شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

داستان OKزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: TINKERBEL
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 2
بازدید: 425

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان OK

۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ :عصر
ارسال: #1
داستان OK
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستانOK!!!!
سالها پيش درآمريكا كارگر بي سوادي درانبار كالايي كار ميكرد.اوموظف بود تعداد كالاهاي داخل هر گوني را شمارش كرده ودر صورت صحيح بودن تعدادشان، روي گونيها كلمه ي (ALL Correct)را بنويسد
چون اين كارگر بيسواد بود وطرزنوشتن اين كلمه را بلد نبود بااستفاده از صداي اول كلمات علامت
ي روي گونيها ميگذاشت ،به اين ترتيب كه به جاي(All) ازO وبه جاي (CorrectازKاستفاده ميكرد؛ يعني به جاي All Correctمخفف آن را اما به صورت اشتباه مينوشت:OK
استفاده از كلمه ي OKبه تدريج همه گيرشد وامروز مردم سراسر دنيا اين اصطلاح را به خوبي مي شناسند وبه كار ميبرند.
همه ي ما به اندازه ي خود مي توانيم منشا نوآوري وتغييرات مثبت در زندگي خود باشيم ،به شرط آنكه بخواهيم.
اگر يك كارگر ساده وبي سواد بتواند يك اصطلاح رادر دنيا شايع كند ،من وشماهم مي توانيم بر دنياي اطراف خود تاثير گذار باشيمOK!!!!!!
خوشا نظربازيا كه توآغاز ميكني...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط marjan ، sima ، Administrator
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ :عصر
ارسال: #2
RE: داستان OK
سلام خسته نباشید
خواستم بگم من این داستان رو شنیده بودم منتها به جای کارگر یه پادشاه بوده
oliver king
خواستم ببینم حالا داستان من درسته یا این
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر