شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حل مسائل کامل نظریه زبانها و ماشین کتاب پیترلینز ویراست پنجمزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۰۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
پاسخ: 7
بازدید: 2235

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حل مسائل کامل نظریه زبانها و ماشین کتاب پیترلینز ویراست پنجم

۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :صبح
ارسال: #1
حل مسائل کامل نظریه زبانها و ماشین کتاب پیترلینز ویراست پنجم
همکاری و مشارکت درحل تمرینات کتاب نظریه زبانها وماشین ها معروف پیترلینز ویراست پنجم(یا چهارم)

هر کی حاضر همکاری کنه اعلام کنه ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ :عصر، توسط ebrahim.alaee.)
ارسال: #2
RE: حل مسائل کامل نظریه زبانها و ماشین کتاب پیترلینز ویراست پنجم
بنده حاضر به همکاری هستم.حتی اگر مسائل را دقیق و صحیح حل کنید میتونیم بصورت کتاب در یکی از انتشارات معروف تهران چاپش کنم به اسم کسانی که تو حل تمارین همکاری داشته اند.(کتاب انجام و چاپ شد.لینک مشاهده:http://ebrahimalaee.blogfa.com/post/88)
خواستن توانستن است.تلاش و تلاش و تلاش...

کانال تلگرامِ من، شامل معرفی کتابها و روش خرید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وبلاگ ما به آدرس :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Administrator
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر
ارسال: #3
(۲۳-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ :عصر)ebrahim.alaee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده حاضر به همکاری هستم.حتی اگر مسائل را دقیق و صحیح حل کنید میتونیم بصورت کتاب در یکی از انتشارات معروف تهران چاپش کنم به اسم کسانی که تو حل تمارین همکاری داشته اند.

پس عالی میشه کسی
هست همکاری کنه تمرین ها را حل کنیم و این کتاب را چاپ کنیم ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ :عصر
ارسال: #4
سلام

من دارم این کتاب رو میخونم و تمام تمرینها رو هم حل میکنم...............ولی نمیدونم درست هستن یا غلط مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator ، ebrahim.alaee
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ :عصر
ارسال: #5
بخش 1فصل اول را شما کامل می تونید بنویسید؟البته به لینک زیر مراجعه کن راهنمایی خوبی هست کپی نزنید لطفا فقط استفاده کنید
بخش های بعدی فصل دوم را خودم حل کردم ولی رو کاغذ

وبلاگ ما به آدرس :
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :عصر
ارسال: #6
(۲۳-۷-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ :عصر)ebrahim.alaee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخش 1فصل اول را شما کامل می تونید بنویسید؟البته به لینک زیر مراجعه کن راهنمایی خوبی هست کپی نزنید لطفا فقط استفاده کنید
بخش های بعدی فصل دوم را خودم حل کردم ولی رو کاغذ

بله من تمام تمریناتش رو حل کردم و خوب بودن به غیر یکی دو تا اثباتی که کلا با اینجور سوالات مشکل داشتم

الن فصل دوم هستم که تقریبا داره تموم میشه
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :صبح
ارسال: #7
جهت نشر پاسخ ها باید روبرگه و تمیز نوشته بشه تمیرینات بخش اول فصل اول با شماست دیگه در مرحله بعد تمرینات فصل سوم را بنویسید چون تا آخر فصل دوم نوشتیم ما

وبلاگ ما به آدرس :
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل المسائل مفاهیم سیستم عامل سیلبرشاتش ویراست هشتم Administrator 1 712 ۲۹-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ :عصر
آخرین ارسال: ebrahim.alaee

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
63 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ :عصر)، z.d (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، ستاره (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ :عصر)، nasrin67 (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :صبح)، STAR (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :صبح)، fahime.azad69 (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ :عصر)، ebrahim.alaee (۱۴-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ :عصر)، sahar.n (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :صبح)، AliReza (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :عصر)، mahdi hashemi (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ :عصر)، dara (۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ :عصر)، shaytan2008 (۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ :عصر)، asiye (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح)، saberhandavar (۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ :عصر)، rezaamini46 (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر)، azad90 (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ :عصر)، najmehjoon (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، usef64 (۵-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :صبح)، p30doc (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ :صبح)، javadkarimi (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :صبح)، babjan (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر)، dapasht (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ :عصر)، leila1369 (۱-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ :عصر)، gunnersregister (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ :عصر)، مریم مهرنژاد (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :صبح)، بلاعبلاعه (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ :عصر)، arinatoon (۱۴-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ :عصر)، raminnet (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :صبح)، Na30 (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :صبح)، f-aliyan (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :صبح)، lilili (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ :عصر)، teenboy (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :صبح)، olampico100 (۸-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ :عصر)، vshvwiphvw (۳۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :صبح)، مینا محمودی (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح)، hamid jamali (۱۸-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ :عصر)، عسل بانو (۲۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر)، فناوری اطلاعات73 (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :عصر)، adoration90 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر)، Mrisp (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح)، lora20 (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ :عصر)، solin (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ :صبح)، میرزایی (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ :عصر)، neda ghanaei (۷-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ :صبح)، mahdie (۲۶-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ :عصر)، مهدی69 (۲۴-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ :عصر)، nilo eshgh mehdi (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ :عصر)، mina ghadimi (۲۳-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ :عصر)، karbar (۱۸-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ :عصر)، sanaz j (۱۳-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ :عصر)، solmaz123 (۸-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ :عصر)، emadpanel (۲۳-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ :صبح)، mahmoud.. (۵-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ :صبح)، fa.m (۶-۱۲-۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ :صبح)، saharok (۲۳-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ :صبح)، fanaz (۳-۹-۱۳۹۴, ۰۵:۵۰ :عصر)، siavash7233 (۴-۹-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ :صبح)، مریم23 (۷-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ :صبح)، محبوبه 1371 (۲۷-۱۰-۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ :عصر)، fatimaw (۷-۸-۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ :صبح)، meesi1372 (۱۷-۸-۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ :عصر)، SAJDEHGAR (۲۹-۸-۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری