شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حرف دلزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: mehdi3234
پاسخ: 1506
بازدید: 128179

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 105 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حرف دل

۲۶-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ :عصر
ارسال: #1
star حرف دل
میگن درد رو از هر طرف بخونی می شه درد!!!

ولی درمان رو از آخر بخونی می شه نامرد!!!

پس:

مواظب باش واسه دردت به هر درمانی تن ندی ...!!!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، seda ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، الهه ، sima ، mohammad ، karimi ، mahan ، Administrator ، yasi ، marjan ، sprit ، Ahmad ، sarina ، pegah.kh ، MshdN ، Agate ، mahdi hashemi ، sinderela ، maryam ، salman6 ، mahdi ، Shame Tarik ، mahtab123 ، سامانی ، AliReza ، engin_atefe ، sahar.n ، Shiny ، hichkas ، آقا مهدی ، af.rad ، mahdiraeisi ، p.h ، حامد 114 ، hashemi ، saba_asali ، ستاره ، sama ، سامیار ، Hakim ، سونيا ، golebita ، soshia ، amir70 ، mehdi3234
۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #2
RE: حرف دل
سیاه پوشیده بود ، به جنگل آمد .. استوار بودم و تنومند ! من را انتخاب کرد ...

دستی به تنه ام کشید ، تبرش را در آورد و زد .. زد .. محکم و محکم تر ...

به خود میبالیدم ، دیگر نمی خواستم درخت باشم ، آینده ی خوبی در انتظارم بود !

سوزش تبر هایش بیشتر می شد که ناگهان چشمش به درخت دیگری افتاد ، او تنومند تر بود ...

مرا رها کرد با زخم هایم ، او را برد ... و من که نه دیگر درخت بودم ، نه تخته سیاه مدرسه ای ، نه عصای پیر مردی ...

خشک شدم ..

بازی با احساسات مثل داستان تبر و درخت می مونه ..
ای تبر به دست ، تا مطمئن نشدی تبر نزن !
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، reza68 ، Administrator ، STAR ، MostafA ، yasi ، mahan ، marjan ، nematolahi_22 ، الهه ، Ahmad ، sarina ، sima ، mohammad ، pegah.kh ، mostafa haddadi ، مهران امانی ، maryam ، Agate ، sahar.n ، af.rad ، salman6 ، Rastak432 ، Shiny ، atefeh.m ، mahdiraeisi ، mmmmz
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #3
هــمـه ی قـراردادهــا را کـه روی

کـاغـذهـای بـی جـان نـمی نویسنـــــــــد

بــعـضی از عـهـدهــا را

روی قــلـب هـای هــم مـی نــویــسـیـم

حـواست به ایـن عـهـدهـای غـیـر کـاغـذی بـاشـد

شـکـسـتنـشـان

یـک آدم را مـی شـکند!!!
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، mahan ، nasrin67 ، MostafA ، marjan ، sima ، Ahmad ، nasrin ، mohammad ، الهه ، Agate ، sarina ، Shiny ، mahdiraeisi
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ :عصر
ارسال: #4
درد و دل را به هیچ کس نگو
چون یاد میگیرند چه طور درد به دلت بیاورند

درست متر کن ...
آدم ها قد خودشانند نه قد تصورات تو...

اینجا زمین است...
رسم آدم هایش عجیب
اینجا گم که مى شوى
به جای اینکه دنبالت بگردند فراموشت میکنند...

راه كه ميروم مدام بر مي گردم پشت سرم را نگاه مي كنم
ديوانه نيستم خنجر از پشت بسيار خورد ه ام

تقصیر ما نیست بر روی حرف هایمان نمی مانیم
ما در زمینی زندگی میکنیم که روزی دوبار خودش را دور می زند!!

وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن!!
 سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، nematolahi_22 ، MostafA ، الهه ، mahan ، Ahmad ، The DaRk PrOpheT ، sarina ، nasrin ، mohammad ، mostafa haddadi ، Agate ، sinderela ، vision ، sima ، ستاره
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ :عصر
ارسال: #5
روزگاري مردم دنيا دلشان درد نداشت

هر كسي غصه ي اينكه چه ميكرد نداشت

چشمه ي سادگي از لطف زمين مي جوشيد

خودمانيم زمين اين همه نامرد نداشت...
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، الهه ، sima ، mahan ، The DaRk PrOpheT ، seda ، nasrin ، STAR ، mohammad ، Agate ، vision ، mahdi hashemi
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #6
دختری گفت:

من عاشقت هستم، گفتم:

لیاقت شما برادرم است که از من زیباتر است

و پشت سره شما ایستاده،

دخترک برگشت و دید کسی‌ نیست!

گفتم: تو اگر عاشق بودی پشت سرت را نگاه نمی‌کردی
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط marjan ، nasrin67 ، nasrin ، الهه ، sima ، MostafA ، Ahmad ، STAR ، mohammad ، mostafa haddadi ، alimolavi ، sinderela ، vision ، saba ، elham_torki
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ :عصر، توسط fatima.)
ارسال: #7
هر آهنگی گوش می دهم به هر زبانی بغضم می شکند...!!!
نمیدانم بغضم به چند زبان دنیا مسلط است...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA ، Ahmad ، The DaRk PrOpheT ، nasrin ، مهران امانی ، Administrator ، STAR ، sima ، mohammad ، mostafa haddadi ، Agate ، sarina ، engin_atefe ، elham_torki
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ :صبح
ارسال: #8
بهش بگی دوسش داری پرو میشه میره... بهش بگی ازش بدت میاد نا امید میشه و میره .... محبت کنی خوشی میزنه زیر دلش و میره .... محبت نکنی ، از یکی دیگه محبت میگیره و میره.... ... خلاصه اومده که بره ... خودتو خسته نکن ‏
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin ، The DaRk PrOpheT ، nasrin67 ، STAR ، sima ، mahan ، mohammad ، alimolavi ، farhad ، sinderela ، sarina ، vision ، engin_atefe ، حامد 114 ، elham_torki
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ :عصر
ارسال: #9
چه سخت است تشییع عشق بر روی شانه های فراموشی
و دل سپردن به فبرستان جدایی..
وقتی میدانی پنجشنبه ای نیست تا رهگذری بر بی کسی ات فاتحه ای بخواند
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، sima ، Administrator ، mohammad ، mostafa haddadi ، الهه ، parva ، sahar.n ، engin_atefe
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ :عصر
ارسال: #10
من یک دختــر ایـــرانیــــــم
بـــدان
"حــــــوای" کسی نـــــمی شــوم که به "هــــوای" دیگری برود.
تنهاییم را با کسی قسمت نـــمی کنم که روزی تنهایم بگذارد.
روح خـــداست که در مـــن دمیـــده شده و احســـــاس نام گرفته,
... ارزان نمیفروشمش...
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط STAR ، sima ، af.rad ، pegah.kh ، mostafa haddadi ، The DaRk PrOpheT ، الهه ، alimolavi ، Agate ، parva ، sarina ، maryam ، marjan ، f_AllahbeiGy ، hichkas ، engin_atefe ، حامد 114 ، saba_asali ، sahar.n ، ساشلاخمهشد ، elham_torki
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۲۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ :عصر)، sima (۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ :عصر)، z.d (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :صبح)، MostafA (۱۹-۳-۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ :صبح)، mostafa haddadi (۱۰-۱۲-۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ :عصر)، Ahmad (۲۸-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ :صبح)، kaka (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :عصر)، ستاره (۱۹-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :عصر)، mohammad (۱۷-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ :عصر)، nasrin67 (۹-۷-۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ :صبح)، mahdi (۹-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ :صبح)، STAR (۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ :صبح)، simin (۱۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ :عصر)، محمدرضا (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ :صبح)، monireh (۲۸-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ :صبح)، SHIRIN (۴-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ :عصر)، Fereshte (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :عصر)، sarina (۱۹-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ :صبح)، nasrin (۱۸-۶-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ :عصر)، atefeh.m (۱۶-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ :صبح)، fahime.azad69 (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ :عصر)، yasi (۲۲-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ :عصر)، mahan (۵-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ :عصر)، ف.فرجی (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ :عصر)، marjan (۲-۶-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ :صبح)، maryam (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ :صبح)، mosafer (۱۳-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ :عصر)، سامانی (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :عصر)، Glaxy (۲۲-۱۱-۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۲-۱۱-۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ :عصر)، sahar.n (۱-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ :صبح)، pegah.kh (۱۵-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ :صبح)، neda.m (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ :عصر)، AliReza (۱۸-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ :عصر)، MshdN (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :عصر)، af.rad (۱۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ :عصر)، farhad (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ :عصر)، amir_ch_1367 (۲۸-۴-۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ :صبح)، mahdi hashemi (۷-۷-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ :عصر)، karimi (۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح)، parva (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :عصر)، jzd (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :عصر)، hichkas (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ :صبح)، sinderela (۳-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ :صبح)، tahoora (۱۵-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ :صبح)، f_AllahbeiGy (۲۸-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ :عصر)، Nokia (۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ :عصر)، sahel (۱۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :عصر)، mina (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، shabbarani (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ :عصر)، flower (۱۵-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ :صبح)، sara23 (۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ :عصر)، mehdi3234 (۷-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ :عصر)، soha (۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ :عصر)، ice girl (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر)، ماه تاب (۳-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ :عصر)، مش قربون (۳-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ :عصر)، engin_atefe (۱۷-۷-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ :عصر)، morteza201 (۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۲-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ :صبح)، soshia (۲۶-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ :صبح)، habib (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ :صبح)، Hakim (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، asiye (۱-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، شاسلطان (۲۰-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ :عصر)، AzAr R (۱۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :عصر)، omid1990raha (۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ :عصر)، fardin87 (۶-۲-۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ :عصر)، parnia (۳-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ :عصر)، hashemi (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ :صبح)، خالدي (۳۰-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :صبح)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ :عصر)، شاهین 57 (۲۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ :صبح)، sama (۲۸-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ :عصر)، zahra.n (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، key1jan (۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ :عصر)، Sarina joon (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ :صبح)، Z_12570 (۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح)، علی2 (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :عصر)، سامیار (۲۸-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ :صبح)، golijan (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ :عصر)، اسیر خودم (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :صبح)، sadegh_g (۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ :عصر)، ساشلاخمهشد (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ :عصر)، sabra (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :عصر)، sadaf.sh (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر)، elham_torki (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ :صبح)، golebita (۱۳-۴-۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ :صبح)، یا حسین (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر)، ahmadi1362 (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ :عصر)، mina.happy (۲۲-۶-۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ :عصر)، barzegar (۴-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ :عصر)، mmmmz (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ :عصر)، gitar131 (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ :عصر)، 917730642 (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :صبح)، وروجک65 (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :عصر)، سونيا (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :عصر)، sammah (۱۶-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ :صبح)، Queen of night (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری