شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خداحافظی کریمی و مهدوی کیازمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 3
بازدید: 541

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خداحافظی کریمی و مهدوی کیا

۱۵-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
خداحافظی کریمی و مهدوی کیا
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی کریمی پس از شکست در فینال جام حذفی مقابل سپاهان اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم و حرفی ندارم، همه چیز تمام شده و باید به آینده فکر کنیم. برای مهدوی‌کیا ناراحتم که در شب آخری که در فوتبال بود به حقش و قهرمانی نرسید. جا دارد به هواداران بازیکنان و مسئولان سپاهان این قهرمانی را تبریک بگویم.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی در پاسخ به این سؤال که دو بار از سپاهان پیش افتادید اما در نهایت بازی را واگذار کردید مشکل چه بود، گفت: بازی فوتبال است و هزار و یک اتفاق می‌افتد. به نظرم سپاهانی‌ها از لحاظ روحی و روانی از ما آماده‌تر بودند و 2 بار عقب‌افتادگی را جبران کردند.

بازیکن پرسپولیس گفت: به نظرم مردم همه مسائل را به خوبی می‌دانند. من از همه طرفدارانی که کمک و حمایتم کردند تشکر می‌کنم. ما که نتوانستیم برای آنها کاری کنیم، امیدوارم بازیکنان جوان‌تر نتایج بهتری با پرسپولیس بگیرند.

کریمی با اعلام خبر خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال عنوان کرد: همین امشب خداحافظی‌ام را اعلام می‌کنم و فکر می‌کنم باید به مسائل دیگر زندگی‌ام برسم. از فوتبال خداحافظی می‌کنم و دیگر برای تیم ملی هم بازی نخواهم کرد. بعضی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که دیگر جای ماندن ندارید.

وی ادامه داد: اگر می‌بردیم هم همین تصمیم را می‌گرفتم، چون قبلاً این موضوع را می‌دانستم و تنها خانواده‌ام از این کارم باخبر بودند. شب بدی را برای این کار انتخاب کردم. می‌روم تا کسانی که دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند فوتبال را به روزهای اوج خود برسانند. من و مهدوی‌کیا باید به دنبال کارمان برویم.

کاپیتان پرسپولیس اظهار داشت: در مدتی که در فوتبال بودم خاطرات تلخ و شیرین زیادی داشتم و خدا را شکر می‌کنم که سالم از مستطیل سبز خارج می‌شوم.

کریمی در پایان عنوان کرد: من نمی‌توانم پاسخگوی مسائل و مشکلات پرسپولیس باشم و از شما رسانه‌ها نیز می‌خواهم که فقط واقعیت‌ها را بنویسید. باز هم شرمنده هواداران هستم.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Rastak432 ، MostafA ، Ahmad ، mahdi hashemi
۱۵-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :عصر
ارسال: #2
RE: خداحافظی کریمی و مهدوی کیا
ایسنا: بازیکن باسابقه پرسپولیس بعد از خداحافظی از این تیم گفت: این آخرین بازی من برای پرسپولیس بود و دیگر همه چیز تمام شد.
مهدی مهدوی‌کیا پس از خداحافظی از فوتبال با ناکامی در فینال جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: دوست داشتم با قهرمانی از فوتبال خداحافظی کنم اما ما در حالی که دو بار جلو افتاده بودیم نتیجه را واگذار کردیم. این بدترین حالتی بود که می‌توانستم پیش‌بینی کنم. واقعا برایم سخت بود. شرمنده هواداران شدیم. دیگر نمی‌دانم چه بگویم. سخت‌تر از این نمی‌توانست باشد.

وی همچنین درباره حضور چند دقیقه‌ای‌اش در بازی بیان کرد: از قبل هم قرار بود 5 دقیقه بازی کنم و امروز هم همین اتفاق افتاد اما بدترین حالت رقم خورد و با شکست از پرسپولیس خداحافظی کردم. هواداران امروز واقعا سنگ تمام گذاشتند و ممنون‌شان هستیم. شرمنده آن‌ها شدیم. امروز یکی از بدترین روزهای ورزشی‌ام بود.
مهدوی‌کیا همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا اگر باشگاه پرسپولیس بازی دوستانه‌ای برای خداحافظی‌اش در نظر بگیرد، حاضر به بازی خواهد شد بیان کرد: دیگر بازی نمی‌کنم و تمام شد. اگرمقابل هامبورگ هم دوستانه برگزار کنند، دیگر بازی نمی‌کنم و این آخرین بازی‌ام برای پرسپولیس بود.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، Ahmad ، mahdi hashemi
۱۵-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #3
RE: خداحافظی کریمی و مهدوی کیا
رويانيان:
از جانم مايه مي‌گذارم تا کريمي را منصرف‌کنم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از جانم مايه مي‌گذارم تا علي کريمي را از تصميمش مبني بر خداحافظي از فوتبال منصرف کنم.

محمد رويانيان درباره از دست دادن قهرماني جام حذفي و شکست مقابل سپاهان گفت: بايد اين جام را تقديم مهدوي‌کيا مي‌کرديم اما مقابل چشم هوادارانمان و ميليون‌ها بيننده آن را از دست داديم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: از کسي ايراد نمي‌گيرم اما دو ضربه پنالتي باعث شد اين اتفاق بيافتد. از تمام هواداراني که 120 دقيقه يار پرسپوليس بودند، معذرت مي‌خواهم.

مديرعامل پرسپوليس درباره خداحافظي کريمي گفت: از جانم مايه مي‌گذارم تا علي کريمي را منصرف کنم چون وي اين تصميم را تحت فشار گرفته است.

رويانيان درباره اينکه گفته مي‌شود يحيي‌گل‌محمدي هم خداحافظي کرده است، گفت: هنوز درباره خداحافظي يحيي چيزي نشنيده‌ام. فعلاً حرفي نمي‌زنم تا بعد.

وي افزود: مي‌توانستيم يک روز به ياد ماندني را داشته باشيم اما همه چيز خراب شد. به سپاهان تبريک مي‌گويم اما ما هم خيلي سختي کشيده بوديم که متأسفانه جام را از دست داديم.

رويانيان تصريح کرد: امروز شرمنده مردم و مهدوي‌کياي بزرگ شديم. آقا مهدي ما را ببخش چون بايد با قهرماني خداحافظي مي‌کردي. از او تشکر مي‌کنم که بزرگ بود و زحمات بي‌شائبه‌اي براي پرسپوليس کشيد.

مديرعامل پرسپوليس گفت: روز تلخي بود، دو بار جلو افتاديم اما فوتبال روي ناخوشش را به ما نشان داد. بخشي از ناراحتي هواداران را بايد جبران کنيم. از هيچکس نمي‌خواهم ايراد بگيرم اما مي‌توانستيم بازنده نباشيم مخصوصاً مقابل اين هواداران که تيم‌شان را عاشقانه تشويق کردند.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mahdi hashemi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویژه‌برنامه ۲۰۱۴ باحضور کاپیتان سابق تیم‌ملی/مهدوی‌کیا مهمان برنامه فردوسی‌پور mahdi hashemi 0 177 ۲۱-۳-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  استیلی: کریمی قطعاً به دربی نمی‌رسد mahdi hashemi 0 346 ۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ :صبح
  BMW کریمی پنچر شد، دیر به تمرین رسید mahdi hashemi 0 324 ۷-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ :عصر
  مهدوی‌کیا و آقازمانی برای بازی با فولاد مشکلی ندارند mahdi hashemi 0 335 ۷-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ :عصر
  کریمی مسموم شد manjoon 0 317 ۶-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
  علی کریمی...... manjoon 0 353 ۱۷-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
  به سلامتی علی کریمی... MostafA 1 444 ۳-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
engin_atefe (۲۵-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری