شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حضور در فضای مجازی ؟؟زمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 21
بازدید: 1782

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حضور در فضای مجازی ؟؟

۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ :صبح
ارسال: #1
star حضور در فضای مجازی ؟؟
سلام به همه ی خانمها و آقایان

یه سوالی که مدتهاست درگیرش هستم اینه که حضور در فضای مجازی چقدر درسته چقدر نادرسته؟!!
جوابهای متفاوتی براش پیدا کردم ولی در نهایت به یه چیز رسیدم!!!

لطفا نظرات خودتون رو در مورد "حضور در فضای مجازی" بنویسید.

با تشکر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، Ahmad ، mohammad ، sahar.n
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ :صبح
ارسال: #2
RE: حضور در فضای مجازی ؟؟
سلام

منم به این موضوع زیاد فکر کردم و میکنم

و از دید خودم جواب میدم
یعنی چیزی که بهش رسیدم رو میگم

من خودم بیشتر زمانی که در محیط مجازی سپری میکنم وقت تلف کردنه، و به قولی سرگرمیه برام!
خیلی هم شده که بخوام کمتر از محیط مجازی استفاده کنم، ولی به هفته نمیکشه که دوباره روز از نو روزی از نو
راستی میدونید معتاد به کی میگن؟ فکر کنم به منم میگن!

از محیط مجازی باید به درستی استفاده کرد و باید مثل محیط واقعی باهاش برخورد کرد
منتهی این نکته رو هم باید درنظر گرفت که اینجا نمی تونی با طرف مقابلت فیس تو فیس باشی و این نقطه ی ضعف محیط مجازیه، اینه که باعث میشه از یه حرف یا نقل یا رفتاری، چندین برداشت بشه

امیدوارم بتونم روزی بین محیط واقعیم و محیط مجازی که هستم تعادل برقرار کنم(هم از لحاظ اخلاقی هم از لحاظ اختصاص وقت به هر دوشون)
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR ، sinderela ، flower ، kaka ، atefeh.m ، moon ، soshia
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ :عصر
ارسال: #3
هر کی بتونه یه جواب خیلی خوب بده، یه جایزه پیش من داره!! حالا هی بازدید کنید و نظر ندین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، سامانی ، soshia
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ :عصر
ارسال: #4
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ :عصر)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی بتونه یه جواب خیلی خوب بده، یه جایزه پیش من داره!! حالا هی بازدید کنید و نظر ندین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نظر من کشک؟!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی بزارید منظورم از تعادل رو یه مقدار موشکافی کنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید، میری دکتر(البته انشالله هیچ کس به دکتر رفتن احتیاج پیدا نکنه) میگه مثل از این قرص در شبانه روز سه تا بخور، ولی از این یکی هر 24 ساعت یکی
یه تعادلی بینشون برقرار میکنه و نسخه مون رو میپیچه

منظورم از تعادل این نبود که مثلا نصف اوقاتتمون رو در مجازی سپری کنیم نصفش رو هم در محیط واقعی
برای اشخاص مختلف این تقسیم بندی فرق میکنه

سپاس شده توسط STAR ، sima
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ :عصر، توسط Ahmad.)
ارسال: #5
به نظر من به این فضا، فضای مجازی رو میگم، خیلی نباید رو داد. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پررو میشه برامون دردسر درست میکنه. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، hichkas ، STAR ، mahan ، kaka ، سامانی ، sima ، atefeh.m ، maryam ، sahar.n
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ :عصر
ارسال: #6
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ :عصر)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس نظر من کشک؟!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چه حرفیه؟!! ممنون از نظرتون.
بالاخره دوست داریم تعداد افرادی که نظر میدن زیاد باشن، تا از جهات مختلف به این موضوع نگاه بشه...

بازم ممنون به خاطر نظرتون
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ :عصر
ارسال: #7
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ :عصر)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۱-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چه حرفیه؟!! ممنون از نظرتون.
بالاخره دوست داریم تعداد افرادی که نظر میدن زیاد باشن، تا از جهات مختلف به این موضوع نگاه بشه...

بازم ممنون به خاطر نظرتون

خواهش میکنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواسم نبود که بهش اعتبارم دادید!
اگه کشک بود که اعتبار نمی دادیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۸-۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ :عصر، توسط hichkas.)
ارسال: #8
خوب به نظر من حضور در فضای مجازی میتونه جنبه های مختلفی داشته باشه
منظورما اینجوری بیان میکنم :
به نظرتون کسی میتونه بگه کبریت خوبه یا بده .
به نظرتون کسی میتونه بگه چاقو خوبه یا بده .
خوب معلومه کبریت جز ملزومات توی خونه یا حتی همراهمونه ولی میتونه یه زندگی را به آتیش بکشه و کسی نیست که چاقو دستش نگرفته باشه ولی همون چاقو میتونه جون یکی را بگیره که زیادم می گیره
خود من با حضور در فضای مجازی تجربه ها و اطلاعات زیادی می گیرم که جز تو این فضا جایی پیدا نمیشه واگه این فضا نبود برا بدست اوردنش باید بهای زیادی می دادم
در عین حال دیدم کسانی را که با حضور تو این فضا تاوان سنگینی پرداختن یا کلا تباه شدن

ولی از این که بگذریم برای زندگی روزمره خودمون اگه هر کار درست حقیقی را فدای حضور در فضای مجازی بکنیم اشتباهه .
از نظر من تنها وقتی حضور در فضای مجازی درسته که در جهت وقایع حقیقی روزمره ما باشه ودر جهت سرعت یا پیشرفت به سوی اهداف زندگی حقیقی باشه ، حتی اگه از فضای مجازی به عنوان سرگرمی استفاده می کنیم .
البته خوب استثنا هم هست ممکنه اهداف حقیقی یه نفر توی حضور در فضای مجازی باشه مثل کسی که تو این فضا درآمد داشته باشه .
هیچکس . . .
دیگر به دنبال ِ همراه ِ “اوّل” نیستم ! این روزها اول ِ راه ، همه همراهند….
این روزها ، باید به دنبال ِ همراه ِ “آخر” گشت …

.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، STAR ، kaka ، mahan ، Administrator ، سامانی ، soha ، sarina ، sinderela ، sima ، atefeh.m ، nasrin67 ، sahar.n ، ava ، soshia
۱۱-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ :عصر
ارسال: #9
راستی اینم بگم

من اگه بخوام اطلاعات قبل از ورود به دنیای مجازی خودمو، با الان مقایسه کنم خیلی زیاد فرق می کنن
اطلاعات عمومیم به صورت چشم گیری پیشرفت کرد

حتی فکر کنم اگر پام به دنیای مجازی باز نمی شد، نمی دونستم که میتونم دست به قلم هم بشم!

سپاس شده توسط STAR ، hichkas ، kaka ، سامانی ، moon
۱۳-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ :صبح
ارسال: #10
26 نفر از تاپیک بازدید کردند
و تنها سه نفر نظر دادند
حتی استارتر هم نظرشون رو نگفتند!!!

موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حضور در فضای مجازی ؟؟ soshia 3 724 ۲۰-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ :صبح
آخرین ارسال: حامد 114

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mostafa haddadi (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ :عصر)، kaka (۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :عصر)، STAR (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ :صبح)، AliReza (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ :صبح)، hichkas (۱-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :عصر)، Hakim (۱۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ :صبح)، takgirl (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :عصر)، golebita (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری