شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟زمان کنونی: ۳-۱۱-۱۳۹۶، ۰۵:۴۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامانی
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 106
بازدید: 8058

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟

۲۶-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ :عصر
ارسال: #1
خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟
بیاید خطرناکترینو بامزه ترین خاطره شیطونیتونو تعریف کنیدو به بهترین خاطره سپاسو اعتبار بدیم.موافقید دوستان؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، Ahmad ، Masoud Ebrahimi ، marjan ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، sima ، nasrin ، Administrator ، sarina ، sahar.n ، sama ، farhad
صفحه 11 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ :عصر
ارسال: #101
RE: خطرناکترین شیطونی که تو بچگی انجام دادین چیه؟؟؟
اينم بگمو برم بخوابم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كلاس اول يا دوم دبستان بودم كه اون زمان هنوز گاز كشي نبود . منو داداش كوچيكم ك 2سال از خودم كوچيكتره مثلني رفتيم كپسول گاز رو عوض كنيم و بياييم البته هميشه اينكارو ميكرديم ، تو راه كه تابش ميداديم و ميرفتيم يه جدول بزرگي بود كه تو تابستونم بود و پر لجن بود كپسول گاز رو هل داديم انداختيم تو جدول و هيشكي نبود بره بياردش بالا ماهم دوتايي رفتيم داخل با هر مكافاتي بود اورديمش بالا و قشنگ تا زير گردنمون پر لجن بود ،برگشتيم خونه مامانم اول قشنگ چزوندمون بعد انداختتمون تو حموم و انقد سابيدمون كه نزديك بود تموم بشيم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط Rastak432 ، af.rad ، AliReza ، سامانی
۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ :عصر، توسط farhad.)
ارسال: #102
يه چي بگم همه خوف كنيد!!!
كلاس دوم يا سوم راهنمايي بودم يه سگ تو يه خرابه محلمون بود تصميم گرفتيم كه اون سگ رو آتيش بزنيم و برنامه ريزي كرديم هر كي يه چي اورد و تو يه ساعت خلوت تو غروب زمستون اينكارو كرديم من فقط يه كبريت بردم و ديگه كاري نكردم خلاصه پروژه رو شروع كرديم و يه پتو هم داشتيم واسه خاموش كردنش آتيشش كه زديم دويد سمت خونه كه تو اون موقعيت بود و از شانس بد ما ،صاحب خونه يه مرد ميانسال بود كه با موتور خواست بياد بيرون كه كه طرف خوف كرد و ماهم با پتو دنبالش و خلاصه سوخت تا فقط يه پوست ازش موند،اين باعث شد كه عمليات لو بره و هنوزم كه سرزنش ميشم و عذاب وجدان بگيريم .
خدا مارو ببخشه !
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza ، af.rad ، سامانی
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ :صبح
ارسال: #103
ها فرهاد من اون سگی که آتیش زدید رو یادمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، farhad ، سامانی
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر
ارسال: #104
(۸-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها فرهاد من اون سگی که آتیش زدید رو یادمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای جزایری اون غازه که زیر گرفتن هم یادتونه انگار از شما نام بردنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط farhad ، سامانی
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ :عصر
ارسال: #105
آره دوران دبیرستان هم من یه غاز زیر گرفتم کجا نوشتن ? من ندیدم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، farhad
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ :عصر
ارسال: #106
(۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره دوران دبیرستان هم من یه غاز زیر گرفتم کجا نوشتن ? من ندیدم! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه قبلیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من دقت کردم اسم شما هم بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Administrator ، farhad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
28 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ :صبح)، mostafa haddadi (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ :عصر)، mohammad (۲۵-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ :صبح)، nasrin67 (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ :صبح)، sarina (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :عصر)، fahime.azad69 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ :صبح)، mahan (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :صبح)، سامانی (۲۴-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ :عصر)، sahar.n (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ :عصر)، pegah.kh (۲۳-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ :صبح)، AliReza (۵-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ :عصر)، af.rad (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ :عصر)، farhad (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ :عصر)، mahdi hashemi (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ :عصر)، sinderela (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :صبح)، sara23 (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :صبح)، engin_atefe (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ :عصر)، Rastak432 (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ :عصر)، sahar.i (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ :عصر)، parnia (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، sama (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح)، mahaya67 (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :صبح)، sadaf.sh (۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :عصر)، mina.happy (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ :عصر)، poo1a (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ :عصر)، hamid.amir20 (۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ :صبح)، mohkamkar (۹-۲-۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری