شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ختم قرآن در ماه رمضان سال 92زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: Ahmad
پاسخ: 24
بازدید: 2143

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ختم قرآن در ماه رمضان سال 92

۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ :صبح
ارسال: #1
ختم قرآن در ماه رمضان سال 92
سلام بچه ها
موافقید امسال هم مثل پارسال توی این ماه عزیز ختم قرآن بذاریم؟

شروع کنیم؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، سامانی ، mostafa haddadi ، atefeh.m ، af.rad ، mahan ، Rastak432 ، ستاره ، Administrator ، neda.m ، Ahmad
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ :عصر
ارسال: #2
RE: ختم قرآن در ماه رمضان سال 92
امروز روز اول بود کی قرآن خوند؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قراره جزء جزء بخونیم من جزء7 رو امشب میخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زودتر شروع کنید دیگه
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر
ارسال: #3
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز روز اول بود کی قرآن خوند؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قراره جزء جزء بخونیم من جزء7 رو امشب میخونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زودتر شروع کنید دیگه

زری پس چرا ی هوووووووووو رفتی جز 7؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسال به ترتیب بچه ها جزها رو بر میداشتن....امسالم همون طوری باشه نظم بیشتره گلممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Rastak432 ، neda.m
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ :عصر
ارسال: #4
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زودتر شروع کنید دیگه

زری پس چرا ی هوووووووووو رفتی جز 7؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسال به ترتیب بچه ها جزها رو بر میداشتن....امسالم همون طوری باشه نظم بیشتره گلممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخ چون من با نظم مخالفممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه من جزء 1 رو میخونممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط mahan ، neda.m ، ستاره
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ :عصر
ارسال: #5
سلام بچه ها نماز و روزه تون قبول باشه
من جزء 1 رو خوندم
التماس دعا
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
 سپاس شده توسط mahan ، Rastak432 ، neda.m
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ :عصر
ارسال: #6
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ :عصر)maryam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها نماز و روزه تون قبول باشه
من جزء 1 رو خوندم
التماس دعا

عزیزم جزء 1 رو کاربر rastak میخونن شما جزء 2 رو زحمت بکشین قرائت کنین.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط Rastak432 ، neda.m
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ :عصر
ارسال: #7
سلام به همه من هم جزء 30 رو میخونم ، نماز و روزتون قبول باشه ان شاالله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
 سپاس شده توسط سامانی ، Rastak432 ، sahar.n ، mahan ، neda.m
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :عصر
ارسال: #8
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ :عصر)ستاره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه من هم جزء 30 رو میخونم ، نماز و روزتون قبول باشه ان شاالله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره جون پس ترتیب چی شد آیا؟؟؟؟
به ترتیب جزء ها رو انتخاب کن خانم گلممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط neda.m ، ستاره
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ :عصر
ارسال: #9
با سلام خدمت دوستان
همونطور که خانم ماهان گفتند قراره مثل پارسال جز خوانی رو به ترتیب داشته باشیم
مریم خانم گفتند جزء 1 رو خوندند پس خانم بیات شما لطف کنید و جزء 2 رو قرائت فرمایید

جزء اول : کاربر maryam
جزء دوم : کاربر rastak432
 سپاس شده توسط ستاره
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :صبح
ارسال: #10
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ :عصر)ستاره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره جون پس ترتیب چی شد آیا؟؟؟؟
به ترتیب جزء ها رو انتخاب کن خانم گلممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس یادتون باشه من سیومین نفرم که جز می خونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ختم قرآن در ماه رمضان سال 93 شاسلطان 6 393 ۱۶-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ :صبح
آخرین ارسال: شاسلطان
  ختم قرآن mahan 204 20,648 ۱۳-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: AliReza

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
25 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، MostafA (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :عصر)، mostafa haddadi (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ :عصر)، Ahmad (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ :عصر)، kaka (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ :صبح)، ستاره (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ :صبح)، nasrin67 (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :عصر)، seda (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ :عصر)، atefeh.m (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ :عصر)، mahan (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ :عصر)، maryam (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ :عصر)، moon (۱-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، سامانی (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ :عصر)، sahar.n (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :عصر)، neda.m (۲۳-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ :عصر)، AliReza (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، af.rad (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، mahdi hashemi (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، parva (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، soha (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ :عصر)، Rastak432 (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ :عصر)، شاسلطان (۱۱-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ :عصر)، heram (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح)، miladziveh (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :عصر)، ساشلاخمهشد (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری