شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حذف کوکی های انواع مرورگرزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 7
بازدید: 982

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حذف کوکی های انواع مرورگر

۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ :صبح
ارسال: #1
حذف کوکی های انواع مرورگر
نحوه حذف کوکی ها :

‌‌‌●‌cache و cookie در اینترنت اکسپلورر

‌ در منوی tools عبارت Internet Options را انتخاب نمایید در زبانه General دکمهSetting را کلیک کنید. پنجره‌ای باز می‌شود. سپس دکمه View Files را کلیک کنید. با انجام این کارها یک پنجره برای شما باز می‌شود که اطلاعات مربوط به بازدید شما از سایت‌های مختلف را ثبت کرده است‌.‌همه cookie رو حذف کنید

‌‌‌●‌ cookieدر Firefox

باید در منوی ‌tools گزینه Option را انتخاب کنید.
سپس‌ ‌‌در بالاترین ‌قسمت‌ روی privacy کلیک‌ ‌‌کنید ‌و روی ‌دکمه ‌cookie کلیک‌‌‌کنید بر Remove individual cookies کلیک کنید و سپس Remove All cookies
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، Rastak432 ، Ahmad ، sahar.n
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ :عصر
ارسال: #2
RE: حذف کوکی های انواع مرورگر
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالی که ممکن است برای خیلی ها پیش بیاید در مورد کوکی هایی هست که برای مرورگر گوگل کروم است . من در اینجا به عنوان یک راهنمای کوچک در حد توان برای شما بحث را باز می کنم .

گوگل کروم مانند تمام مرورگرهای پیشرفته دیگر کوکی ها را قبول می کند . کوکی ها برنامه های کوچکی هستند که از طریق سایت ها بر روی سیستم شما البته از طریق مرورگرتان ذخیره می شوند .

کوکی ها برای چیزهای مفییدی مثل رد یابی داده ها و کاربران در اینترنت وذخیره اطلاعات کاربران جهت استفاده مجدد بکار می روند ( دقت کنید استفاده مناسب و مفید ).

کاربرانی که از گوگل کروم استفاده می کنند می توانند تمام اطلاعات قابل مشاهده جستجو گر خود شبیه کوکی ها و هر آنچه دانلود نموده اند و با مرورگر خود جستجو کرده اند از طریق دستور زیر پاک کنند .

به toolbar گوگل کروم خود بروید وبا انتخاب شکل آچار که در سمت راست قرار دارد و با انتخاب گزینه Clear Browsing Data داده هارا پاک کنید

همچنین کلید ترکیبی Ctrl-Shift-Del نیز همین کار را برای شما انجام می دهد .

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه کنید که در اینجا یک لینک برای فلش پلیر وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن می توانید وارد سایت آن شده و از تنظیمات قدرتمند آن بهره مند شوید .شما در اینجا می توانید تمام کوکی های فلش نیز پاک کنید .

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاهی اوقات پس از اینکه کوکی ها را پاک کرده ید و به مرور گر Chrome خود باز می گردید متوجه می شوید که جستجو گر شما فقط اجازه پاک کردن تمام کوکی ها را یکجا به شما می دهد .گاهی نیاز دارید که یک کوکی خاص یا دسته ای از یک نوع کوکی را ازبین ببیرید و مرورگر این امکان را به شما نمیدهد .

این برای توسعه دهندگان وب سایت ها که برای امتحان مرورگر خود برخی سایت ها را باز می کنند یا اینکه شخصی پس از باز کردن یک وب سایت می خواهد اطلاعات خود را از روی جستجو گر خود پاک کند مورد استفاده قرار می گیرد .

یک راه ساده برای پاک کردن کوکی های شخصی این است که در نوار آدرس خود عبارت chrome://settings/cookies را بنویسید .با این کار لیستی از کوکی های موجود بر روی جستجو گر شما باز می شود . تمام کوکی های ذخیره شده در اینجا برای شما نشان داده می شوند . در این قسمت امکان حذف یکباره تمام کوکی ها و جستجوی یک کوکی خاص به شما داده شده است . با کلیک بر روی یک سایت تمام کوکی های ذخیره شده از آن سایت بر روی سیستم شما ، نشان داده می شود .اگر برروی کلید Remove کلیک کنید کوکی هایی را که انتخاب کرده بودید ( تیک زده بودید) از روی سیستم شما حذف می شود .

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط sahar.n
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ :عصر
ارسال: #3
من هنوزم هیچ کدوم از تصاویر رو نمیبینم، چیکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ :عصر
ارسال: #4
(۱۷-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هنوزم هیچ کدوم از تصاویر رو نمیبینم، چیکار کنم؟

اون بخاطر down شدن سرور آپلودسنتر هست...
تا چند ساعت دیگه درست میشه...

۱۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ :صبح
ارسال: #5
دوستان و مدیران هنوز درست نشده
نمیدونم چرا لینکای دانلوده هم مشکل دارن
دیشب ویندوزمو عوض کردم
۱۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #6
(۱۸-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ :صبح)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان و مدیران هنوز درست نشده
نمیدونم چرا لینکای دانلوده هم مشکل دارن
دیشب ویندوزمو عوض کردم

تو چت شده علی؟؟ چرا هی Error میدی...!؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که فارسی گفتم که...!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا، آپلود سنتر فعلاً کار نمیکنه، پس نه تصاویر و نه هیچ فایل دیگه ای که توی اون آپلود شده باشه رو نمیشه دید... به ویندوزت چه ربطی داره آخه...!؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یهو مادربورد و پاور سیستمتم عوض کن ببین درست نمیشه آپلودسنترمون...!؟؟؟؟؟؟؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط AliReza
۱۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ :عصر
ارسال: #7
اخه قبل از اینکه بگی از اپلود سنتره ویندوز عوض کرده بودم
چون حرصم گرفته بود گفتم اینجا خالی کنم
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روش پاک کردن کوکی‌های شخصی گوگل کروم MostafA 0 717 ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: MostafA

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mahdi.up (۲۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ :صبح)، حسن لوکاس (۲۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری