شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خبـــــــــــر خبـــــــــــــرزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 10
بازدید: 920

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبـــــــــــر خبـــــــــــــر

۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ :عصر
ارسال: #1
1 (13) خبـــــــــــر خبـــــــــــــر
سلام بچه ها.امیدوام حال همگی خوب باشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقد دلم واسه سایت تنگ شده بود که نگومهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی چه کنیم از درس ،چه کنیم از این اشتراکای ای دی اس ال ونریختن پول به حسابشونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها فک کنین من دیگه فارغ التحصیل شدم،نمیدونم چرا اصلا باورم نمیشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چند وقته هم که نبودم فقطه فقطه فقط واسه امتحانام بود که این دو تا آخریم خوب بدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی چه خبر از میتینگ؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها بیاین ی ملاقات داشته باشیم همگی باهم،بد نیست که همدیگه رو بشناسیم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها بیاین تو این تاپیک کسایی که فارغ التحصیل شدن یا نشدن و چه گرایشی هستن و چه ترمی اعلام موجودیت کننمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، maryam ، nasrin
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ :عصر
ارسال: #2
RE: خبـــــــــــر خبـــــــــــــر
دارم میرم ترم 5 مهندسی نرم افزار
 سپاس شده توسط mahan
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ :عصر
ارسال: #3
سلام ماهان خانم
نبودی جات خالی یک میتینگی برگزارشد که نگو و نپرس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۹-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ :عصر
ارسال: #4
راستی یادم رفت تبریک فارغ التحصیلیتون بگم.
مبارکه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mahan
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ :صبح
ارسال: #5
(۱۹-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی یادم رفت تبریک فارغ التحصیلیتون بگم.
مبارکه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا تاپیک رو منحرف میکنید اینقدر
تبریک رو که با پیام هم میتونستید بگید
همه چی گفتید جز جواب سوال ماهان خانم رو
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ :صبح
ارسال: #6
پ آقای نمکی دعوا دارید؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب گفتن چه خبرازمیتینگ منم جواب دادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ :صبح
ارسال: #7
(۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ :صبح)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پ آقای نمکی دعوا دارید؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب گفتن چه خبرازمیتینگ منم جواب دادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش اصلا به روحیات من دعوا میخوره؟
اره شاید بخوره از کجا معلوم
ولی بزرگتری گفتن کوچیکتری گفتن
حالا اینارو ول کنید
ترم چندید؟چه رشته ای؟
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ :صبح
ارسال: #8
آخه آقای نمکی شما مگه میشه باکنجکاویتون هنوز ندونید من ترم چندهستم و کجامیخونم؟

اخه من که تواون تاپیک الکی ننوشتم کنجکاو هستید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مدیران میان اخطارمیدن که اینجا چت روم شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ :صبح
ارسال: #9
(۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ :صبح)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه آقای نمکی شما مگه میشه باکنجکاویتون هنوز ندونید من ترم چندهستم و کجامیخونم؟

اخه من که تواون تاپیک الکی ننوشتم کنجکاو هستید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مدیران میان اخطارمیدن که اینجا چت روم شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنج کاو هستم ولی فوضول که نیستم ببینم ملت چیکار میکننمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه جان خودم نمیدونممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینارو ول کنید،بپردازید به اصل مطلب
چه رشته ای ترم چند؟قصدت ازین رشته چی بوده؟همدستات کیا هستن؟
۲۰-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ :صبح
ارسال: #10
من پارسال فارغ التحصیل شدم؛ نرم افزار
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری