با این روش 30 نفر رو هک کردم گفتم خوب چرا این کا رو میکنی میگفت تا یه بار دیگه نخوان یاد بگیرن ایمیل چجوری هک میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی ایده جالبی بود فقط باید یکم دقت داشته باشیم گول اینجور سایت ها و ایمیل ها رو نخوریم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ :عصر
ارسال: #7
پسووردمو عوض کنم دیگه فایده داره یانه؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی نیست بگه دختر چیکار داری ایمیلتو حذف کنی که کارت خرابتر بشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط STAR
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ :عصر
ارسال: #8
بله فایده داره شما پسوردتون رو عوض کنید و بعد از عوض کردن پسورد این شعر رو زمزمه کنید

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم .... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ :عصر
ارسال: #9
با سلام مثله اين كه بنده دير رسيدم.
خوب چرا مي‌خواهيد ايميل شما در ليست دوستانتان نباشه؟ (باهاشون قهر كرديد؟)
توي گوگل اطلاع دارم شما مي‌تونيد ليست تعريف كنيد. (منظورم فيلتر است).
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ :عصر
ارسال: #10
توی یاهو میتونه ایمیل مورد نظر رو بلوکه کنه و توی یاهو مسنجر هم میتونه ای دی رو به
Ignore list اضافه کنه
 سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شماره در لیست سیاه مخابرات kaka 12 2,078 ۲۶-۱۰-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ :عصر
آخرین ارسال: san
  دوستان عزیز، کمک!! fatima 3 657 ۳۰-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ :عصر