شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۰۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامانی
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 106
بازدید: 7856

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟

۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ :عصر
ارسال: #1
خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟
بیاید خطرناکترینو بامزه ترین خاطره شیطونیتونو تعریف کنیدو به بهترین خاطره سپاسو اعتبار بدیم.موافقید دوستان؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، Ahmad ، Masoud Ebrahimi ، marjan ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، sima ، nasrin ، Administrator ، sarina ، sahar.n ، sama ، farhad
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :عصر
ارسال: #2
RE: خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟
اولیشو خودم میگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادمه دوم راهنمایی بودم

اولین صبحگاه سال بود.اصولا ناظما تو همون جلسه ی اول گربه رو دم حجله
میزدن زمین تا اونایی که تازه اومدن راهنمایی حساب کار دستشون بیاد...

اگه بگم شیطون ترین بچه ی مدرسه من بودم اغراق نیست.منو همیشه میذاشتن جلوی صف که ببینن دارم چکار میکنن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه ناظممون داشت ایراد سخن میکرد که دانش اموز منضبط چه ویژگی هایی داره

-:دانش اموز منضبط دیر نمیاد،غیبت بیجا نمیکنه،شیطونی نمیکنه،تو محیط مدرسه دعوا نمیکنه و از این چیزا....

منم اول صف یه سکه تو دستم بود و با شصتم پرتش کردم سمت ناظم که داشت افاضات میکرد

کار خدا رو ببین که سکه صاف خورد به میکروفون ناظم و پایه اش شکست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یدفه حرفاشو قطع کرد و گفت دانش اموز منضبط میخواین!!این فروزنده.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بالا بینم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه به همه نشونمون دادن و میله و میکروفونو گذاشتن رو دوشمون تا بریم جوشش بدیم و بیایم..
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka ، seda ، سامانی ، sima ، nasrin ، Ahmad ، mahan ، nasrin67 ، yasi ، pegah.kh
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #3
جسارتا عرض میکنم جناب فروزنده...شما راهنمایی و دبیرستان کدوم مدرسه بودید؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی این شیطنتها ،آقای جزایری هم شریک جرم بودن؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ :عصر
ارسال: #4
پایه میکروفن هم پایه میکروفن های قدیم
یعنی چی با یه سکه کوچولو بشه پایه میکروفن رو شکست ...

یعنی ضرب شصت متین اینهمه قویه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محالــــــــــــــــــــه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ :عصر
ارسال: #5
دومیشم من میگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو کوچه مون واسه خودم سلطانی بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه همسایه داشتیم که اصلا از قیافه اش خوشم نمیومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره عشق مرغ و خروس بود و مام دنبال یه بهونه که بزنیمش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه یروز یکی از مرغاش دم خونه ی ما بی تربیتی کرد و ....
با همکاریه یکی از بچه محلا یه نقشه کشیدیم و خلاصه به بهانه ی خروس پاپر سفید کشوندیمش تو بیابون بالای کوچه مون..
با توسل به زور و تهدید یه چاله از قبل کنده شده پیدا کردیم و پسره رو خوابوندیم توشو خاک ریختیم روش.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه به جایی رسیدیم که اون بابا فقط کله اش از خاک بیرون بود
یدفه دیدیم ننه و خواهرای پسره دارن میزنن تو سرشون میدون میان سمت ما
مام همچین میدویدیم که پاهامون میخورد پس کله مون
از دور دیدیم امبولانسی و پلیسی و....
به رفیقم گفتم خلاص میریم زندان و فردا عکسمونو تو روزنامه میزنن....
خلاصه با پا در میونی دایی و بابا و مامانم گذشت ولی یه هفته ای تو محله افتابی نمیشدیم چون احتمال کشت و کشتار بود....
بنده خدا اشغالی محل یه ماهی سراغ بیلشو از من میگرفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، sima ، nasrin ، Ahmad ، seda ، mahan ، nasrin67 ، pegah.kh ، sahar.n ، سامانی
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #6
(۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جسارتا عرض میکنم جناب فروزنده...شما راهنمایی و دبیرستان کدوم مدرسه بودید؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی این شیطنتها ،آقای جزایری هم شریک جرم بودن؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهنمایی و دبیرستان،تیز هوشان دکتر هشترودی مشهد
نه بابا امین خیلی ساکت بود
فقط وقتایی که دروازه وا میستاد.....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #7
(۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ :عصر)The DaRk PrOpheT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دومیشم من میگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو کوچه مون واسه خودم سلطانی بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه همسایه داشتیم که اصلا از قیافه اش خوشم نمیومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره عشق مرغ و خروس بود و مام دنبال یه بهونه که بزنیمش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه یروز یکی از مرغاش دم خونه ی ما بی تربیتی کرد و ....
با همکاریه یکی از بچه محلا یه نقشه کشیدیم و خلاصه به بهانه ی خروس پاپر سفید کشوندیمش تو بیابون بالای کوچه مون..
با توسل به زور و تهدید یه چاله از قبل کنده شده پیدا کردیم و پسره رو خوابوندیم توشو خاک ریختیم روش.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه به جایی رسیدیم که اون بابا فقط کله اش از خاک بیرون بود
یدفه دیدیم ننه و خواهرای پسره دارن میزنن تو سرشون میدون میان سمت ما
مام همچین میدویدیم که پاهامون میخورد پس کله مون
از دور دیدیم امبولانسی و پلیسی و....
به رفیقم گفتم خلاص میریم زندان و فردا عکسمونو تو روزنامه میزنن....
خلاصه با پا در میونی دایی و بابا و مامانم گذشت ولی یه هفته ای تو محله افتابی نمیشدیم چون احتمال کشت و کشتار بود....
بنده خدا اشغالی محل یه ماهی سراغ بیلشو از من میگرفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی این شیطنت یه طرف

خط آخرش یه طرفمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط kaka
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ :عصر
ارسال: #8
(۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پایه میکروفن هم پایه میکروفن های قدیم
یعنی چی با یه سکه کوچولو بشه پایه میکروفن رو شکست ...

یعنی ضرب شصت متین اینهمه قویه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محالــــــــــــــــــــه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میکروفونو به یه بست الومینیومی بسته شده بود
ولی هنوزم به اون شکستنه مشکوکممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #9
من خیلی دلم میخاد از خاطرات خودتون با آقای جزایری بگید. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا ازش کتک خوردید؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فکر میکردم شما از بدو تولد با برادر امین دوست بودید.ولی ظاهرا مشهد بودید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش به خاطر تیزهوش بودنتون بود که اینجور شیطون بودید.منم تیزهوشان فرزانگان شهرکرد بودم ولی خیلی عاقل بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ :عصر
ارسال: #10
یکی دیگه ام بگم و میرم بخوابم
پارسال دمه عید تو مغازه..
اول فضارو تصور کنین:شاید ده نفر تو مغازه ان که بیشترشون خانمن
منم پشت میز نشستمو تلفنا پشت سرهم زنگ میخورن
موبایلم تو دستم یکی پشت خطه
یکی از تلفنا داره زنگ میخوره و منم دارم با اون یکی تلفن حرف میزنم
گوشی رو بر میدارم و به جایه یه لحظه گوشی بلند میگم:یه لحشه گوزی....... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ده دقیقه ای مغازه رو هوا بود و تا یه ماه هرکی تو تو خیابون سعدی منو میدید میخندید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، سامانی ، sima ، mahan ، nasrin67 ، yasi
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
27 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ :صبح)، mostafa haddadi (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ :عصر)، mohammad (۲۵-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ :صبح)، nasrin67 (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ :صبح)، sarina (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :عصر)، fahime.azad69 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :صبح)، mahan (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :صبح)، سامانی (۲۴-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ :عصر)، sahar.n (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ :عصر)، pegah.kh (۲۳-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ :صبح)، AliReza (۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ :عصر)، af.rad (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ :عصر)، farhad (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ :عصر)، mahdi hashemi (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ :عصر)، sinderela (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :صبح)، sara23 (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :صبح)، engin_atefe (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ :عصر)، Rastak432 (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ :عصر)، sahar.i (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ :عصر)، parnia (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، sama (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح)، mahaya67 (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :صبح)، sadaf.sh (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :عصر)، mina.happy (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ :عصر)، poo1a (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ :عصر)، hamid.amir20 (۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری