شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خاطراتی تلخ از دانشگاهزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 38
بازدید: 4125

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطراتی تلخ از دانشگاه

۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ :عصر، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #1
خاطراتی تلخ از دانشگاه
یادمه ترم 6 یا 5 بود. طبق معمول هر ترم سرم توی کار خودم بود. بعضی کلاس ها را میومدم. با یکی از خانم ها گروهی پروژه برداشته بودم. راستش استاد گفته بود پروژه را می شه دو نفره انجام دادم. پیش خودم گفتم که حالا که انجامش دادم به بچه ها هم بگم هر کس خواست بیاد تا با هم نمره بگیریم. خلاصه خواستم برم با آقایون صحبت کنم که ببینم کی میاد. همشون واسه من ادعاشون شد. گفتن از اینترنت می گیرن. اصلا خودشون گروه بندی کرده بودن. طبق معمول همیشه واسم ادعا می کردن ولی در آخر هیچ غلطی نمی کردن. خلاصه رفتم به خانم ها گفتم. یکی حاضر شد با بنده هم گروهی بشه. طبق معمول تنها و اولین گروه ما بودیم که تحویل دادیم. یه رابطه هم کلاسی بین ما شکل گرفته بود. واقعا گروه خوبی شده بودیم. دختر خوبی بود با یک بار گفتن یاد گرفت. این هوشش باعث تعجب من شده بود. خلاصه از این حرفا که بگذریم بعد از مدتی ایشون یه ایمیل برای من فرستادن مبنی بر یک سری مسایل. الان داشتم ایمیل هام را بررسی می کردم که دوباره ایمیلشون را دیدم. ایمیل ایشون را برای شما می ذارم که ببینید چیا توی اون دانشگاه کشیدم.

hameye bacheha ta mikhan az shoma harfi bezanan jeloye man chizi nemigan va migan to miri behesh migi
vaghean nemidonam chera bacheha in fekraro dar morede man mikonan.

Aghaye ebrahimi man nagoftam man gheybate shoma ra mikardam migam bacheha vaghti mikhan az shoma harfi bezanan age man onja basham va befahmam migan hala nari behesh begi
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #2
RE: خاطراتی تلخ از دانشگاه
خوب این که تلخ نیست....
طرز تفکری بسیار شیرین و به یادماندنی هست
حالا اون خانم ازشون خبری دارید؟خوب هستند؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ :عصر
ارسال: #3
تیک ایت ایزی مهندس ....

Take It Easy
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، kaka
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ :عصر
ارسال: #4
خبری ازشون که از همون ترم بعدش ندارم. کلا سرم توی کار خودم بود. کار به کار کسی نداشتم.
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ :عصر
ارسال: #5
(۱۵-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیک ایت ایزی مهندس ....

Take It Easy

اوکی دوکی. ایتس نات پرابلم.

داشتم ایمیل هام را بررسی می کردم. دیگه کم کم داریم می ریم سربازی داشتم همین جوری توی ایمیلم تاب می خوردم گفتم واسه شما هم این خاطره را بذارم.
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ :عصر
ارسال: #6
کدوم ماه اعزام میشید؟
کدوم شهر قراره برید؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ :عصر
ارسال: #7
والا اگر دیگه دانشگاه دست از سرمون برداره می خوام اعزامم را برج 8 بزنم. شهر هم تهران. دوست ندارم این دو سال نزدیک به جایی که دارم نسبت بهش نفرت پیدا می کنم. باشم.
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #8
مگه دست خودتونه که بخواین بزنید ؟؟

از چه شهری نفرت دارید؟؟ از شهرکرد؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ :عصر
ارسال: #9
بله اگر دانشگاه تا آخر هیمن هفته ها بنده را آزاد کنه دنبال کارها اعزامم می یوفتم و می تونم و وقت دارم که تاریخ اعزامم را بندازم برج 8. کلا از این شهرهای چهارمحال دارم نفرت پیدا می کنم.
 سپاس شده توسط nasrin
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ :عصر
ارسال: #10
هم تاریخ اعزام تعیین میکنید و هم محل خدمتتون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
5 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sahar.n (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ :صبح)، مینا (۱۸-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، omid_rr2002 (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ :صبح)، karba (۶-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :صبح)، abbss (۲۲-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری