شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خانومها جواب بدن لطفا(ورود آقایون ممنوع)زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۵۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: z.d
پاسخ: 5
بازدید: 636

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانومها جواب بدن لطفا(ورود آقایون ممنوع)

۱۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ :عصر
ارسال: #1
خانومها جواب بدن لطفا(ورود آقایون ممنوع)
با سلام خدمت همه دوستان و خانومهای محترمه انجمن
میخواستم بدونم اگر خانومهای تالار ی روزی مرد بشن چه پارامتری را برای دور ماندن از نگاه به نامحرم بیشتر رعایت می کردند و چطور خودشون را از این گناه مصون میداشتند
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ :عصر
ارسال: #2
RE: خانومها جواب بدن لطفا(ورود آقایون ممنوع)
با توجه ب اینکه موارد پاره ای غرض ورزی مشاهده میشه در خصوص افتخار و مفتخر و دور از جون و ...
خانمها تا اطلاع ثانوی اعتصاب کرده و سکوت میکنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sarina
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ :عصر
ارسال: #3
سیما خانم غرض ورزی حذف شد حالا بفرمائید
 سپاس شده توسط sima
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #4
خب ممنون از شما مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا باید فکر کنیم اگر یک روز این ننـــــــــــــــــگ ب سرمان آوار شد چه کار باید کنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(اینو از این بابت گفتم که اون یکی پست ویرایش نشدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط sarina
۱۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #5
جوابِ من اینه:
من از این شلوار لی تنگا نمی پوشیدم، موهامو سیخ سیخ نمی کردم، هِی خودمو واسه دخترا خوار نمی کردم(منظورم با حرفه - این طوری که هِی خودمو واسه دخترا لوس کنم ... )
خوب نظرا مختلفه - ولی به نظرِ من، این طور آدما چِندش آورن - حالا دختر یا پسر فرقی نمی کنه.
خوب آدما توی یه سنی دوست دارن مورد توجه واقع بشن ولی هرکسی ، زن یا مرد، فرقی نمی کنه، اگه بخواد دلِ طرفِ مقابل را بدست بیاره، این طور جلوه گری ها اثرِ سوء داره. یا اگر هم موفق بشه، واسه یه مدت کوتاهه.
اگه کسی سنگین باشه، طرفِ مقابل جذبش میشه ، دیگه نیاز به جلوه گری نیست. من این طور می پسندم: ساده ، زیبا و شیک بدونِ عشوه گری
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sima ، amir_ch_1367 ، sahar.n
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
star گپی با دختران تالار (ورود آقایان ممنوع) STAR 3 638 ۲۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ :صبح
آخرین ارسال: سامانی
  آقایان جواب بدن لطفا (ورود خانوما ممنوع) user 10 1,299 ۳۰-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ :عصر
آخرین ارسال: hichkas
  خانوما , آقایون توجه کنن Ahmad 0 432 ۲۲-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  خدایی همه ب این سوال جواب بدن(لطفا) mostafa haddadi 16 1,496 ۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
STAR (۵-۴-۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ :صبح)، sinderela (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری