شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

داداشای خوب میشه در باب زیر راهنمائیم کنیدزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۲۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: فراز
آخرین ارسال: فراز
پاسخ: 17
بازدید: 2017

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داداشای خوب میشه در باب زیر راهنمائیم کنید

۲۳-۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ :عصر
ارسال: #1
داداشای خوب میشه در باب زیر راهنمائیم کنید
سلام
داداشای خوب میشه در باب زیر راهنمائیم کنید:

من اگه از آقایی که دوست و همکارم است و خیلی برای من محترمه به شیوه زیر ابراز محبت کنم بنظرتون میگیره منظورمو (یه زمانی اون پاپیش گذاشت که من شرایط نداشتم حالا هر دو مجردیم و ....)
1- مرتب از باب اشکالات کامپیوتری برم سراغش
2- موضوعات هنری که اون براش جالبه ابراز تمایل کنم
3- در باب ورزش مورد علاقه اش- کتاب مورد علاقه اش و همینطور مورد علاقم باهاش سرحرف را بازکنم

4- چون اختلاف عقیده داریم از باب عقاید وارد مباحثه نشم و فقط تائیدش کنم
*** راستی این بنده خدا چه اون موقع چه الان فقط در مقابل من زیر بار حرف زدن از عقایدش نمیره ولی از من با اطلاعتر است ****
نظراتون مخصوصا در قسمت *** برام مهمه لطفا جواب بدید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سامانی
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ :عصر
ارسال: #2
RE: داداشای خوب میشه در باب زیر راهنمائیم کنید
چی شد؟چی گفتن؟چرا من نگرفتم جریانو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یکی توضیح بده لطفا (باید جالب باشه)
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط سامانی ، فراز
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ :عصر
ارسال: #3
شیرین جان واضحه دیگه ؟

من با دست پس زدم (نادانی کردم فکرنمیکردم از نبودش ناراحت بشم و ....)
حالا راهکار میخوام برای با پا پیش کشیدن
راهکارهای خودم رو هم گفتم البته تجربه چند ماه استفاده نشان داده که خیلی به سمت من نمیاد مثل یه دوست با بقیه هم همین رفتارو داره
حالا بنده این تالار رو کشف کردم و از جناب آقایان راه حل میخواهم برای جذب و جلب این جناب
حالــــــــــــــــــــــــــــا گرفتی چی شد
پـــــــــــــــــــس لطفا راهکار بده

دوستای دیگه این تالار عرض ارادت بسیار بابا مردم جواب بدید
 سپاس شده توسط سامانی
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ :عصر
ارسال: #4
آهان!حالا گرفتم چی شد!
من چرا راهکار بدم؟!
شما فرمودین:حالا بنده این تالار رو کشف کردم و از جناب آقایان راه حل میخواهم برای جذب و جلب این جناب.
موفق باشید.بدرود.
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
 سپاس شده توسط سامانی
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ :عصر
ارسال: #5
به نظر من فقط خودت باش!مثه احمقا رفتار نکنیااا!اون راهکارهایی که میگی هیچکدومشون بدرد نمیخوره تازه باعث میشه اون آقا بیشتر پاپس بکشه.اگر واقعا دوستش داری باید خیلی رک بهش بگی اگر واقعا همچنان بهت علاقه داشته باشه بر میگرده!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط SHIRIN ، seda ، maryam ، فراز
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ :عصر
ارسال: #6
شاید از حرفم دلخور بشی ولی به نظر من اگه فکر می کنی یه طرفست از همین الان دلت و بردار و برو . مراقب قلبت باش عزیزم .
 سپاس شده توسط kaka ، فراز ، سامانی
۲۳-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ :عصر
ارسال: #7
خوبه ایشون از اقایون کمک خواستن..... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی یه مرد اینجا پیدا نمیشه..... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad ، فراز
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ :صبح
ارسال: #8
سلام
ممنون از جواباتون
شیرین جان چرا ناراحت شدی من خوشحال میشم نظر شما و سایر خانمها را هم بدونم
سامانی عزیز
لطف کردی جواب دادی حالا غیر از مستقیم گفتن چه راهکاری داری به دلایلی از جمله سنتی بودن هر دو خانواده این کار شدنی نیست بعدشم چون خودش اواخر برنامه ای که با هم بودیم (بعد از سفر به شهرش و پیش خانوادش) یکهو پس کشید من نمیدانم حالا قصدش چیه (واضح بگم ما با هم در فاز خواستگاری بودیم ولی اون رسما حرفی نزده بود یه سفر رفت شهرش برگشت همه چیزو کات کرد من از یه شهر بزرگم و اون از یه شهرستان از یه استان خیلی کوچک++ سو تفاهم نشه منظورم تفاوت فرهنگ بود فقط)

حالا سامانی و شیرین و مابقی دوستان اگه نظر و راه کار نشان بدید ممنون میشم

راستی چرا آقایان تالار کم هستند یا چرا اگه هستند نظر نمیدهند چون گفتم داداش ناراحت شدید ؟
خب دوستای عزیز
منتظرم
 سپاس شده توسط SHIRIN ، سامانی
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ :صبح
ارسال: #9
سلام،
من ابتدا بابت اینکه تو این بحثی که مهمه، و نمیشه بدون اطلاع کافی
و سنجیدن همه ی جوانب، نظری داد، شرکت کردم از همه معذرت میخوام
چون شاید در اون حد نباشم که بخوام نظر بدم
ولی با عرض پوزش چیزی که به عقل ناقصم میرسه رو میگم

1. به نظرم کار اشتباهیه که بخواید بهش ابراز محبت کنید، چون زن مظهر ناز هست نه نیاز، به نظرم با اینکارتون بهش نشون خواهید داد که به اون نیاز دارید
در حالیکه باید برعکس باشه، باید اون آقا پا پیش بزاره
دلیل دیگه هم اینه که خدایی نکرده اگر اینکارتون جواب داد، و همه چیز طبق میلتون پیش رفت، تقریبا 100 درصد هست که بعد از ازدواج یه دعوایی بینتون پیش بیاد، و در حالیکه ممکنه حق با شما باشه، با یه جمله ی "می خواستی جلو نیای و منو خام خودت نکنی، مگه من گفتم بیای جلو؟!" کلی ضربه ی روحی بهتون وارد بشه
2. این که میگید اختلاف عقیده دارید رو میشه بیشتر باز کنید، از چه لحاظی اختلاف عقیده دارید؟
3. راستی، حتما یه دلیل محکمی هست که پس از بازگشتشون از سفر دیگه مثل قبل نشده و به گفته ی شما، همه چیز کات شده!
خودتون چی فکر میکنید؟
من چند تا حدس به نظرم میرسه:
یک: شاید هنوز به صورت جدی تصمیمش رو نگرفته بوده و به تعبیری شما اولیت ایشون نبودید و تنها یک انتخاب بودید
دو: شاید با خانواده اش صحبت کرده، و منصرفش کردند
سه: شاید این با دست پس زدن شما کار دستتون داده
و حدسی شاید ناخوشایند باشه برای شما
چهار: شاید تو شهر خودشون همه چیز تموم شده، یعنی خانواده براش دامی پهن کرده بوده که در اون گرفتار شده، منظورم اینه که تو شهر خودشون توی این مدتی که بوده، مراسم خواستگاری ای رو با موفقیت پشت سر گذاشته!

4. خوب حالا بر فرض اینکه این آقا دوباره پا پیش بزاره، یعنی دوباره بخواد بهتون نزدیک بشه، و این حدسیات من هم اشتباه باشه
سه موردی که شما تو ارسال اولتون گفتید، خیلی بد و نا مناسب هست و با عرض معذرت، خودتون رو پیشش سبک خواهید کرد، این کارها رو اصلا نکنید

و آخرین موردی که به ذهنم میرسه

5 اگر واقعا منصرف شده باشه، دیگه کاری از دستتون بر نمیاد، پس بهتره منتظر واکنش ایشون باشید و از خدا طلب بهترینها رو برای خودتون بکنید
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hichkas ، SHIRIN ، kaka ، فراز ، sarina ، nematolahi_22 ، سامانی
۲۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ :صبح، توسط hichkas.)
ارسال: #10
نظر کاربر UNNAMED درسته فقط برای تکمیلش

تنها راهش اینه که با یه واسطه مطمئین بشی اون هنوز نظرش به شما مثبه هست یا نه
اگه بود بازم با همون واسطه (البته واسطه ای که طرف شما باشه ، محرم اسرار شما باشه ) میشه دوباره برگردوندش
ولی به نظر من اول همون روش مستقیم
این جریان ناز و نیاز هم با اینکه درسته ولی اگر بخاطر این موضوع کسی را که بهش علاقه داری از دست بدی پشیمونی میاره اونم یه عمر

و این که بعدا تو زندگی و این حرفا.... باید بگم زندگی متاهلی اصلا اون چیزی نیست که تو مجردی فکر می کنی .
زیاد روی این پیش بینیها و پیش گوییها حساب نکن ( البته عشق با غرور زیباست)
هیچکس . . .
دیگر به دنبال ِ همراه ِ “اوّل” نیستم ! این روزها اول ِ راه ، همه همراهند….
این روزها ، باید به دنبال ِ همراه ِ “آخر” گشت …

.
 سپاس شده توسط SHIRIN ، kaka ، فراز ، sarina ، nematolahi_22 ، M_A_S ، سامانی ، sima
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ف.فرجی (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ :عصر)، sadaf.sh (۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ :عصر)، karbar (۲۸-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ :عصر)، sargol (۱۷-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری