شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

داستان کوتاهی دیگر از بلاتکلیفیزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 1
بازدید: 320

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان کوتاهی دیگر از بلاتکلیفی

۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ :عصر
ارسال: #1
داستان کوتاهی دیگر از بلاتکلیفی
• مرد تازه از محل کار به خونه رسیده بود و هنوز پیراهن از تن به در نکرده بود که با برخورد کت و شلوار به صورتش ، حاج و واج همسرش رو نگاه میکرد که با گریه میگفت : O.o

• این چیه !؟ این چیه ها !؟ یک تار موی بلندِ مشکی !! روی کُت تو یود !! نامرد !! من همیشه میدونستم که تو یک زن مو بلند و مشکی رو به من ترجیح میدی !! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• اون روز به هر قائله گذشت و روز بعد همون موقع :

• مرد تازه از محل کار به خونه رسیده بود و هنوز پیراهن از تن به در نکرده بود که با برخورد کت و شلوار به صورتش ، حاج و واج همسرش رو نگاه میکرد که با گریه میگفت : o.O

• این چیه !؟ این چیه ها !؟ یک تار موی بلندِ بلوند !! روی کُت تو یود !! نامرد !! من همیشه میدونستم که تو یک زن مو بلند و بلوند رو به من ترجیح میدی !! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• اون روز هم به هر قائله گذشت و روز بعد همون موقع : مرد با مراجعه به خشکشوئی محله و با خواهش و پرداخت انعام اضافی تقاضا کرد که کت اش رو با دقت ، به خوبی بُرس بزنند ، بخار بدهند و دوباره برس بزنند و به او اطمینان بدهند که حتی یک تار سبیل گربه هم روی کت او نیست !!!

• مرد تازه از محل کار به خونه رسیده بود و با لبخند پیروزمندانه ، قلبی شاد و ضمیری مطمئن !!! پیراهن از تن به در میکرد که با برخورد کت و شلوار به صورتش ، حاج و واج همسرش رو نگاه میکرد که با گریه میگفت : O.p

• این چیه !؟ این معنیش چیه !؟ خائن پست !! هرزۀ نامرد !! من هرگز نمیدونستم که تو یک زن کچل رو به من ترجیح میدی !! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (16) داستان کوتاهی از پائولو کوئلیو kaka 3 491 ۱۶-۱۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: atefeh.m

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
f_AllahbeiGy (۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری