شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

حکایت استاد !زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۳۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: marjan
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 6
بازدید: 493

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حکایت استاد !

۷-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ :عصر
ارسال: #1
حکایت استاد !
این چند روز کم کم نمرات تشریحی یکی یکی از راه میرسند و باز هم شگفتی هایی رو میشه
در اون ها دید ! نمراتی که یه وقت هایی دانشجو رو میبره تو کما ! مثلا دست پایین با پرکردن 5
برگ ورقه منتظر نمره 5 از 7 هستی یهو نمره 2 میاد ! شاید هم 1.75 !! بعضی از استاد ها که
تا 3 رقم گردش حساب میکنن !!!
اخه یکی نیست بگه استاد جون حداقل به اون اندازه که سر کلاس درس دادی توقع داشته باش!
بعضی از اساتید محترم هم که گویا فقط عهد بستن که یک درس رو تا اخر دوران تدریسشون بدن
و اگه بخوای با استاد دیگه ای برداری باید صبر کنی تا این عزیزان بازنشسته شن !
آخه چرا؟؟؟؟
اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hichkas ، MostafA ، SHIRIN ، Administrator ، mina
۸-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ :صبح
ارسال: #2
RE: حکایت استاد !
چراشو میگم بهت عزیزم،به این حرکت میگن عقده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط marjan
۸-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ :صبح
ارسال: #3
یادش بخیر ریاضی 1 رو با یه استاد برداشتم استاده انگار از دماغ فیل افتاده بود همچین یه جورایی دوست داشتم حالشو بگیرم

سر کلاس یه حرفی زدم خیلی بهش ب خورد میان ترم بهم نمره نداد با وجود اینکه میدونستم پایانترم هم به اندازه پاس شدن نوشتم بهم نمره نداد شدمش جمعا 6

رفتم دم در خونشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خونشونم فرخشهره گفتم چرا بهم نمره ندادی ؟ گفت نمره نیاوردی بیوردی هم مینداختمت

بهش گفتم خیلی عقده ای فکر کرد از دماغ فیل افتادی و اومدم

بعد چند وقت دیگه تو دانشگاه دیدمش در اومد با کمال پرویی گفت جزایری ترم بعدم من ریاضی 2 رو بر میدارم تدریس کنم این درس رو نگیرش چون اگه بگیریش بازم میندازمت

خلاصه ترم بعد ما هم ریاضی 2 رو بر نداشتیم پایان ترم بهش گفتم استاد ترم بعد من میخوام ریاضی 2 رو بردارم شما این درس رو برندارین برای تدریس .. چون من میخوام پاسش کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختانه ترم بعدش با یه استاد باحالی ارایه شد و نمرم شد 17 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی دانشگاه فرخشهر عقده ای تر از این استاد ندیدم که ندیدم
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط SHIRIN ، marjan ، AliReza
۸-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ :عصر
ارسال: #4
(۸-۵-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یادش بخیر ریاضی 1 رو با یه استاد برداشتم استاده انگار از دماغ فیل افتاده بود همچین یه جورایی دوست داشتم حالشو بگیرم

سر کلاس یه حرفی زدم خیلی بهش ب خورد میان ترم بهم نمره نداد با وجود اینکه میدونستم پایانترم هم به اندازه پاس شدن نوشتم بهم نمره نداد شدمش جمعا 6

رفتم دم در خونشون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خونشونم فرخشهره گفتم چرا بهم نمره ندادی ؟ گفت نمره نیاوردی بیوردی هم مینداختمت

بهش گفتم خیلی عقده ای فکر کرد از دماغ فیل افتادی و اومدم

بعد چند وقت دیگه تو دانشگاه دیدمش در اومد با کمال پرویی گفت جزایری ترم بعدم من ریاضی 2 رو بر میدارم تدریس کنم این درس رو نگیرش چون اگه بگیریش بازم میندازمت

خلاصه ترم بعد ما هم ریاضی 2 رو بر نداشتیم پایان ترم بهش گفتم استاد ترم بعد من میخوام ریاضی 2 رو بردارم شما این درس رو برندارین برای تدریس .. چون من میخوام پاسش کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختانه ترم بعدش با یه استاد باحالی ارایه شد و نمرم شد 17 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی دانشگاه فرخشهر عقده ای تر از این استاد ندیدم که ندیدم
همین آدم ... این ترم به اکثربچه ها میانترم داد جز اونایی که براش ایمیل زدن!این وسط اصلا کسی که واسه نمره ایمیل زده بود با من که سوال پرسیده بودم و تاکید کرده بودم این ایمیل ربطی به نمره نداره یکی بود!!!فکر کن تاچه حد منطق از این فرخشهریا میباره!!!
5تا استاد فرخشهری داشتم فقط خانم فاتحی و میرزاپور خوب بودند و بقیه اوج منطق بووووووق!!!
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۸-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ :عصر
ارسال: #5
بچه ها من بدون ابنکه پروژه امو کاری بکنم,استاد واسم20رد کرده,تائید اولیه و حتی تائید نهایی هم شده!

تحویل پروژه به چه شکله؟
حتما باید امضا استاد توی چاپ شدش باشه یا فقط درج نمره به عهده استاده؟
دانشگاه 1نسخه چاپی میخواد با سیدیش؟
بعد پروسه کارای فارغ التحصیلی چطوریه؟
ممنون
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۸-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #6
(۸-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ :عصر)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من بدون ابنکه پروژه امو کاری بکنم,استاد واسم20رد کرده,تائید اولیه و حتی تائید نهایی هم شده!

تحویل پروژه به چه شکله؟
حتما باید امضا استاد توی چاپ شدش باشه یا فقط درج نمره به عهده استاده؟
دانشگاه 1نسخه چاپی میخواد با سیدیش؟
بعد پروسه کارای فارغ التحصیلی چطوریه؟
ممنون

من دو نسخه پروژه چاپ کردم یکیشو دادم به استاد یکیشم دادم کتابخونه سی دی ندادم

موقع تسویه حساب باید یه فرمه امضا بگیری از مسئولین یه قسمتش رو ریئس کتابخونه باید امضا کنه تا پروژتون رو تحویل نداده باشین کتابخونه براتون مهر و امضا نمیکنند
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، marjan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حکایت زندگی ما amir_ch_1367 0 351 ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: amir_ch_1367
  حکایت اصفهانی زبل nasrin67 0 347 ۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67