شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران شدزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: hashemi
پاسخ: 24
بازدید: 1679

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران شد

۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۵۲ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران شد
به گزارش عصرایران ، در پی پایان شمارش آرای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری ، حسن روحانی با کسب 18 میلیون و 613 هزار و 629 رأی برنده انتخابات شد و از 12 مرداد 1392 ، رسماً رئیس جمهور جدید ایران خواهد شد.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واجدین شرایط 50 میلیون و 483 هزار و 192 نفر بوده اند و تعداد شرکت کنندگان در این انتخابات،36 میلیون و 704 هزار و 156 نفر بود که مشارکتی 72.7 درصد رقم خورده است.

بعد از روحانی ، محمدباقر قالیباف با 6 میلیون و 77 هزار و292 رأی ، دوم شد و سعید جلیلی با 4 میلیون و 168 هزار و 946رأی به رتبه سوم دست یافت.

محسن رضایی هم با 3 میلیون و 884 هزار و 412 رأی در جایگاه چهارم قرار گرفت و ولایتی نیز توانست 2 میلیون و 268هزار و 753رأی به دست آورد و پنجم شود.

در نهایت سید محمد غرضی ، 446 هزار و 15 رأی به دست آورد.

تعداد آرای باطله نیز 1 میلیون و 245 هزار و 409 مورد بوده است.

یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ، در روز 24 خرداد 1392 ، برگزار شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n ، kaka ، mohammad ، nasrin67 ، farhad ، mahan ، AliReza ، atefeh.m ، سامانی ، parva ، Ahmad ، hashemi
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ :عصر
ارسال: #2
RE: حسن روحانی ، رئیس جمهور ایران شد
بلاخره خیالمون راحت شد..............................مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad ، nasrin67 ، Rastak432 ، سامانی ، parva
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :عصر
ارسال: #3
تبریکات فراوان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انصافا رئیس جمهور کشورمون باکلاس تشریف دارن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشالله که بتونند واسه مردم کار کنند.
لطفا خبرو ... از اوضاع شهر و جنب و جوش مردم و ... در دسترس دارید بگذارید.
من نه تلویزیون در دسترس دارم و نه دسترسی به هیچ چیزی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، mohammad ، nasrin67 ، Rastak432 ، atefeh.m ، سامانی ، parva ، hashemi
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :عصر
ارسال: #4

شکست اصولگرایی واجب بود؛ واجب تر از نان شب!

لینک خبر:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mohammad ، sahar.n ، nasrin67 ، سامانی ، hashemi
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :عصر
ارسال: #5
سالها بود صدای شادی مردمم را نشنیده بودم، اینهمه تب و تاب، شوق و انتظار... نور امید به دلشون تابیده گویا . نمی دونم چقدرش درسته؟! چقدرش به واقعیت می پیونده ؟! اصلا چیزی درست میشه ؟! دردی از دردامون درمان میشه؟! راستش تو این لحظه نمی خوام هم به این چیزها فکر کنم ...فقط می دونم دلم برای لبخند مردمم تنگ شده بود . شادی تون مبارک و پایدار ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka ، sahar.n ، nasrin67 ، Rastak432 ، mahan ، سامانی ، parva ، hashemi ، Masoud Ebrahimi
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :عصر
ارسال: #6
واقعــــــــــــــــــا تبــــــــــــریک مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mohammad ، kaka ، sahar.n ، سامانی ، parva
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ :عصر
ارسال: #7

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka ، sahar.n ، Rastak432 ، سامانی ، hashemi
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #8
سلام
با اینکه دیشب نخوابیدم صبحم به لطف مرغایه نازنینم که نمی دونم از چی ذوق زده شده بودند محله رو گذاشته بودند روسر نزاشتن بخوابیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینهمه پکری و بی حوصلگی ، وقتی ریاست جمهوری آقای روحانی تثبیت شد خیلی خیلی خوشحال شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وبه همه تبریک میگم . انشا ا... اصلاحات به زودی آغاز میشه

من قط موندم اون 4 میلیون کیان که به جلیلی رای دادن ، خوف انگیزن اون 4 میلیون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، سامانی
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #9
(۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامبا اینکه دیشب نخوابیدم صبحم به لطف مرغایه نازنینم که نمی دونم از چی ذوق زده شده بودند محله رو گذاشته بودند روسر نزاشتن بخوابیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینهمه پکری و بی حوصلگی ، وقتی ریاست جمهوری آقای روحانی تثبیت شد خیلی خیلی خوشحال شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قط موندم اون 4 میلیون کیان که به جلیلی رای دادن ، خوف انگیزن اون 4 میلیون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یکیشون بودم
هرکسی که رئیس جمهور میشه محترمه و باید واسه مردم باشه و به طرفدارای آقای روحانی هم تبریک میگم همشون دوستای خوبم بودن
به رای همه احترام بذارید به جز آقای جلیلی کاندیدای دیگه هم بودن ...نام نبریدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اضافه کنم که همه از یه مملکت هستیم...انشاالله که آقای روحانی کاری کنن که همه ی ما اگه چهار سال دیگه هم کاندید شدن بهشون رای بدیم...اونوقت من یه انتخاب میکنم و به جرات میتونم بگم انتخابم صحیح بودهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط mohammad ، seda ، سامانی
۲۵-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ :عصر
ارسال: #10
(۲۵-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با اینکه دیشب نخوابیدم صبحم به لطف مرغایه نازنینم که نمی دونم از چی ذوق زده شده بودند محله رو گذاشته بودند روسر نزاشتن بخوابیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا انتخابات خوبی بود هم ریاست جمهوری هم شورای شهر

ریاست جمهوری که همونی که میخواستیم شد و باید امید داشته باشیم که وضع مملکت بهتر بشه

شورای شهر هم تقریبا کسانی که خوب بودن رای اوردن برای فارسون ..............

من هنوزم اسامی شورای شهر توی سرم میپیچه وای که شمردن ارا چقد سخته بود...............
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط mohammad ، Rastak432 ، سامانی
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن کامل سخنرانی روحانی در سازمان ملل mahdi hashemi 7 644 ۷-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ :صبح
آخرین ارسال: طراحی وب سایت.
  رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد mostafa haddadi 1 395 ۱۷-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  ضرب و شتم یک روحانی توسط دختران بدحجاب mostafa haddadi 0 317 ۳۰-۶-۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mohammad (۲۰-۶-۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ :عصر)، AliReza (۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ :صبح)، mahdi hashemi (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :صبح)، Rastak432 (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری